BurçlarGenel

9 Haziran 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

9 Haziran 2016 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Kökten çözümlemeniz gereken sorunlarınızı varken, bazı olaylara karşı umursamaz bir tavır sergilemeniz sizi çekici ve ilginç bir hale getiriyor. Düşüncelerinizi paylaşma konusunda size destek olabilecek gerçek dostlara ihtiyacınız var. İletişim konusunda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Espri yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.

9 Haziran 2016 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Bugün, çevrenizdeki kişilerin size olan davranışlarından değişik anlamlar çıkarmak yerine olayların alt yapısını araştırmalı ve gerekli müdahaleyi göstermelisiniz. Kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz.

9 Haziran 2016 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili araştırmalarınızı derinleştirmek niyetindesiniz. Farklı konular ilginizi çekerken bulunacağınız ortamlarda esprili konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz.

9 Haziran 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, Ay’ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok vasıflara sahipsiniz. Yaratıcılığınızla çevrenizi daha anlamalı bir hale getiriyor ve partnerinizle aranızdaki sorunları kısa sürede çözümlüyorsunuz.

9 Haziran 2016 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Canlı ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Bugün değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli ve kişisel başarınızı artırmayı denemelisiniz. Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz daha da artıyor.

9 Haziran 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Sizden bekledikleri konuda vakit geçirmeden, somut fikirlerinizden oluşan bir taslak hazırlamalısınız. İkizler burcunda ilerleyen Güneş, aşk konusunda daha dikkatli adımlar atmanızı öneriyor. Güç ağırlıklı bir sosyal platform hazırlığı içindesiniz. Sınırlarınızın belirlerken, olayların yönünü geniş tutmalısınız.

9 Haziran 2016 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Dengeli yapınız yüzünden her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Ailenizle birlikte güç oluşturacak ve sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir çerçeve çizerek, köklü açılımlara yol alacaksınız.

9 Haziran 2016 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. Mars’tan aldığınız olumlu etkiler sayesinde olayları hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanmalısınız. Bugün, sabırsız davranışlar içinde olmanız karşı tarafı olumsuz etkileyebilir ve çevrenizi kırabilirsiniz.

9 Haziran 2016 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız kendinize zaman tanımalısınız. Bugün yatırımlarınızı belirlemek için, istediğiniz duygusal güveni karşı tarafta da görmek isteyebilir ve açık teminatlar bekleyebilirsiniz. Kararsızlıklarınız bazı aksamalara neden olacaktır. Bu durum aleyhinize gelişebilir.

9 Haziran 2016 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Kuruntulu yapınızı her zaman ortaya çıkarmıyor ve karşınızdaki kişileri kırmak istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Onların düşünceleri başlangıçta farklı gelebilir fakat elde ettiğiniz sonuçların size sağladığı yararları görmek sizi eski kararlarınızdan döndürecektir.

9 Haziran 2016 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Duygusuz olmadığınız kesin fakat olaylara fazla mantık çerçevesinde bakmanız da hatalı. Bugün duygusal yönlerinizi açığa çıkarmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Ay’ın konumu eski duygularınızın yeniden atağa kalkmasına neden olabilir. Hatalara açık bir gününüzdesiniz. Kendinize kızmaktan vazgeçmelisiniz.

9 Haziran 2016 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri bazı fırsatları birlikte getirecek. Her an gelişen yeni fırsatlar karşısında kendiniz daha iyi yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı