GenelVİDEOLAR

Çağla Şıkel Bodrum sezonunu açtı

Çağla Şıkel Bodrum sezonunu açtı

Ünlü model ve sunucu Çağla Şikel Bodrum sezonunu açtı.

Önceki gün Gölköy’de ki Flamee adlı beachte görüntülenen Şıkel’in keyfi yerindeydi. Annesiyle şezlongta güneşlenerek vakit geçiren Şıkel, daha sonra denize girdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

2 çocuk annesi Şıkel’in düzgün fiziği görenleri hayran bıraktı. Habercilerin kendisini görüntülediğini fark eden Şikel kusursuz fiziğiyle adeta şov yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Denizden çıktıktan sonra habercilerin büyük objektifli makinesini alan Çağla Şikel “Bu nedir abi Allah size kolaylık versin” dedi. Röportaj isteklerinide geri çevirmeyen Şikel, “Yeni geldim Bodrum’a, programda sezon finali yaptık şimdide tatil zamanı. Eylül de program başlıyor hemde çocukların okulları açılacak muhtemelen Ağustos sonuna kadar buradayım.Uzun bir tatil olacak inşallah” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Emre’ye desteğim ve saygım var

Sözlerine Alişan’la yaptığı programın çok iyi gittiğini söyleyerek devam eden güzel sunucu “Bu yıl çıktığım defilelerde de iyi işler yaptım. Özellikle Hakan ın defilesi benim hayatımda çok güzel bir deneyim oldu. Kariyerim açısından da iyi resimler oldu portföylerim için. Gerçi bu yaşımdan sonra ne yapacaksam portföyü… yaşım 37 ve hala devam ediyorum mankenliğe, normalde ileri bir yaş mankenlik için. Ama ben her yaşın bir güzelliği olduğunu düsünüyorum, her yaşımda da en güzel yaşımdayım diyorum kendime” diyerek sözlerine devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çocukların babalarıyla Çeşme’de kaldığını dile getiren Şikel, orada çok eğleniyorlar ama onları buraya getirmenin bir yolunu buldum dedi.”Bir arkadaşım sayesinde gördüm şişme bir jetski, onu aldım. Babalarıyla jetskiye binince çok eğleniyorlar. O yüzden buraya gelmek için bir sebepleri oldu. Soruyorlar jetski hazır mı diye. Çok şanslı çocuklar hep bunu söylüyorum. Umarim bu şansı her zaman onlara verebilirim”dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz günlerde Şikel hakkında Emre Altuğ’u dinlemiyor haberleri çıkmıştı. Bu haberlere sitem eden Çağla Şikel “Bugün bir haber çıkmış çok üzüldüm. Havaalanında röportaj yaptık. Çocuklarım Emre nin şarkılarını çok seviyor çok dinliyor. Ben onlar kadar dinlemiyorum dedim.Ama yanlış bir yere çekildi. Çünkü Emre’ye desteğim, saygım, sevgim ölene kadar bakidir. Ama bu şekilde yazılması gazeteci arkadaşların yaptığı bir şey oldu, hoş değildi. Tam olarak çocuklarim babalarina çok hayran onun söylediği sarkilarla büyüyorlar. Müzik dinlemek istediklerinde Emren’in şarkılarini actiriyorlar. Bende onlar sayesinde dinliyorum. Ama özel olarak acıp dinlemiyorum anlaminda söyledim. Hatta Emre ye de mesaj attım kusura bakma diye” diyerek konuya açıklık getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı