BurçlarGenel

9 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burçlar Yorumları

9 Temmuz 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Sabrınız, aziminiz, kararlılığınız ya da esnekliğiniz boşa çıkmadı. Gecikmiş de olsa bazı konularda takdir alabilirsiniz.Venüs iş ve sağlık evinizde 4 hafta boyunca ilerleyecek ,iş hayatında daha uyumlu ilişkiler veya günlük yaşamınızda daha iyi bir çevre ve daha fazla keyif arayışında olabilirsiniz.
Görevlerinizi ve işlerinizi keyifli hale getirmek bir öncelik haline gelir .Evren iletişim sektörünüzü aydınlatıyor. Bütün bunların anlamı, para kazanmak için yapacak çok işiniz var .

 

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Venüs romantizm, arkadaşlık, hobiler, kendini ifade etme ve başkalarıyla eğlenceli zamanları paylaşma için mükemmel bir döngü başlatıyor burcunuzda .
Bu, doğal çekicilik ve olumlu dikkat için yılın en iyi dönemlerinden biridir.Büyük hamlenizi yapmadan önce başkalarına danışın.Mevcut gezegensel enerjiler, romantik eğilimlerinizi oldukça özel biri ile kutlamanız için size bir şans veriyor.Hayatınızda büyük bir mutluluk olacak güçlü ve derin bir ilişki geliştirmek için bu şansın tadını çıkarın.

 

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Ev ortamınızda ve aile hayatınızda daha fazla uyum, rahatlık, güzellik ve denge yaşamak için güçlü bir duruş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilişkileri onarmanız veya yenilemeniz gerekiyorsa, bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Sevdiklerinizdeki hataları bulma eğiliminizi frenleyin.Bugün,
hayatınızı daha güvenli veya konforlu hale getirmek için çaba sarf etmek için özellikle iyi bir enerji getiriyor. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, kendinize tam güvenmenizdir.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Venüsün burç değiştirmesi ile önümüzdeki dört hafta içinde, iletişim sevilme ve takdir etme duygularınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu ayrıca, eklenen çekicilik ve kolaylık ile
kendinizi ifade etme zamanıdır. Maddi işlerinizi düzene sokmak için enerjinizi yoğunlaştırın. Finansman, yatırım ve uzun vadeli güvenlik planlaması ile ilgilenin.
Uzun zamandır devam eden bir planı harekete geçirmeye hazır olun. Öğrenme ve öğrenimden zevk almak ya da yeni çıkarlar, yöntemler ve fikirler bulmak için güzel bir döngüden geçeceksiniz.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Venüs bu gün burç değiştiriyor. Gelecek dört hafta içinde güvenlik ve konfor sizin için en cazip. Bu döngü boyunca duygular dengelenir. Başkalarıyla iyi geçinmek, işinizi veya gelirinizi artırmanın bir yolu olabilir ve zaten mevcut olan ilişkiler, daha güçlü olan enerjiden yararlanabilir. Bazılarınız için artan gelir ve yeteneklerinizi keşfetmek ve geliştirmek için harika bir zaman olabilir. Bazı büyük kariyer değişiklikleri yapmak için tam zamanı. Aranızda önceden var olan katı sınırlara bakılmaksızın, belirli bir kişi ile yeni bir anlaşma veya taahhüt seviyesi elde edilebilir.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Venüs bu gün burç değiştiryor ve kabuğunuzdan çıkıyorsunuz. Bu döngü boyunca duygularınız ve tavrınız daha sıcaktır. Bu, genellikle iyi bir his veren ve karşılığınıda aldığınız çok hoş ve zevkli bir döngüdür. Çekiciliğiniz öne çıkıyor , ve siz ne istediğinizi artık biliyorsunuz . Aşka yeni bir döngünün başladığını hissedebilirsin. Mevcut gezegensel enerji, fikirlerinizi, inançlarınızı ve genel felsefenizi paylaşan yeni biriyle birlikte olmak için harikadır.Her şeyi halletmek için kendinizi enerjik hissedecek olsanız da, iş yerinizde veya daha büyük kariyer hedefleriniz söz konusu olduğunda bazı sorunlarınız olabilir. Bu geçici bir dönemdir , motivasyonunuzu düşürmeyin.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kişisel veya maddi başarı, şu anda özel yaşamınızda olup bitenlerden daha az önemlidir. Gelecek dört hafta içinde duygularınızla temas kurmak için biraz zamana ihtiyacınız var. Yepyeni başlangıçlar için tam olarak hazır olmadığınızı sezgisel olarak algıladığınızdan, bu döngü boyunca duygular hakkında normalden biraz daha belirsiz olabilirsiniz. Kendi görevlerinize odaklanın. Çok zor gözüken dağlar, ilk adımı atana kadar büyümeye devam edecek. Aziminiz başkalarına ilham kaynağı olacak.En yoğun insanlar da en ilgi çekici olma eğilimindedir.Yakında ne kadar yoğun olduğunuza sevineceksiniz! Eğer aşk arıyorsanız, o zaman hemen gerçekleşmeyebilir
olsa da, kesinlikle özel biriyle bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Venüs bu gün burç değiştiriyor , bu da arkadaşlarınıza ve ağlarınıza olan eğiliminizi yumuşatmaya yardımcı oluyor ya da başkalarıyla ilişki kurmak için kolay ve akıcı bir enerji getiriyor. Bu geçiş, hayatınızı hafifçe geliştirir. İş geliri için de iyi bir zaman olabilir.Bugün ne kadar çok şey başarırsanız, yarın kendiniz hakkında daha iyi hissedersiniz. Venüs büyüsünü burada 6 Ağustos’a kadar sürdürmeye devam edecek. Bugün, sevginizi ve enerjinizi bir iletişim projesi, kişisel ilgi alanı ya da girişime dökmek için özellikle iyi bir konumdasınız. Bu dönem uzaktan izlediğiniz ve takdir ettiğiniz biri ile tanışma imkanı yaratabilir.Her ne kadar entellektüel bir ilişki olarak başlasa da,
daha sonra umut verici bir şeye dönüşebilir.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Venüs bir başka burca geçiş yapıyor .Kişisel yaşamınız için her zaman ideal olmasa da, kamusal imajınız ve profesyonel çabalarınız için uygun bir geçiş. Şimdi itibarında bir artış olabilir. Bugün, bu meselelere koyduğunuz ekstra çaba ile işinize ya da pratik işlerinize önem verdiğinizi göstermek için özellikle iyi durumdasınız. Sevdiğin şeyler üzerinde çalışmak için mükemmel bir zaman.Bugün dün yapamadığınız şeyleri bitirmeniz gerekiyor.Hayatınızdaki durağan enerji, harekete geçme zamanı geldiğini gösterir. Bir başkasının sizin için çözümü bulmasını beklerken başka bir anınızı boşa harcamayın. İnsiyatifi almanız gerekiyor.Bu arada, finansal sektörünüzden iyi haberler geliyor. Günümüzün yoğun gezegen enerjileriyle eşsiz bir aşk deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle bir kişi sizin için çok etkileyici olabilir.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Venüs dokuzuncu evinize giriş yapıyor . Anılarınızı kucaklamaya ve duygularınızı daha fazla kendiliğinden ifade etmeye ya da hareket etmeye eğilimli olduğunuzda, hislerinize yaslanmanız ya da onlardan kurtulmanız ya da onları gözden kaçırmanız daha az olasıdır.
Hisleriniz ışığa dönüşüyormuş gibi hissedebilirsiniz. İlişkiler, dört hafta süren bu süreçte 6 Ağustos’a kadar olan deneyimleri öğreniyor.Bu, geleceğe hazırlanmak için önemli bir zamandır. Sağlam zeminde olduğunuzu bilmeden önce bir adım daha atmayın.
Bu, hedeflerinizi güvence altına almak için iyi bir zamandır. İşyerindeki olaylar ve genel atmosfer bugün tam olarak sizin lehinize değildir. Büyük toplantıları veya kararları başka bir zaman için ertelemeye çalışın.Bugün sorumlulukları ve görevleri benimsiyorsunuz.
Sorunlu alanların üstesinden gelmek iyi hissettiriyor.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Venüs sekizinci evinize giriş yapıyor.Farklılıkları çözme konusunda yeteneklisinizdir, ancak daha stratejik ve daha az sevgiye sahip olabilirsiniz. Biraz karmaşık olan projeler, eğlenceler ve ilişkiler sizin için daha ilginç! Paranızla ilgili barışçıl anlaşmaların birkaçı sizin için mümkün olabilir ve 6 Ağustos’a kadar sürecek olan bu döngüde destek genellikle caziptir. Astrolojide sıfır duygusal kapasiteye sahip olarak tanımlansanızda ,duygusal olarak nasıl bağlı olduğunuzu kanıtlamak üzeresiniz. Duygusal ve tutkulu tarafınızı açığa vurmak ,yürekten bir gelişme getirecek.Bugünkü enerjilerin etkileşimi altında ruh eşinizle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz.Güçlü duygulara maruz kalacaksınız .İnsanlar bugün senin için biraz kritik olabilir, başkalarına karşı sabırlı olmanız size
kazandıracak. Sağlıklı bir iletişim oluşturabilmeniz için herkesi olduğu gibi kabul edin.

 

 

 

9 Temmuz 2018 Pazartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Venüs bu gün ortaklık evinize giriş yapıyor.Yakın ilişkileri çekmek ve geliştirmek için sağlıklı bir döngüdür. Bu, doğru insanları hayatınıza çekmek için veya kendinize, enerjinize ve dikkatinize daha fazla etkileşim kurarak, hali hazırdaki ilişkilerden en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel bir zamandır. Diğerlerinin size yardım etme ve destek olma olasılığı daha yüksektir.Bu aşamada hayatınıza giren insanlar özellikle büyüleyici olabilir. Başkalarının ihtiyaçlarını anında yerine getirmek , onlara yardımcı olmak size kendinizi iyi hissettiriyor , fakat bunu bir görev haline getirmeniz , kendi zamanınızdan çalmanız demek , aradaki dengeyi koruyun ve kendinize de zaman ayırın .Bugün bir arkadaşlığı veya ortaklığı pekiştirmek için mükemmel bir konumdasınız.Güçlü birilerinin size yardım etme ve destek olma olasılığı daha yüksektir

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı