Bu Göğüsler İçin Hayatımı Riske Attım | isme özel şiir , akrostis şiirler

Bu Göğüsler İçin Hayatımı Riske Attım

“Bu göğüsler için hayatımı riske attım”

Eski bir dansçı olan şarkıcı kadın, göğüslerini sürekli ifşa etmesini eleştiren takipçilerine, çektiği video ile ateş püskürdü

Eski bir egzotik dansçı olan genç kadının göğüslerini sürekli sergilemesini eleştiren internet trollerine cevap vermek adına çektiği video sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.

”AYAKLARIM ŞİŞENE KADAR ÇALIŞTIM”

Görüntülerde bir arabanın arkasında oturmakta olan 24 yaşındaki Belcalis Almanzar, izleyicilerini önce nazikçe selamladıktan sonra tabir yerindeyse açtı ağzını yumdu gözünü. Sözlerine “Selam millet. Birçok kişi bana ‘giydiğin her kıyafette neden göğüslerini abartılı bir şekilde sergiliyorsun’ diyor.” başlayan ancak öfkesini daha fazla dizginleyemeyen Belcalis: “İşte bu yüzden kahrolasıcalar! 19 yaşımdayken, bir gece kulübünde akşam sekizden sabah dörde kadar, dört ay boyunca pazartesiden pazara, ayaklarım şişene kadar çalıştım. Böylelikle bu göğüsleri satın aldım.” dedi.

HAYATIMI RİSKE ATTIM”

Daha sonra üstündeki giysiyi yukarı kaldıran genç kadın, sağ göğsünü göstererek geçirdiği operasyonun tehlikesine dikkat çekti. Belcalis bağırarak: “İşte bu göğüsler için hayatımı riske attım. Bu sebeple de ölene kadar bunları göstermeye devam edeceğim.” ifadelerini kullandı. Artık bir şarkıcı olan Belcalis, Cardi B ismini kullanıyor. Olay video, birkaç gün içinde 700 binden fazla izlendi.

Kaynak: “Bu göğüsler için hayatımı riske attım”

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir