GenelVİDEOLAR

Banu Alkan, Erdoğan’dan yardım istedi

Banu Alkan Kanal D’nin Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Alkan, yasak aşkının mirası için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi

Türk sinemasının ‘Afrodit’i Banu Alkan Kanal D’nin Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Alkan, 13 yıl birliktelik yaşadığı Murat Taşdemir’in hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SADE HAYAT SÜRÜYOR

Türkiye’nin Banu Alkan’ın sevgilisi olarak tanıdığı Murat Taşdemir, geçtiğimiz günlerde Antalya’daki yaşantısıyla gündeme gelmişti. Ağabeyi ile birlikte açtığı küçük işletmenin kasasında duran Taşdemir’in bu görüntüleri magazin gündeminde konuşuldu.

Renkli Sayfalar moderatörlerin, Banu Alkan’a çıkan bu haberleri ‘fotoğrafı görünce oh olsun dediniz mi’ şeklinde sormasıyla Alkan; ‘Fotoğrafı gördüm. Hayır demedim. Sonuçta ekmeğini taştan çıkarıyor’ diyen Alkan şöyle devam etti;

“Bir zamanlar neredeydik şimdi neredeyiz diyorum. Lüks yaşamın yanı sıra özellikle baktım Murat’a, dünyayı dolaştık.Kültürlü, dünya görüşü olan bir kadına sahip olmak herkese nasip olmaz ama ona oldu. Kıymet bilmedi. Kıymet bilmediği için yanımda yok.

O kadar çok sevdim ki o masmavi gözlerine hayran oldum. Murat’la 13 yıldır büyük bir sevgimiz oldu ama beni çok kırdı. Mezarlarımız bile yan yana olsun dediğim aşkı bir sözle bitirdi. Ben aşkta vıcık vıcıklığı sevmiyorum. 13 yıl bunu Murat’ta görmedim.”

GÜRBÜZ HANİF’İN SERVETİ İÇİN CUMHURBAŞKANI’NDAN YARDIM İSTEDİ

Güzelliği dillere destan olan Banu Alkan’ın 17 yaşında zengin işadamı Gürbüz Hanif’le başlayan yasak aşkı, 20 yıla yakın sürdü. Bu ilişki, Hanif’e kanser teşhisi konmasından kısa bir süre sonra ölmesiyle sona ermişti. Alkan bu 20 yıl boyunca oldukça rahat bir hayat yaşamıştı. Ve canlı yayında ‘en taze yıllarım onunla geçti’ diyerek, hayatının en güzel yıllarını ona adadığını açıkladı. Ancak resmi -imza- olmadığı için, mal varlığından yararlanamadığını söyleyen Alkan; Şimdi Hanif’in çocuklarının villalarda yaşadıklarını söyledi. Kendisinin de bu mirasta hakkı olduğunu söyleyen Alkan, bir imza olsa şimdi ‘milyon dolarlık kadındım’ açıklamasını yaptı. Bu konuda cumhurbaşkanına gideceği söyleyen Alkan, canlı yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi.

Banu Alkan dört yıl önce İzzet Çapa’ya verdiği röportajda; Gürbüz Hanif’in çocuklarına “Her ay Banu’ya hakkı olan parayı verin” dediğini ama çocuklarının bunu yapmadığını söylemişti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı