BurçlarGenel

9 Nisan 2017 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar günü haftanın yorgunluğundan kurtulmak isterken bir yandan da içinizde kalmış olan arzularınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Çoğunlukla kendinizi diğer insanlardan çok daha farklı hissediyorsunuz ve insanların sizi anlamamasından şikâyet ediyorsunuz sevgili Koç Burçları. Bunun nedeninin kendinizi insanlara yeterince iyi ifade edemeyişiniz olduğunu fark edebilirsiniz ve bu noktada tavrınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Mesleğinizle ilgili kafanızı kurcalayan ve ilerleme konusunda size engel olduğunu düşündüğünüz etkilerden kendinizi kurtarabilmek için yeni stratejiler geliştirmek üzere yeni kararlar alacaksınız. Atacağınız yeni adımlarda birlikte iş yaptığınız insanların fikrini almanız sizin için uzun vadede faydalı olacaktır sevgili Koç Burçları. Aşk yaşantınızda duygularınızın ve arzularınızın kesiştiğini noktalar olduğunu hissedeceksiniz. Bunu düzeltmek uğruna çalışırken hata yapmamaya özen göstermelisiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazar günü siz hayatınızdaki her şeyin yerli yerinde durmasını beklerken bunun tam aksi durumla karşılaşabilirsiniz. Sizin isteğiniz dışında gerçekleşen gelişmeler nedeniyle planlarınıza sadık kalmakta güçlük çekebilirsiniz. İşler istediğiniz yönde ilerlemiyor olsa da karşınıza çıkan koşulları kendi lehinize çevirmek için çaba gösterebilir ve hayal ettiğinizden de olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Birlikte planlar yaptığınız kişiler sizden ayrı hareket etmeye çalışabilir ve bu durum elbette ki sizin sinirlerinizin bozulmasına neden olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak hayatta herkesin kendi tercihleri doğrultusunda şekil aldığını düşünerek kendinize yeni planlar yapmak sinirlenmekten daha faydalı olacaktır. Hayatınızda yer alan kişilerin sizin gelişiminizle ilgili ne kadar önemli roller oynadıklarını fark edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız sevgili Boğa Burçları. Sevdiklerinizle olan bağlarınızı kuvvetli tutmalısınız. 9 Nisan 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar günü sevdiğiniz kişiyle birlikte hayalini kurduğunuz işleri gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. İsteklerinizi tartışmak ve tam olarak nasıl bir yol izleyeceğinize karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz vakte sahip olacaksınız. Hayallerinize yaklaşıyor olmak sizi heyecanlandırıyor ve aynı zamanda da ürkütüyor olabilir. Bu duygular içerisinde hata yapma ve yolunuzdan dönme ihtimalinizin çok yüksek olduğunun farkında olmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu etkilerin sizi engellemesine izin vermemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle her konuda aynı düşünmek istiyor olsanız da bunun mümkün olmadığının farkında olmalısınız. Onun kendine has bir bakış açısı olduğunu ve zaman zaman bunu anlamakta güçlük çektiğinizi düşüneceksiniz. Bu durumu ilişkiniz açısından bir sorun olarak görmek yerine bir zenginlik olarak algılamaya çalışmalısınız. Hayatınızda yapacağınız değişimlerin kalıcı olmasını arzuluyorsunuz. 9 Nisan 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar günü hafta içindeki monotonluğun üzerinizde bıraktığı olumsuz etkilerden kendinizi kurtarabilmek için yeni heyecanlar peşinde olacaksınız. Bir kere sıkılmaya başladığınız zaman hayatınızdaki her şeyin size batmaya başladığını hissediyorsunuz. Üzerinizdeki bu olumsuz etkilerden sıyrılmanın yeni girişimler sayesinde mümkün olacağını düşüneceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sizi sınırlayan etkiler nedeniyle istediğiniz değişime kavuşamayabilirsiniz. Elbette ki bu durum sizi sinirlendirecektir. Bugün her şeyin net bir şekilde ilerlemesi için bütün tedbirleri almak isteyeceksiniz. Somut veriler görmeden hedeflerinize doğru yol almayı çok doğru bulmasanız da vakit kaybetmemek için elinizden geleni yapacaksınız. Gönlünüzü ferah tutarak elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız sevgili Yengeç Burçları. Size doğru gelmeyen işlerde bulunmak istemediğinizi net bir şekilde ifade etmelisiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar günü neşenizi hiçbir şeyin kaçırmasına izin vermeyeceksiniz. Günün ilk saatlerinden itibaren içinizin huzurla dolduğunu hissedeceksiniz ve içinizdeki bu olumlu enerjiyi çevrenizdeki insanlara da yansıtmaktan keyif alacaksınız sevgili Aslan Burçları. Sizinle birlikte vakit geçiren insanlar tasalarından uzaklaştıklarını hissedebilirler. Bugün hayattan keyif almak için hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Parasal konularda kendinizi eksik hissettiğiniz zamanları geride bırakmak isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizin için fırsat olabilecek ne varsa bunların üzerine gideceksiniz ve avantajlı konuma geçmek için sınırlarınızı zorlayacaksınız. Sizi hayata bağlayan köklerinizin artık sizin için eskisi kadar faydalı olmadığını düşünebilirsiniz ve bunlardan kurtulup yeni adımlar atmanız gerektiğini düşünebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Duygusal anlamda bu değişimin size iyi geleceğini bilmelisiniz. Özgürlük ihtiyacınız yenilik düşüncenizi pekiştirecektir. 9 Nisan 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazar günü algılarınızın tamamen açık olduğu ve çevrenizdeki her şeyin sizi derinden etkilediği bir gün geçireceksiniz. Bugün hayatın olumlu ve güzel yanlarına bakmak isteyecek ve bu isteğinizle orantılı olarak da karşınıza hep iyi şeylerin çıktığını göreceksiniz sevgili Başak Burçları. Karşılaşacağınız veya yeni tanışacağınız insanlar içinizde gizli tuttuğunuz ve hatta unuttuğunuz birçok duygunuzun gün yüzüne çıkmasını sağlayabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiklerinizle duygularınızı ve düşüncelerinizi açık bir şekilde paylaşmaktan çekinmemelisiniz. Bazen tamamen reddettiğiniz bir şeyin bir zaman sonra sizin için aslında çok hayırlı bir seçenek olduğunu fark edebilirsiniz. Hiçbir şeyi ve hiç kimseyi iyice tanımadan yargıya varmamanız gerektiğini bugün size hatırlatacak önemli bir olay yaşayabilirsiniz sevgili Başak Burçları. Bu sayede de hayata ve insanlara bakışınız eskisi gibi olmayacaktır. 9 Nisan 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar günü düşüncelerinizin ve şartların arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz her zaman sizin hayallerinizi süsleyen ve emek isteyen şeylerdir. Ancak hayatın şartları sizi zorlamaya başladığında ne şekilde hareket edeceğinizi ve nereye sığınacağınızı kestiremeyebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Her ne kadar yalnız başınıza hareket etmek sizin için önemli olsa da birilerinin yardımına ihtiyaç duyduğunuzu itiraf etmeli ve hayatınızı kolaylaştıracak adımı atmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün gerçekleşecek olayların çözümlerini bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Eğer böyle bir durumun içinde kaldığınızı hissederseniz sakince geri çekilip her şeye uzaktan bakmayı denemelisiniz. Bazen içerideyken çözümleri görmek zor olabilir. Sizi zorlayan koşulların farkında olarak sınırlarınızı çizmeyi denemelisiniz sevgili Terazi Burçları. Bazen yenilgiyi kabul etmek sizi mutlu edebilir. 9 Nisan 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar günü hayatınızda can sıkıcı unsurları ele alıp hepsine bir çeki düzen vermek isteyeceksiniz. Bazı konularda kendinizi çok takıntılı buluyorsunuz ancak bunların sizin kişiliğinizi oluşturan önemli unsurlar olduğunu düşündüğünüz için her zaman bu değerlerinize dikkat ediyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Maddi anlamda kendinize güvenme ihtiyacı duyduğunuz için bu konudaki çalışmalarınıza bugün ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte ruhunuzu besleyecek aktivitelere de ihtiyaç duyacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Yapmaktan keyif aldığınız ve iyi olduğunuzu düşündüğünüz işler için bugün ihtiyacınız olan zamanı bulabileceksiniz. Ailenizde veya arkadaş çevrenizde sizi koruyup kolladığını düşündüğünüz insanların size karşı aldıkları tavır şaşırmanıza neden olabilir sevgili Akrep Burçları. Olayların nedenlerini kavramaya çalışırken suçlayıcı davranmamaya dikkat etmelisiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar günü hayatta sizi rahatsız eden ne varsa onların etkisinden kurtulmak için çaba göstereceksiniz. Dertlerinizi sürekli kafanızda döndürüp durmanın yaşamın güzelliklerini kaçırmanıza neden olduğunu fark ettiğinizde hiç vakit kaybetmeden kendinize çeki düzen vermek için harekete geçeceksiniz. Saygınlığınızı elde etmek için geçmişte harcamış olduğunuz çabayı ve şuanda onu elinizde tutmak için ne kadar zorlandığınızı düşünerek konumunuzu sorgulayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktaya nasıl geldiğinizi anlamak için insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Paniğe kapılmadan ve tehlikelerin farkında olarak emin adımlarla ilerlemeye ve hiç kimsenin size zarar vermesine mahal vermemeye dikkat etmelisiniz. Bugün alacağınız yeni kararlar doğrultusunda seyahat ihtimaliniz ortaya çıkabilir sevgili Yay Burçları. Yeni bir yere gidecek olmanın düşüncesi dahi size iyi gelecektir. 9 Nisan 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar günü mekânsal değişimlerin ve arzuların gününüzü yönlendirmesi söz konusu olabilir. Çoğu zaman planladıklarınızla hayatın size sundukları arasındaki fark sizi fazlasıyla şaşırtıyor. Ancak yine de hayatınızda değişimlerin olması size yenilenmiş hissettirecektir ve ferah hissetmenizi sağlayacaktır sevgili Oğlak Burçları. İnsan ilişkilerinizin ön planda olduğu bir gün geçireceksiniz. Sizin düşüncelerinize ters düşen birçok fikirle karşılaşıyor olmanın aslında sizi geliştiren bir etki olduğunu düşünseniz de bazı zamanlarda sizinle aynı düşünen ve söylediklerinizi tam olarak anlayabilen insanlara ihtiyaç duyuyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda insanlara karşı önyargılı davranmamaya çalışmalısınız. Beklentilerinizin gerçekleşmesi için sabırsızlanmanız mümkündür sevgili Oğlak Burçları. Neticede istediğiniz şeye ulaşacağınızdan emin olsanız da sonuca ulaşmadan yeterince rahat edemeyeceksiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü geçmiş ve gelecek arasında sıkışmış hissedebilirler. Hayatınızdaki insanların sizinle ilgili düşüncelerinin değiştiğini hissediyorsunuz. Son zamanlarda kendinizi eskiden olduğunuzdan çok daha farklı hissediyor ve bunu da çevrenize yansıtıyorsunuz sevgili Kova Burçları. Buna alışamayan dostlarınız ise size tepki gösteriyorlar. Ancak kimseyi memnun etmek için planlarınızdan ve yenilikten vazgeçmemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle etrafınızdaki yeni insanlarla birlikte vakit geçirme fırsatlarını değerlendirmeniz sosyalleşmeniz ve yeniliklere adapte olmanız açısından olumlu bir davranış olacaktır. Bugün çevrenizde sizi rahatsız eden ve değerlerinize ters düşen davranışlar görebilirsiniz. Bu davranışlara göz yummaktansa sesinizi yükseltmek ve herkese haddini bildirmek isteyeceksiniz sevgili Kova Burçları. İnsanların seçimleriyle iyi ya da kötü olduklarını kendinize hatırlatarak olayları akışına bırakabilirsiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 9 Nisan 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar günü maddi açıdan hayatınızın seyrini değiştirecek yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Sizi ilgilendiren bütün meselelerin hızlı bir şekilde hallolmasını istiyorsunuz ve bu nedenle de sürekli bir yerden bir yere koşturuyorsunuz. Her şeyi kendi düşüncelerinizle ve yaptıklarınızla kontrol edebileceğinizi düşünüyorsunuz. Bu düşüncelerin aslında sizi ne kadar yorduğunun farkına varmalısınız. Tasalanmayı ve bu kadar kontrolcü olmayı bir kenara bırakıp rahatlamak için bugün sizin için bir fırsat olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Elde ettiklerinizin ve sizi bulunduğunuz noktaya getiren etkenleri düşünerek ileriki adımlarınız üzerine kararlara varmaya çalışabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkinizde canınızı sıkan noktalar varsa özellikle insanların size karşı nankör olduklarını düşünüyorsanız kolayca hayatınızdan çıkarabilirsiniz sevgili Balık Burçları. Geçmişinizde yüzleşemediğiniz sorunların üstesinden gelmek için çaba göstermelisiniz. 9 Nisan 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı