BurçlarGenel

Burç Yorumları Haftalık Beklentileri Nelerdir 23 – 29 Eylül

23-29 Eylül ayı için burçların özelikleri ve yorumları sizlerle paylaşıyoruz…

 

 

Koç Haftalık İncelemeKoç Haftalık İnceleme

Antrenörler için, Eylül ayının dördüncü haftası merak uyandırıcı olabilir. Ailenizden ve iş sorunlarınızdan çok fazla baskı hissedebilirsiniz. Kariyer açısından, beklentilerinizi karşılamayan yeni bir yere geçmeniz istenebilir. İşletmeniz devletle ilgiliyse, birkaç sorununuz olabilir.

Sağlık açısından mide rahatsızlıklarından muzdarip olabilir. Zamanında gerekli özeni göstermezseniz, durum kötüleşebilir ve hatta ameliyat olmak zorunda kalabilirsiniz. Mali durumunuzun bu hafta sıkıntılı olması bekleniyor. Ancak, harcamalarınızı çok fazla etkilemeyecektir.

Öğrenciler, çalışma alanlarında başarılı olmak için haftayı kendi çıkarlarına göre kullanabilirler. Bu hafta, bir aracı satın almak veya satmak için ideal bir program olabilir. Kazançlı fırsatları ve faiz oranlarını yakalayabilirsiniz.

Toros Haftalık İnceleme

Boğa Haftalık İnceleme

Boğaların bu hafta için birçok sürpriz getirdiği görülüyor. Kişisel yaşamınız açısından, babanızla veya ailenizin diğer yaşlı üyeleriyle farklılıklar yaşamanız olasıdır. Bununla birlikte, karınız ve çocuklarınızın tartışmada size destek verme olasılığı daha yüksektir.

İş yerinde bekleyen görevleri tamamlamak için hafta boyunca parmaklarınızın ucunda olmanız gerekebilir. Zenginlik ve mülk konularında önlem almanız önerilir. Zorlu bir günde paradan tasarruf etmek akıllıca olacaktır. Kararlarınıza göre sıkı hareket ederseniz, küçük zorluklarla karşılaşmanız mümkündür. Aynı şey, eşinizle ilişkinize engel olabilir.

Bağlı kuruluşları olanlar sevdikleriyle sorun yaşayabilir. İletişim eksikliği çok fazla dramaya neden olabilir. Böyle küçük sorunların iç huzurunuzu mahvetmesine izin vermemek akıllıca olacaktır.

 

İkizler Haftalık Yorum

İkizler Haftalık Yorum

İşletme sahipleri bu haftayı kendi lehlerine çevirebilir. Sürekli büyümeye tanık olabilirsiniz ve ödüller beklentilerinizi kesinlikle karşılayabilir. Geçmişte yardım etmiş olduğunuz birinden hediye almanız mümkündür.

Aile hayatınız açısından, çocuklarınızla ve onların çalışmalarındaki ilerlemeleriyle gurur duymanız muhtemeldir. Bununla birlikte, kardeşinizle küçük bir tartışmanız olabilir. Aşk ve romantizm gelince, bu hafta olumlu olduğu kanıtlanacaktır. Muhtemelen sevdiklerinizle bolca zaman geçirecek ve aynı anda hediyelerle sürpriz yapacaksınız.

Sağlık açısından küçük rahatsızlıklardan muzdarip olabilir. Uygun bakımı almazsanız, durumunuz kötüleşebilir ve doktora acele etmeniz gerekebilir. Zamanında uygun ilaçları almak ve aynı zamanda uzun ve mutlu bir yaşam sürmek için sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzı sürdürmek akıllıca olacaktır.

 

Kanserin Haftalık Derlemesi

Yengec Haftalık Derlemesi

İş yerinde üretken olmadığınız için yargılanmanız muhtemeldir. İşletme sahiplerinin bile çalışmalarına karşı dikkatsiz tutumlarından dolayı eleştiriye maruz kalma olasılığı yüksektir.

Aileniz ile kişisel cephesinde zaten sorunlarınız varsa, bu hafta gergin olması muhtemeldir. Sorunlarınızı bu hafta da çözemeyebilirsiniz. Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun şikayetleri hakkında okul müdürünüzle konuşmanız muhtemeldir.

Bir aile üyesinin sağlığı, sizin için bir endişe kaynağı olabilir. Ancak, önemli olan hiçbir şey tahmin edilebilir değildir. Bu nedenle, özen göstermeniz önerilir. Finansal bir bakış açısına göre, küçük hasarlarla karşılaşmanız muhtemeldir; ancak, kısa sürede ondan kurtulabilirsiniz. Aşk hayatına gelince, sevdiklerinizle birlikte harika bir haftanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Aslan Burcu Weekly Review

Aslanlar heyecan verici bir haftaya girdi! Kariyer açısından bakıldığında çalışanların kazançlı bir iş teklifi alması muhtemeldir. Daha iyi bir pozisyon bile önerilebilir. Sağlık cephesinde, rahatsız edici bir sağlık sorunu sizi rahatsız etmeye devam edebilir. Ancak, gerekirse bir doktora veya uzmana danışmanız önerilir.

Bu haftanın ilk yarısında sakin olmanız önerilir. Fırsatlarınızda başarı bekleyebilirsiniz; hükümetle ilgili işler de sizin lehinize gelişebilir. Ailenizle bir gezi yapabilirsiniz. Yirmi dört ve yirmi beş günde, Aslanlar hasta hissedebilir. Uykusuzluk, baş ağrısı vb. bu gibi durumlardan kaçınmak için kendinize iyi bakın.

Bu haftanın ikinci yarısına yapılan yatırımla ilgili sihirli dokunuşlar yapabilirsiniz. Giderleri, son birkaç gün içinde kendinizi şımarttıktan sonra sorun olabilir. Kalan enerjiden yararlanmak için enerjinizi mantıksal olarak harcamanız önerilir.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Başak Haftalık İnceleme

Bu haftanın başlangıcı, profesyonel yaşamınız için rekabet dolu olacak, ancak bunu ayarlamanın yollarını bulabilirsiniz. Bu hafta size yeni bir şey başlatmak için ilham verebilir.

Kardeşler ilişkileri bu hafta hayatta kalacak. 26 ve 27. günlerde, biraz endişeli hissedebilir ve önemli kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Ancak, bu haftanın son günlerinde çok neşeli ve enerjik olabilirsiniz. Tüm komplikasyonları çözebilirsiniz.

24 ve 25. günlerde, sevdiklerinize çok aşık olabilir ve duygularınızı tanıtmak için her şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, bu hafta özellikle, 26 ve 27. günlerde yeni bir ilişki başlatmak istiyorsanız, elverişli olmayabilir  . Mide rahatsızlıklarından daha fazla şikayetçi olmanız da olasıdır. Gerekli önlemleri almak akıllıca olacaktır.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Terazi Haftalık İnceleme

İster ithalat / ihracat sektöründe, ister çok uluslu bir şirkette çalışıyor olsanız da, bu hafta mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Uzun bir yolculuk sizi bekliyor olabilir. Bu haftanın ortasında, profesyonel yaşamınızda çok aktif olabilirsiniz.

Bu haftanın son günü önemli bir karar vermemeniz önerilir. Bu süre zarfında patronlarınızla anlamlı bir iletişim yaşanması mümkündür. Hafta maddi durumunuz için faydalı olacak, ancak ihtiyaçlarınıza göre para harcamalısınız.

Ayrıca, devlet çalışanları için bazı avantajlar elde edilebilir. İlişkinizi sürdürmek için tahriş olmamanız önerilir. 26. ve 27. günlerde arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Son gün, baş dönmesi hissedebilir ve öksürük, soğuk algınlığı ve ateş ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Akrep Haftalık Yorum 

Olumsuz düşüncelerinizin sonucu olarak, bu hafta sizin için daha sıkıntılı olabilir. Bu haftanın ilk iki günü boyunca kendinizi çok tembel hissedebilir ve kimseyle iletişim kurmak veya buluşmak istemeyebilirsiniz. Ancak bundan sonra durum düzelebilir ve daha sonra enerjik hissedebilirsiniz.

İş yerindeki meslektaşlarınız ve patronlarınız hakkındaki iletişiminizde açık olmalısınız. Mesleki yaşamınız için hafta ortası olumlu olabilir. Öğrenciler bu haftanın ilk iki günü çalışmalarıyla gerçekten ilgilendiklerini hissedebilirler.

Şahsen, sevdikleriniz için yeni kıyafet ve takılar alabilirsiniz. Ayrıca, bu haftanın başlarında bazı göz problemleri yaşayabilir veya zayıf hissedebilirsiniz, ancak daha sonra hiçbir şeyin önemli olmadığını ve kendinizi daha iyi hissedebileceğinizi görebilirsiniz.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Yay Haftalık İnceleme 

Mesleki çalışmalarınız için devlet takdiriniz olması beklenebilir. Bir bağlı kuruluşunuz varsa, bu haftanın ilk iki günü boyunca dikkatli olmanız gerekebilir. 24 ve 25. günlerde yeni bir şeye başlamaktan kaçınmalısınız.

Verimliliğiniz iş yeri performansınızı artırabilir. Hafta ortası öğrenciler için uygun olacaktır. Sizin için yeni bir ilişki olasılığı da var, ama bundan hoşlanmayabilirsiniz.

Fikrinize rehberlik etmek için 24 ve 25. günlerde sosyal refah etkinlikleriyle tanışmaya çalışmalısınız. Ayrıca, dini faaliyetlerle de ilgilenebilirsiniz. Bu haftanın ikinci yarısı sizin lehinize gelişebilir. Bu süre zarfında sağlığınız da sizi destekleyebilir.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Oğlak Haftalığı Dergisi 

Bu haftanın başında patronlarla önemli bir tartışma beklenebilir. Ayrıca bir iş gezisine gidebilirsiniz. İş yükünüz artabilir, ancak her projenin başarısı ile güveniniz artacaktır.

Ayrıca, bazı önemli sorunları aile üyelerinizle tartışabilirsiniz. Evlenmemiş insanlar ideal yaşam partnerlerini bulabilirler. 26 ve 27. günlerde, ilişkinize biraz daha az ilgi duyabilirsiniz. Ancak son gün sevdiklerinizle olan iletişiminizi geliştirmeye çalışın.

Bu haftanın 26. ve 27. günleri dışında öğrenciler çalışmalarıyla ilgilenebilirler. Hafta boyunca, bazen yorgunluk, eklem ağrısı veya karın ağrısı gibi sağlık sorunları yaşayabilirler.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Kova Haftalık İnceleme 

İlişkinizde bir komplikasyon olabilir. Evlilik kararı vermeden önce bir süre beklemeniz önerilir. Ayrıca kocanızın veya eşinizin gazabına da yüzleşmeniz gerekebilir!

Mesleki alanda, gelir kaynağınızı artırma fırsatları bu haftanın 24 ve 25’inde ortaya çıkabilir. Çalışanlar bu hafta boyunca en iyi performansı gösterebilir, ancak onlardan destek almama güvenlerini azaltabilir.

Öğrenciler bu hafta oldukça ortalama bulabilirler. Sıkı çalışmazsanız, beklenen sonuçları alamayabilirsiniz. Bu hafta sağlığınız için kritik olabilir. Aklınız, bu haftanın 24, 25 ve 28. günlerinde olumsuz düşünceye dönüşebilir.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Balık Haftalık İnceleme

Kişisel veya aile meseleleriyle meşgulseniz, odağınızı profesyonel yaşamınıza odaklamanız gerekebilir. Borsa veya döviz piyasası ile uğraşıyorsanız, bu haftanın 24. ve 25. günlerinde hesaplanan adımları atmalısınız.

Çalışanlar, görevlerini zamanında yerine getirmeleri için çok heyecanlı ve enerjik olabilirler. Evlenmemiş kişiler bu dönemde ideal yaşam partnerleri bulabilirler. Son gün, sevdiklerinizle harika anlar yaşayabilirsiniz.

Topluluktaki itibarınız artabilir. Bu haftanın ilk iki günü dışında, öğrenciler derslerine iyi konsantre olabilirler. Bu haftanın ilk yarısı sağlığınızı iyileştirebilir, ancak ikinci yarısında baş ağrıları veya yaralanmalarla ilgili küçük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı