BurçlarGenel

8 Kasım 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

8 Kasım 2018 Perşembe Koç Burcu

Hayat son zamanlarda iniş ve çıkışlarla doluydu.Jüpiter bugün burcunuz ile uyumlu bir ilişkiye giriyor yakında bütün olumsuzluklardan kurtulacaksın.
Büyük hedeflere odaklanırken , ufak sorunların da üstesinden gelebileceksiniz.Büyük değere sahip kültürler arası bağlantılar olabilir ve size fayda sağlayabilir. Zihninizi genişleten yaşamı değiştiren, pozitif deneyimler şimdi güçlü bir şekilde olabilir. Kaliteli öğrenmeyi hedefleyin ve şu anda
çevrenizdeki bilgi birikiminizi ve anlayışınızı arttırmak için kendinize meydan okuyun.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Boğa Burcu

Jupiter bu gün sekizinci evinize geçiş yapıyor ve bu yolculuğu 13 ay sürecek . Bu döngüde hem duygusal hem de mali destek almak her zamanki gibi daha kolay olabilir.
Kendinizle veya bir partnerinizle olan ilişkiniz, daha derin ihtiyaçlarınızı daha iyi anladığınız ve doğanızın daha gizli unsurlarını kucakladığınızda büyüyebilir.
Korkularınızı iyileştirmek, büyütmek ve üstesinden gelmek konusunda daha cesur olabilirsiniz.Arkadaşlarla yeni iş fırsatları elverişlidir.Herhangi bir hareket
yapmadan önce gerçekte ne istediğinizi gözden geçirerek kendinizi yeniden değerlendirin.Bu gün yeni kişisel ve profesyonel hedefleri tanımlamak için iyi bir gün.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe İkizler Burcu

Bu gün başlayan ve 13 ay sürecek olan Jupiter yolculuğu burcunuzun ortaklık evine giriş yapıyor. Önemli bir ortaklığa girmek veya artırmak veya ilişki ihtiyaçlarınız
hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir zaman olabilir. Her duygu, yıldızların hizalanması nedeniyle bugün yoğunlaşıyor. Hem sevgiyi hem nefreti daha önce hiç olmadığı
kadar derinden hissedeceksin.Bazı uzun vadeli planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz, bu yüzden bunun üzerinde çalışma zamanı.Eski fikirleri bırakabilir ve hatta
felsefenizde bazı önemli değişiklikler yapabilirsiniz.Mali sorumluluk alanında öğrenmeniz gereken bazı dersler var .

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Yengeç Burcu

Aralık 2019’a kadar devam edecek olan Jupiter geçişi burcunuzun iş ve sağlık evindeki yolculuğuna başlıyor.Yaptığınız işe ve sunduğunuz hizmetlere yeni ve orijinal fikirler
getiriyorsunuz ve bu sadece moralinizi değil, aynı zamanda kazancınızı da yükseltebilir. Bugün istikrarlı ve kararlısın. Kararlarınız iyi düşünülmüş süreçlerin bir sonucudur.
Çalışma ortamı bazı olumlu değişiklikler görebilir. Kendinizi bir ilişkiye devam edip etmemeye karar vermeniz gereken bir durumda bulabilirsiniz.Bugün kendini çok duygusal hissedeceksin.
Hem olumlu hem de olumsuz duygular yüzünden beyniniz bugün karışık olabilir.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Aslan Burcu

Jupiter bu gün beşinci evinizde 13 ay sürecek olan yolcuğunu başlatıyor.Fırsatlar, kendinizi daha eksiksiz ve tam olarak ifade etmek ve ifade etmek için ortaya çıkabilir.Bu fırsatta romantik
fırsatlar bolca bulunur; ya da eğlenmek ve eğlenmek, kendinizi benzersiz şekillerde ifade etmek, ve hobi ve eğlence peşinde koşmak her zamankinden daha fazladır.Maddi, sosyal ve entelektüel
olarak gerçek bir ilerleme kaydetmeyi bekleyebilirsiniz. Gün, romantizm için mükemmeldir.Endişeleriniz sihirli bir şekilde ortadan kaybolmayacak olsa da, daha hafif hissedeceksiniz ve bu özel zamanın tadını çıkarırken şu anda problemlerinizi rafta tutabileceksiniz.

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Başak Burcu

Jüpiter, evinizin ve aile sektörünün bulunduğu evde 13 aylık yolculuğuna başlıyor.Aile ilişkilerini tamir etmek ve geliştirmek, taşımak veya yenilemek, kendinizi ve sevdiklerinizi daha güvenli ve rahat hissettirmek için iyi bir konumdasınız.
Ayrıca, uzun yıllar boyunca sahip olamayacağınız eski ilgi alanlarını yeniden yaratma dürtüsünü de hissetmeniz muhtemeldir.Bugün iş arkadaşlarınızla ilgilenirken özel dikkat göstermeniz gerekmektedir. Yani, bugün işte çatışmalardan kaçınmak en iyisidir. Yaşlılar ile küçük anlaşmazlıklar da mümkündür. Bazı Başak burçları bir evcil hayvanı sahiplenebilirler , ya da sağlık alanında bir egzersiz , spor çalışmasına başlayabilirler.
Bugün aldığınız tavsiyeler, pratik olmanın yanı sıra teşvik edici olacaktır. Ancak, günün sonunda hala protokolü takip etmeli ve sabır göstermelisiniz.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Terazi Burcu

Bu gün itibariyle Jupiter burcunuzun iletişim evine geçiş yaparak 13 ay bu alanda size desteğini sunacak.Gelecekteki projeler için zemin hazırlamak veya becerilerinizi geliştirmek için önemli bir yıl olabilir.
Yeni şeyler öğrenmek ve fikirlerinizi ve ilgi alanlarınızı başkalarıyla paylaşmaktan heyecan duyuyorsunuz. Eğitim ve iletişim fırsatları ortaya çıkıyor. Günün sizin için çok meşgul olması muhtemeldir.
Bu aynı zamanda evinizin büyük çapta yenileme çalışmalarına başladığınız veya yeni bir ev aldığınız veya değiştirdiğiniz zaman olabilir. Gün boyunca çok aktif olmanız gerekse de, her dakikasını seveceksin ve keyfine varacaksın.
Aynı projede uzun zamandır çalıştığınız için gününüzün biraz monoton olduğunu düşünseniz de , hareketli günler çok yakın.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Akrep Burcu

Jupiter burcunuzun para evine giriş yaparak 13 ay burada kalacak.Rahatlık, esenlik ve güvenlik duygularınızı arttırmak ya da mali durumunuzu artırmak için fırsatlara bakın. Senin için önemli bir şey inşa etmek için de iyi bir zaman.
Bu geçiş, kendi paranızı kazanmak ve kendi gelirinize daha güvenilir şekilde güvenmek veya kişisel kaynaklarınızı en üst düzeyde kullanmakla ilgilidir. Kazanç gücünüz artabilir veya önümüzdeki dönemde para kazanmak için yeni yollar açılabilir.
Artık yeni bir enerji hayatınızda çalışmaya başlayacak. Aile ve kariyer sorunlarının dengelenmesinin artık çok kolay hale geldiğini anlayacaksınız. Tüm tereddütleriniz ortadan kalkacak ve eylemleriniz görülmemiş bir güven seviyesiyle işaretlenecek. Bekar olan Akrep burçları , yeni biri ile tanışabilir.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Yay Burcu

Bu günden itibaren 13 ay boyunca burcunuzda Jupiteri konuk edeceksiniz.Jüpiter burada kişisel imajınız, tavrınız, yaşam ve bağımsızlık, güven seviyelerine, bedeninizle olan ilişkinize ve kendini kanıtlamaya ilişkin tutumunuzla yeniden inşa etmeye başlamanıza yardımcı oluyor.
Kendinizle ilgili olan ya da kendiliğinden başlayan, girişimci doğanızdan gelen uzun vadeli yeni bir girişime başlayabilirsiniz. Bu geçiş sadece her on iki yılda bir gelir ve sizi kabuğundan çıkarmaya hizmet eder. Bu, yaratıcı fikirlerinizi uygulamak ve düşüncenizi genişletmek için mükemmel bir zamandır.
Size heyecan verici bir kariyer fırsatı sunacak biri ile tanışabilir ,belki de hayalini kurduğunuz sonuçlara ulaşabilirsiniz.Hayallerinizi ve kişisel planlarınızı takip etme zamanı. Önümüzdeki on üç ay içinde daha önce sınırlayıcı, sert ya da boğucu koşullardan bağımsız bir kurtuluş hissi olabilir.
Bu arada bu dönem sağlığınıza dikkat edin. Soğuk algınlığı, öksürük veya baş ağrısından mustarip olabilirsiniz. Eğer imkanınız varsa bol bol dinlenin.

 

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Oğlak Burcu

Jupiter bu gün sizleri manevi anlamda destekleyeceği 13 aylık yolculuğuna başlıyor. Bu, doğanızla ve bilinçaltınızla birlikte iletişim kurmak için güçlü bir dönemdir. Bazı yönlerden, hayatınızın aslında beklemede olmasa da, Jüpiter’in gelecek yıl gelen burcunuzun geçişine hazırlanıyorsunuz;
Bu, içten dışa kendinizi iyileştirme hakkında. Bazı yalnızlık ve iç gözlemleme şimdi size fayda sağlayabilir.Bu gün sizin için özellikle uygun. Yeni bir şey başlatabilir, çok fazla zaman harcayan bir projeyi bitirebilir ya da yeni bir göreve başlayabilirsiniz.
Etrafınızdaki genel fikir birliği, yüreğinizin üzerine koyduğunuz bir şeyi yapmanıza izin vermeyebilir. Olayları zorlamadan akışa bırakın.Kendi içgüdülerinize daha fazla inancınız var sonunda kendi seçimleriniz daha başarılı olacak .Ama sağlık her şeyden önemli , sağlığınızı görmezden gelmeyin. Sağlıklı bir zihin sağlıklı bir bedende bulunur.

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Kova Burcu

Jupiter bu gün onbirinci evinize giriş yapıyor.Arkadaş ya da gruplara daha fazla zaman ayıracak ve bu bağlantılardan yararlanacaksınız.Hedeflerinize ve hayallerinize ulaşabileceğiniz daha olumlu ve kendinden emin hissedersiniz. Diğerleri sizi yeni yönlere yönlendirebilir veya sizin için fırsatları açabilir ya da coşkuyla ilerlemek için bir sebep olabilir.
Bu süreçte sizinle aynı şeylerden zevk alacak ve potansiyelinizi de tanıyacak biriyle tanışacaksınız.İlişkilerinizi beslemek, bu noktada hayatınıza önemli bir katkı sağlayabilir.Çalışanlar için beklenmedik kaynaklardan harika fırsatlar alabilirsiniz.Takım çalışmasına ya da grup aktivitelerine önem vermeniz başarıyı daha çabuk getirecektir. Bugün, sosyal
hayatınızı olumlu yönde etkileyebilecek ve hayallerinizin ve arzularınızın bir kısmının geçmesine yardımcı olacak yeni bir aşama başlıyor. Gelecek aylarda, katılacağınız etkinlikler ve tanıştığınız insanlar size en iyi fikirleri gerçeğe dönüştürmek için yeni fırsatlara ve yollara yöneltebilirler.Kovalar genelde kendilerini çok eleştirirler , ve genelde kötü eleştirirler bu da güven duygularına zarar verebilir. Kendinize güvenin çalışmalarınızın sonucunu alacaksınız.

 

 

8 Kasım 2018 Perşembe Balık Burcu

Jupiter, kariyer ve itibar sektörünüzün yaklaşık on üç aylık geçişine bugün başlıyor.Durumunuz ve tanınırlığınız daha iyiye gidebilir ve bazılarınız için bir terfi veya yeni iş fırsatları olabilir.Belirli bir aile üyesi, yakın gelecekte sizin için ani veya beklenmedik faydaların kaynağı olabilir. Bugün tüm cephelerden çeşitli farklı taahhütlerle uğraşacaksınız.
Sosyal, finansal ve kişisel yükümlülüklerinizi yerine getirmeye hazır olun. Biraz üzgün, çok ince ve normalden çok daha savunmasız olacaksınız. Yapabilirsen, kargaşadan uzak durmaya çalışmak akıllıca olur.Kendinizi şımartmanın ve korumanın zamanı geldi. Çalışmalarınız için yeni bir coşku bulabilirsiniz ve sorumluluklarınızı tamamlamak için meslektaşlarınızdan
aktif destek almanız olasıdır. Bugün bekleyen tüm işlerinizi bugün bitirmelisiniz, çünkü bugün bu projeleri tamamlamak için uygun bir zaman.Bir yıldan uzun bir süredir hedeflerinize ve kariyer sektörünüze yön veren bilgelik odaklı Jüpiter ile, başarı elde etme veya en iyi planlarınızla ilerleme şansınız olabilir .İşyeriniz veya özel, mevcut durumunuzla ilgili iyi, dürüst ve canlı bir tartışma, şeylere muazzam bir ışık tutmanıza yardımcı olacaktır. Zor olan sorunlarla başa çıkmaktan korkmayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı