BurçlarGenel

9 Ekim 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, bu Pazar gününde birkaç gündür halletmeye çalıştığınız işlerinizle ilgili gelişmeler gerçekleşebilir. Yeni gelişmeler ışığında yaptıklarınızı ve gelecek adımlarınızla ilgili gerçekleştireceklerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Önem verdiğiniz ve sorunsuz bir şekilde çözülmesini istediğiniz birkaç mesele dışında bugün çok fazla konuda endişe duymayacaksınız. Bunlardan biri eğitiminiz ve bu konuda şimdiye kadar verdiğiniz emeklerin karşılığını almaktır. Hedeflerinize bir an önce ulaşmayı arzuladığınız için birçok konuda aceleci davranırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Kısa süre içinde sonuç alamadığınızda kendinizi kötü hissedebilir ve olumlu sonuca asla ulaşamayacağınızı düşünebilirsiniz. Aslında biraz sabır göstermeniz her şeyin çözümü olacaktır. Gün sonuna doğru aşk konusunda mutluluk verici bir karar almak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi yeterince tanıdığınızı düşünüyorsanız tereddüt etmezsiniz. 09 Ekim 2016 gününe aitKoç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Pazar gününde tatilde olmanıza rağmen günlük sıkıntılardan kurtulamadığınızı hissedersiniz. İşinizle ilgili sorunlardan dolayı artık kendinize başka bir iş aramayı düşünüyor olabilir ve hatta belki de işinizden çoktan ayrılmış olabilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Bu konuda incelikli bir şekilde düşünmelisiniz. Sizi rahatsız eden unsurlar olabilir fakat bu sorunlarla birlikte yaşamanızın gerçekten imkânsız olup olmadığını düşünmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Belki de ufak bir çabanızla bulunduğunuz ortamdaki birçok şeyi dönüştürmeyi başarabilirsiniz. Bu anlamda kendinize olan güveniniz sarsılmışsa eğer bugün bu konuda çalışmak size güç verecektir. Gün ortasında aşkla alakalı konular sizi düşündürmeye başlar sevgili Boğa Burçları. İçinde bulunduğunuz ilişkiden beklentileriniz ve karşınızdaki insanın sizi hayatında nereye koyduğu üzerine sorgulamalar şaşırtıcı adımlar atmanıza neden olabilir. 09 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, bu Pazar gününde kendi düşünceleriniz ve etrafınızdaki insanların yönlendirmeleri arasında gidip gelebilirsiniz. Aklınızda kurguladığınız bir yöntem varsa her şeyin o şekilde ilerlemesini arzularsınız. Hatta bu şekilde olmadığı takdirde sinirleriniz aşırı derece bozulabilir. Bu anlamda da etrafınızdakilerin anlam veremeyeceği ölçüde büyük tepkiler gösterirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları göz önünde bulundurur ve yaptıklarınızın doğal olduğunu düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna rağmen yaptıklarınıza maruz kalan insanların aynı şekilde düşünmeleri mümkün değildir. Bu nedenle olumsuzluklara veya sizin düşüncelerinize uymayan şeylere karşı daha ılımlı yaklaşmaya çalışmalı ve insan ilişkilerinin önemini unutmamalısınız sevgili İkizler Burçları. Gün sonuna doğru sevdiğiniz kişiyle geleceğiniz üzerine konuşabilirsiniz. Bu kararlarda en önemli unsur maddiyat olacaktır. 09 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumusonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, bu Pazar gününde sorumlu olduğunuz işlerle ilgili kararlarınızı sürekli değiştirmeye çalışabilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen bir gelişme gerçekleşmiş olabilir ve bununla ilgili çözümler düşünmek için sakin bir ortamda bulunmak istersiniz. Ancak bir yandan yapmanız gereken işleri de zamansal olarak ayarlamak zorundasınızdır. Bugün sosyal anlamda kendinizi çok yetenekli görmeyeceksiniz. Sinirlerinizi bozan insanlara karşı tepki göstermek istemezsiniz, zira sessiz kalmak sorunların büyümesini engelleyecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak eğer ki sabrınız taşmışsa sessiz kalamazsınız ve bu durumda da büyük tartışmalar meydana gelebilir. Gün sonuna doğru içinizde yüksek bir enerji hissedersiniz. Hangi konuda adım atsanız başarılı olabileceğinizi düşünürsünüz. Bu nedenle de sizi en çok ilgilendiren ve en çok mutlu edeceğini düşündüğünüz alanı seçerek bir girişimde bulunursunuz. Sevildiğinizi hissetmek istersiniz. 09 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Pazar gününe başlarken aklınızda birçok plan ve içinizde tüm bunları gerçekleştirebileceğinize dair büyük bir inanç vardır. Bu nedenle zaman kaybetmeden aklınızdakileri uygulamaya koymak için harekete geçersiniz sevgili Aslan Burçları. Ancak içinde bulunduğunuz durumda biraz temkinli davranmanız gerektiğini düşünürsünüz. Yaptığınız işleri çevrenizdeki insanlara belli etmeyi çok fazla istemez ve kendi başınıza çok daha güçlü olduğunuzu düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette insanlarla paylaşımda bulunmanın ve onların desteğini almanın da güzel yanları vardır. Fakat bugün yaptığınız işlerin sizin için özel bir önemi olacaktır. Gün içerisinde başka insanlarla ortaklık etmenizi gerektirecek işler de ortaya çıkabilir sevgili Aslan Burçları. Bu konuda da karşınızdaki insanlara güvenmek istemezsiniz ve her konuda bir adım geride durup ortamın koşullarını anlamlandırmaya çalışırsınız. 09 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Pazar gününde aşk konusu ön planda olacak ve hayatınızın diğer alanlarındaki meseleleri gölgeleyecektir. Birçok konuda sevdiğiniz kişiyle uyum içerisinde olabilirsiniz. Ancak sizi rahatsız eden bazı noktaları kesinlikle çözmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Kısa bir süre içerisinde birlikte olduğunuz insanla geleceğiniz adına olumlu adımlar atma kararı almış olabilirsiniz. Fakat bugünkü etkilerle birlikte kendinizi oldukça geri planda hissedersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durumda geçmiş günlerinizin hatırına susmayı düşünebilirsiniz. Ancak aslında sorunu henüz tazeyken çözmek her şeyin çok daha kolay bir şekilde hallolmasını sağlayacaktır. Bugün yalnızca sizi ilgilendiren bir konuda adım atmak önem kazanabilir. Böyle bir işe girişmek için cesaretinizi toplamanız gerektiğini düşünmüş ve beklemişsinizdir sevgili Başak Burçları. Bugün şans da sizden yana olacak ve istediğiniz sonuca ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. 09 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Pazar gününde hayatınızla ilgili önemli kararlar almak adına harekete geçebilirsiniz. Aklınıza koymuş olduğunuz bir plan vardır ve onu gerçekleştirmek için her şeyi yapabilecek durumdasınızdır. Etrafınızdaki koşulların ve insanların ihtiyaçlarının sizin için bir önemi kalmamış gibidir. Ancak bu şekilde hareket ederseniz zarar görme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Duygusal olarak karar vermiş olduğunuz şeyleri gerçekleştirebilmek sizin için çok önemlidir. Başarılı olduğunuzu hissetmek ve bunun için de dikkatli bir şekilde davranmak istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hem kendinize hem kendinize kanıtlamak istediğiniz bazı şeyler vardır ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bu anlamda karamsar bir hale bürünebilirsiniz. Öncelikle başınıza gelebilecek iyi veya kötü her şeye hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Bir şeye odaklanıp onun gerçekleşmesini beklediğinizde ve hayal kırıklığına uğradığınızda bununla mücadele edebilecek güce sahip olmalısınız. 09 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Pazar gününde maddi işlerinizde dikkatli olmaya çalışmalısınız. Arzu ettiğiniz bir şeyi hızlıca elde etmek için kendinize geçici çözümler bulmuş olabilirsiniz. Borç veya kredi gibi yüklerin altına girmek daha sonradan sorunlar yaşamanıza neden olacaktır. İstediğiniz kadar mükemmel sonuçlar alamayacak olsanız da güvenli bir şekilde çözüm bulmaya çalışmalısınız. Aşkla ilgili konularda affedici bir tavır içerisinde olmayı tercih edersiniz. Bağlılığınız ve sevginiz ön plana çıkar. Ancak bu kararı aldıktan sonra mutlu olmayabileceğinizi de düşünmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Partnerinizi sevmeniz önemlidir. Fakat aynı zamanda birlikte bir gelecek kurmak için gerekli olan özelliklere de birlikte sahip olmanız gerekir. Anlaşamadığınız ve uzlaşamadığınız birçok konu varken sevginizin bir işe yaramadığı noktalara kadar geldiğinizi hissedebilirsiniz. Belki bu konularda tekrar konuşmaya çalışmak faydalı bir çözüm olabilir. 09 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Pazar gününde hafta içerisinde yaşadığınız birçok olayın muhasebesini yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de duygusal ve mesleki anlamda almış olduğunuz kararlarla ilgili ikinci defa düşünmeniz gerektiğini düşünürsünüz. O anki koşullarla her şey size mantıklı ve çekici gelmiş olabilir. Ancak daha sonradan durup düşündüğünüzde her şeyin çok daha farklı boyutları olabileceğini düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Özellikle de aşk hayatınızla ilgili almış olduğunuz ciddi bir kararın çok aceleci bir karar olduğunu düşünebilir ve bu konuda çok daha farklı bir yönde hareket etmeyi isteyebilirsiniz. Mesleki anlamda ise cesaretli bir kararın ardından bazı ürkütücü düşünceler zihninizi sarmaya başlamış olabilir. Bu nedenle de güvenli olana sadık kalmak ve arzularınızı bastırmak isteyebilirsiniz sevgili Yay Burçları. Fakat bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız cesaretli olmanız gerektiğini bilmelisiniz. 09 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Pazar gününde günlük yaşamınızda sabit olmasını istediğiniz şeylerle ilgili oldukça ciddi bir bağlılık gösterebilirsiniz. Bugün değişimden yana olmaz ve her şeyin eskisi gibi kalması için mücadele edebilirsiniz. Tatil gününüzde işle ilgili düşünmek elbette ki istemezsiniz, ancak hafta içinde işlerinizin istediğiniz doğrultuda ilerleyebilmesi için yapmanız gereken ufak tefek düzenlemeler olabilir. Maddi olarak bazı düzenlemeler ve kontroller ilerleyen günlerinizi huzurlu geçirmeniz için önemlidir sevgili burclar.net okuyucuları. Siz hakkınızı korumadığınız müddetçe kimsenin size yardımcı olmadığını bilirsiniz. Bugün toplum içinde sizi rahatlatacak bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Ancak aynı zamanda da yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlar olduğunu fark edersiniz. Bu konuda içinizden gelen seslere güvenirsiniz. İnsanlarla çok yakın olmak istememenizde ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha görebilirsiniz. 09 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, bu Pazar gününde her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünmek ve yapabileceğiniz en muhteşem şekilde gerçekleştirmek istersiniz. Bu mükemmeliyetçi tavrınız size çoğu zaman vakit kaybettirse de sizin için önemli olan sonuçtur. Bugün sorumlu olduğunuz işleri yapmak sizi bedensel olarak yorabilir. Ancak zihinsel olarak oldukça rahat ve huzurlu hissedersiniz. Aşkta şanslı olmadığınızı düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer birlikte olduğunuz insana güvenmiyorsanız aklınızda dönüp duran düşünceler sizi fazlasıyla rahatsız edebilir. Bu düşüncelerin gerçekliğine kendinizi öylesine inandırırsınız ki karşınızdaki insanın söylediklerine ve yaptıklarına aldırmazsınız. Sevdiğiniz kişinin sizin bu tavırlarınızı fark etmesi halinde hislerinizi açıkça ortaya dökmelisiniz. Ilımlı bir yaklaşım sergilemeniz sorunlarınızın çözülmesini sağlayacaktır sevgili Kova Burçları. Fakat bu konuda başarılı olamayabilirsiniz. 09 Ekim 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 09 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Pazar gününde işle ilgili konularda düşünceli olabilirsiniz. Gelecek günlerinizde maddi olarak nasıl bir konuma geleceğinizi merak eder ve bir çıkış yolu ararsınız. Aslında elinizden geleni yapmışsınızdır ve sonucu beklersiniz. Yine de hareketsizce beklemek size zor gelir ve yapabileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünürsünüz sevgili Balık Burçları. Öncelikle endişelerinizden uzaklaşmaya çalışmalısınız. Gerçekten yapabileceğiniz bir şey yoksa eğlenmek ve kafanızı dağıtmak için yöntemler bulmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Zira bu şekilde insanlar çok daha yaratıcı fikirlere ulaşabilirler. Sürekli aynı düşünceye takılıp kalmanın size hiçbir faydası yoktur. Aşkla ilgili çevrenizdeki hiç kimseyi önemsemez ve gönlünüz size ne diyorsa onu yapmak istersiniz sevgili Balık Burçları. Eğer sevdiğiniz kişi çevrenizdekiler veya aileniz tarafından onaylanmıyorsa sevgilinizden vazgeçmez aksine onlardan uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. 09 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı