BurçlarGenel

9 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, Salı gününde hayatınızdaki olumlu etkilerin farkında olarak ilerlemeye çalışsanız da bir yandan istemediğiniz durumlarla ilgili de kendinize bir açıklama getirmeye çalışabilirsiniz. Her zaman arzu ettiğiniz şekilde ilerlemeyen hayat zaman zaman isyan etme duygunuzun yükselmesine neden olabilir sevgili Koç Burçları. İçinizdeki bu ateşi söndürebilecek bir etki olmadığını düşünebilir ve kendinizi diğer insanlardan uzakta dinlenmeye alabilirsiniz. Maddi işlerinizde hedeflerinizin peşinden ilerlemek için kendi planlarınızı oluşturmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ne yaptığınızın farkında olmadan hareket etmeniz zarara uğramanıza neden olacaktır. Bu noktada gözetmeniz gereken en önemli husus hayatınızdaki huzur ve güven ortamını korumaktır. Bunun dışındaki her şey zamanla hallolabilir, ancak bunlar temel unsurlardır sevgili Koç Burçları. Kendinize uygun bir meslekte olup olmadığınızı sorgulayabileceğiniz bir gündür. 9 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde sabahın ilk saatlerinden itibaren sizi zorlayacak bazı etkilerle boğuşmak zorunda kalabilirler. En başta her şeyin üzerinize geldiğini düşünebilir ve altından kalkamayacağınız bir yüke sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak aslında kendinize olan güveninizi ön plana çıkardığınızda her şeyi kolaylıkla istediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizi göreceksiniz. Yapacaklarınızla ilgili en önemli ipuçlarını toplamaya gayret etmeli ve çevrenizde olup bitenlere dikkat kesilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizin için önemli olmasa da işlerinizin ilerlemesi için en önemli şeylerden biri maddiyattır. Bu konuda kendinize sağlam bir kaynak bulmadığınız sürece çok cesur girişimlerde bulunmamalısınız. Bugün iş yaşantınızda diyalog kuracağınız insanlar sizin için anlaşılmaz tavırlara sahip olabilirler sevgili Boğa Burçları. Tüm bu çevresel etkilerden arınıp yalnız başınıza kalmak size huzur verecektir. 9 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Salı gününde hayatınızdaki kafa karıştırıcı durumları çözebilmek için kendinizi zorlamanız gerekecektir. Etrafınızda gerçekleşen olaylarla ilgili herkesten ayrı bir yorum duyabilir ve bunların arasından kendi düşüncelerinize ulaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Herkesin söylediği şeylerde bir doğruluk payı olduğunu düşünebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Kararlarınızı netleştirmek için tüm bu kafa yorucu seslerden uzaklaşmalı ve kendinize ait alanınızda rahat bir şekilde düşünmeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Tek başınıza kaldığınızda da kafanızda birçok ses olabilir. Mantıklı olanı seçmek sizin için önemlidir. Bu nedenle duygusal etkenlerden arınmalı ve her şeyi akılcı bir şekilde gözden geçirebilmek için aceleci olmamalısınız. İçinde bulunduğunuz bu huzursuz durumda sevdiklerinizden her zamankinden daha fazla ilgi bekleyeceksiniz sevgili İkizler Burçları. Size karşı anlayışlı olmalarını fazlasıyla önemsersiniz. 9 Ağustos 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Salı gününde hayatınızdaki mesleki girişimler üzerine değişimler yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. İçinizdeki huzuru bulmak için hayatınızın her alanında arzuladığınız şekilde ilerleyebilmek istersiniz. Eğer ki aklınıza takılan bir mesele varsa her şey güllük gülistanlık olsa dahi siz yaptığınız işlere odaklanmakta güçlük çekersiniz. Arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilmek için yapabileceğiniz çok fazla bir şey yoksa kendinizi rahatlatmak için insanlarla bir arada olmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde sizin aklınıza gelmeyen bir çözüm önerisiyle karşılaşabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün içerisinde can sıkıcı etkenlerden uzaklaşmak için boş vakitlerinizde doğanın ve canlılığın tadını çıkarmayı deneyebilirsiniz. Yaşadığınız sürece hiçbir şekilde umudunuzu yitirmemeniz gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Gün sonunda sevdiğiniz kişiyle aranızda beklenmedik bir sorun ortaya çıkabilir. Üzerinde çok fazla durmamalısınız. 9 Ağustos 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Salı gününde içinde bulunduğunuz koşulları değerlendirerek güne başlangıç yapacaksınız. Öncelikle iş yaşantınızla ilgili can sıkıcı meseleler varsa bunların çözümü adına çalışmak istersiniz. Sizin için önemli olan şeylere birlikte çalıştığınız insanların kesinlikle dikkat etmemesi sizin için oldukça gurur kırıcı bir şeydir. Bu insanlarla aynı ortamda bulunmayı ve onlarla iletişiminizi sürdürmeyi kabullenemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında maddi işlerinizle ilgili değerlendirme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hislerinize göre hareket ederek kendinizi her zamankinden çok daha kazançlı bir konuma getirebileceğinizi düşünürsünüz. Ancak bu noktada yalnız başınıza hareket etmenin zorluklarını göz önünde bulundurmalı ve planlarınızı buna göre gözden geçirmelisiniz. Duygusal olarak sizi yoran etkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunları paylaşabileceğiniz insanlar varsa her şey sizin için daha kolay olacaktır. 9 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Salı gününde hayata dair bakış açınızı bir nebze değiştirecek olaylar gerçekleşebilir. Kendinizi her zaman aklınızda belli bir konuma yerleştirirsiniz ve ne olursa olsun oraya ulaşmak için mücadele edersiniz. Bugün böylesine tutkuyla peşinden koştuğunuz bir konuyla ilgili kendinizi sorgulamaya başlayabilir ve düşüncelerinizin hızlı bir şekilde değiştiğiniz görebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Bu durum size hayatta hiçbir şeye öylesine bağlanmamanız gerektiğini düşündürtebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızdaki kararları baştan aşağı sorgulama ihtiyacı duyabileceğiniz bu ruh halinde çevrenizdeki insanlar sizdeki değişimi hızlı bir şekilde fark edebileceklerdir. Ancak tüm bu değişimlere rağmen kendinizi güvende tutmayı ve risksiz bir şekilde girişimde bulunmayı önemseyeceksiniz sevgili Başak Burçları. Geleceğinizi ve bugün aldığınız kararların diğer insanları etkileyen kısımlarını fazlasıyla önemsersiniz. 9 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Salı gününde hayatınızdaki sorunların çözümünü derinden etkileyecek resmi işler gündeme gelebilir. Kendinizi her zaman korumalı bir pozisyonda görürsünüz ve başınıza kötü şeylerin gelmeyeceğini düşünürsünüz. Ancak her şeyin insanlar için olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle her zaman her türlü durumu yaşayabileceğinizi düşünerek elinizden geldiğince psikolojinizi buna uygun şekilde tutmaya çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi işlerde kendinizden çok başkalarının yararını düşünürsünüz. Dolayısıyla her zaman bu anlamda zor durumda kalırsınız. Bu nedenle en başta kendi yararınızı gözetmeli ve kendinizi garanti altına almalısınız. Aşk hayatınızdaki sorunlar gündeme gelmesi zor meselelerdir. Konuşmadan halletmeye çalışsanız da bundan bir sonuç alamazsınız. Bazı fikir ayrılıkları sizi zor duruma sokabilir sevgili Terazi Burçları. Kendinizle ilgili daha net fikirlere sahip olmaya çalışmalısınız. 9 Ağustos 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Salı gününde sinirlerinizin bozulmasına neden olacak bazı gelişmeler meydana gelebilir. Kendinizi bu olayların dışında tutmaya çalışarak günlük işlerinize devam etmeye çalışabilirsiniz. Sorunlar her zaman ortaya çıkabilir. Ancak siz sorumluluklarınızdan hiçbir zaman kaçmazsınız. Ne olursa olsun yapmanız gereken şeyler aklınızın bir köşesinde durur. Bu noktada maddi sorunların gündeme gelmesi elbette ki sizin için yıldırıcı bir etkidir. İstediğiniz şeyleri yapmanız için ihtiyacınız olan parayı elde edemediğiniz sürece bu kadar emek vermenizin ne anlamı olduğunu düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bazen her şey kötüye gidiyor gibi görünse de biten şeyler yerine daha iyilerinin gelmesini sağlar. Bu şekilde düşünerek umudunuzu yitirmemeli ve her zaman hayata pozitif yanından bakmaya çalışmalısınız sevgili Akrep Burçları. Duygusal anlamda can sıkıcı etkiler nedeniyle fevri kararlar verebilirsiniz. Bunun sizin için iyi sonuçları olmayacağını bilmelisiniz. 9 Ağustos 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazartesi gününde yeni bir haftaya başlamanın heyecanını hissedebilirler. İşinizle ilgili geçmiş zamanda yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve bu doğrultuda yeni planlarınızı gündeme getirebilirsiniz. Elbette ki sizi heyecanlandıran şeylerle ilgili oldukça ayrıntılı planlar yapacaksınız. Bunun yanı sıra bugün fırsat bulursanız kültürel aktivitelerle ilgilenmek sizin için oldukça keyif verici olacaktır. İş yaşantınızla ilgili planlarınızda kendinize has oldukça iyi fikirleriniz olduğunu hissediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunları gerçekleştirebilmek için yalnız başınıza gücünüzün yetmeyeceğinin farkında olmalı ve size yardımcı olacak kişilerle iletişiminizi kuvvetlendirmeyi önemsemelisiniz. Bütün bu işlerinizin ilerlemesiyle ilgili oldukça sabırsız bir tavır sergileyebilirsiniz sevgili Yay Burçları. Maddi olarak istediğiniz noktaya gelmek için daha çok vaktiniz olduğunu bilmeli ve buna göre tavır almalısınız. 8 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde sevdiğiniz kişinin size karşı tavırlarından bazı çıkarımlar yaparak yolunuza devam etmek isteyebilirsiniz. Maddi olanaklarınızla ilgili beklentileriniz gerçekleştiği takdirde her ikinizin de hayatını değiştireceğine inandığınız bazı girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz. Bu nedenle içiniz heyecanla dolu olabilir. Her şeye rağmen bunları sürpriz olarak saklamak istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bir şeylerin ters gitmesi ihtimaline karşı kendinizi ve sevdiğiniz kişiyi bu şekilde koruyacağınızı düşünürsünüz. Birlikte atacağınız adımlarla ilgili kendinize uygun bir yol çizmek için sevdiğiniz kişiyle bu planlarınız üzerine konuşmak istersiniz. Eğer ikinizin de sorumluluğu altında olan ortak şeyler varsa bunların güven ve huzurunu da önemseyeceksiniz sevgili Oğlak Burçları. Kendinizi sıkışmış ve baskı altında hissettiğiniz zamanlarda umudunuzu kaybetmemek için sevdiklerinize sarılmalısınız. 9 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Salı gününde içinde bulunduğunuz çevresel koşulların düşüncelerinizi ve hareketlerinizi ne kadar çok etkilediğinin farkında olarak kendinizi bu etkilerden arındırmak için elinizden geldiğince yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. İnsanların fikirleriyle sizin fikirleriniz arasında her zaman büyük uçurumlar olduğunu düşünüyorsunuz. Bu nedenle de bir karar almak veya bir şekilde uygulamaya geçmek istediğiniz yalnız olduğunuz zamanları tercih ediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak tüm bu etkilerin dışında elbette ki siz de kendiniz için uygun olabileceğiniz bir sosyal ortamı tercih edersiniz. Bunu itiraf etmediğiniz sürece mutsuz bir şekilde yaşamaya devam edeceğinizin bilincinde olmalısınız. Yaşadığınız mekânda sizi rahatsız eden etkiler olabilir. Bunlardan tek tek kurtulmak size zor gelebilir ve bu nedenle de taşınmayı bir ihtimal olarak düşünebilirsiniz sevgili Kova Burçları. Maddi olanaklarınız bu noktada yetersiz kalıyorsa beklemekten başka çareniz olmadığını bilmelisiniz. 9 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 9 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Salı günü içerisinde hayallerinize kavuşmanızı hızlandıracak etkileri önemseyecek ve kendinize uygun bir yol çizmek için elinizden geldiğince acele edeceksiniz. Ailenizle ilgili bazı beklentilerinizin karşılanması için aklınızdaki bazı olayların gerçekleşmesini beklersiniz. Hayatınızı etkileyeceğini düşünmediğiniz ufak kararlar dahi kısa süre içerisinde ummadığınız sonuçlara neden olabilir. Bu sebeple de kendiniz için en önemli şeyleri güvence altına alarak yolunuza devam etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında iş yaşantınızla ilgili değişimlerin kendiniz ve sizi sevenler için ne denli önemli bir noktada durduğunu fark etmenizi sağlayacak gelişmeler olabilir. Bu noktada size gelen tekliflerle ilgili ayrıntılı şekilde düşünmek ve yeteneklerinizi küçümsememek oldukça önemli bir unsurdur sevgili Balık Burçları. Yapmanız gereken işleri kesinlikle ertelememeli ve her işi özenli bir şekilde sonuçlandırmayı önemsemelisiniz. 9 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı