BurçlarGenel

8 Mayıs 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

8 Mayıs 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumları:

Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek.Ay, para evinizi olumlu etkilerken, sabit gelirlerinizi genişletecek projeler peşinde olacaksınız.

8 Mayıs 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumları:

Ay burcunuzda ilerliyor. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için, para barometrenizi yükseltmek zorundasınız.Bugün yapacağınız çalışmalarda yeni hevesleriniz göz dolduracak. Beklediğiniz desteğin, karşı taraftan geleceğini görmek sizi rahatlatacaktır. Çalışma hayatınızda farklı bir platform önünüze serilecektir.

8 Mayıs 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumları:

İsteklerinizde iddiacı davranarak, arkadaşlarınız arasında fevri davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Siz kendinizi anlatırken, yanlış bir yol seçiyorsunuz. Bencillikle suçlanmaktan çekinmemeli ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz.Bugün yeni bir çalışmanın ön hazırlıkları içinde olacaksınız.Biraz gizliliğe ihtiyacınız var.

8 Mayıs 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumları:

Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. Bugün sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olacaksınız.Bazılarınız uçarı davranacak ve çapkınlık yapmak isteyecekledir. İlginç ve hoş kişiler yaşamlarına girebilir. Karşı cinsin ilgilerini çekecekleri bir gün. Zevklere aşırı düşkünlük ortaya çıkacaktır.

8 Mayıs 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumları:

Maddi konularda harcamalarınız artıyor. Sıkıntılarınızı yenmenin en iyi yolu, sosyal ilişkilerinize ağırlık vermenizdir. Bugün, karşılaşacağınız olumsuzlar nedeniyle motivasyon düşüklüğü gösterebilirsiniz. Fakat , koşullarınızın yönünü değiştirerek, kendinize yeni bir ortam hazırlayabilirsiniz. Siz sınırlarınızı zorlamayı seviyorsunuz.

8 Mayıs 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumları:

Maddi konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bugün Ay ortak burcunuz Boğa’da ilerliyor. Mantıklı yönleriniz ağır basıyor. Sistemli hareket edecek ve ayrıntılara dikkat edeceksiniz. İstemediğiniz hiçbir şeyi siz zorla yaptıramıyorlar. Olaylara bakış açınızda gizli bir mizah gizli. Sözleriniz yaralayıcı olabilir.

8 Mayıs 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumları:

Yaşam enerjinizi yoğun olduğu bir gün. Duygularınızı özgürce kullanmaktan yanasınız. Bugün Ay’ın konumu, kişisel değerlerinizi yargılamadan olaylara maddeci bir bakış açısı getirebilirsiniz. Düşüncelerinizin doğruluğunu hiç kimseye tartışmak istemediğiniz bir gün. Ailenizin size vereceği desteğin önem kazanacağı bir gün.

8 Mayıs 2016 Pazar AKREP Burç Yorumları:

Ay karşıt burcunuz Boğa’da ilerliyor. İlişkinizin her türlü sağlamlığını ölçmek için, önemli bir gün. Gücünüzün üstünde bir çalışma örneği çıkarıyorsunuz.Bugün fazla fedakar olacaksınız..Evlilik ve nişan düğün için uygun bir gün. Bazılarınız bu konuda yapıcı kararlar alacaksınız. İlişkiniz için olumlu şeyler düşünüyorsunuz.

8 Mayıs 2016 Pazar YAY Burç Yorumları:

Çalışma sisteminiz mükemmel ilerliyor. Bugün görüşeceğiniz kişilerin üstün nitelikli olmasına dikkat ediyorsunuz. Bağlarınızı güçlü tutma eğilimindesiniz. Yaşamınızın aksayan yönlerini yeniden almak için uygun bir gün. Planlı hareket ettiğiniz zaman, istediğiniz sistemi kuracaksınız. Sabırlı olmak size iyi gelecektir.

8 Mayıs 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumları:

Bugün sizin için enerjik ve yaratıcılığınızın körükleneceği bir gün. Fiziksel özelliklerinizi ve olumlu yönlerinizi ortaya koyacak ortamlarda bulunacaksınız. Kendinizi çok verimli hissediyorsunuz. İsteklerinizdeki artışlarda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Çocukların da katılacağı aktiviteler gündemde olacak.

8 Mayıs 2016 Pazar KOVA Burç Yorumları:

Fikirlerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün, inatçı tavırlarınızda keskin bir görüş açısı var. Savunduğunuz olaylarda haklı olabilirsiniz. Sorumluluğunuzun farkındasınız. Bakış vizyonunuzla ilgili problemler, sizi kısıtlayabilir. Olayları her zamanki esnekliğinizle değerlendirme yolunu seçmelisiniz.

8 Mayıs 2016 Pazar BALIK Burç Yorumları:

Yakınlarınızın önerilerini dinlemelisiniz. Kişisel ilişkilerinizde beklediğiniz güven arayışını partnerinizde yakalayabilirsiniz. Gözlemciliğinizin güçlenmesi yorum yeteneğinizi daha da arttırıyor. Bugün kardeşlerinizin ve yakınlarınızın katılacağı bir iş birliği içinde olacaksınız. Maddesel kazançlarınızı sorgulayacağınız bir gün.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı