BurçlarGenel

8 Ekim 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Koç Burçları, bu Cumartesi gününde sizi yoran, üzen, zorlayan her şeyden uzaklaşmak ve yalnız başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer hayatınızda birisi varsa yalnız kalma arzunuzu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Yine de sevdiğiniz kişiyle baş başa kalmak da sizi rahatlatacak olan bir durumdur sevgili Koç Burçları. Geleceğinizle ilgili maddi ve manevi bazı net hedefleriniz vardır. Bunların gerçekleşeceğini umarsınız ancak elbette ki o günler gelmeden bundan emin olamazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle içinde bulunduğunuz durumda bekleyişinizi kolaylaştıracak bazı güvenlik önlemleri almaya çalışabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşmayı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle geçmişten getirdiğiniz ve halletmediğiniz bir sorun varsa bugün çok kolay olmayabilir sevgili Koç Burçları. Öncelikle sorununuzu çözmeniz ve birbirinize duyduğunuz sevgiye daha fazla güvenmelisiniz. 08 Ekim 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, bu Cumartesi gününde ailenize karşı sorumluluğunuz ve günlük pratiklerinizle ilgili konularda ayrıntılı bir şekilde düşünmek isteyebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız biri varsa veya ailenizle birlikteyseniz onların da üzerlerine almaları gereken sorumluluklar olduğunu düşünürsünüz. Ancak birçok konuda yalnız başınıza bırakılmış hissedebilirsiniz. Bu şekilde insanların sizin iyi niyetinizi kötü yönde kullandığını düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Verdiğiniz emeklerin takdir görmesini istersiniz. Yaptıklarınızın hepsi kendinize ve çevrenizdekilere güzel bir gelecek sağlamak için gösterdiğiniz çabalardan ibarettir. Bu konuda dikkatli olmaya çalışırsınız ancak bu tavrınız sizi anlamayan insanlar tarafından alaycı bir yaklaşımla ele alınabilir sevgili Boğa Burçları. Toplum içinde iyi bir görünüm çizmek istersiniz. Fakat doğru olanı yapıyorsanız kendinizi hiç kimseye kanıtlamak zorunda olmadığınızın farkına varmalısınız. 08 Ekim 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 ikizler Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde romantik ilişkinizde kendinizi anlamlandıramadığınız bir durumun içerisinde bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin tavırlarına baktığınızda onun doğal olmadığını düşünebilirsiniz. Her zamankinden farklı tavırlar sergilemesinin nedenlerini bulmaya çalışırsınız sevgili İkizler Burçları. Ancak bunun için onu gözlemlemeniz yeterli olmayacaktır. Bu nedenle onunla iletişime geçmeyi düşünürsünüz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu noktada sevdiğiniz kişiden sert tepkiler görebilirsiniz. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmanız karşı tarafın kırılmasına ve aynı şekilde sizinle çatışmaya başlamasına neden olabilir. Aslında aranızda büyük bir sorun olmamasına rağmen birbirinize duyduğunuz saygı ve güveni göz ardı etmeye başlamışsınızdır sevgili İkizler Burçları. Eğer ortak bir gelecek planlıyorsanız daha çok sorumluluklarınıza ve planlarınıza odaklanmaya çalışmalısınız. 08 Ekim 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde yapmanız gereken işlere gereğinden çok daha fazla vakit harcıyorsunuz. Zira elinizden çıkan her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Fakat bu çabalarınıza değmeyecek işler için bu şekilde uğraşmaktan vazgeçmeli ve sizi daha ileriye götürecek olan işlerle ilgilenmeye çalışmalısınız. Yaşadığınız yoğunluk sevdiğiniz kişilerden uzaklaşmanıza neden olmuş olabilir. Bu nedenle gün içerisinde onlarla birlikte vakit geçirme fırsatı bulmaya çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Size ihtiyacı olan aile bireylerinizin sorunlarıyla ilgilenmek ve duygusal paylaşımlarda bulunmak aynı zamanda sizin de gereksinim duyduğunuz bir şey olabilir. Bazı hedeflerinizi elde etme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bir kere denedikten sonra vazgeçmek istersiniz. Çünkü hevesiniz çok çabuk kırılır. Böylesine çabuk pes etmediğiniz takdirde çok daha başarılı olabileceğinizi düşünmelisiniz. 08 Ekim 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Aslan Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Cumartesi gününde iş yaşantınızda kendinizi artık güvende hissetmediğinizi düşünürsünüz. Bu sebeple de maddi yatırımlar konusunda çok daha ciddi adımlar atmak ve geleceğinizi garanti altına almak önem kazanabilir. Bugün içerisinde çevrenizden çok kendinizle ilgili olacaksınız. Yapmak istediklerinizi engellemeye çalışan insanlarla çatışmak yerine sessizce bildiğinizi okumayı tercih edebilirsiniz. Aşk yaşantınızda veya sosyal hayatta üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Kendinizi size uygun olmayan şeyleri yapmak zorunda hissetmemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İçinde bulunduğunuz ruh hali nedeniyle hayatınızı değiştirebileceğiniz bir etki ararsınız. Belki de yaşamdaki amaçlarınızı değiştirmek için bir işaret beklersiniz. Bu amaçlarınızla ilgili size yardımcı olacak koşulları belirlemek ve bu esnada dikkatli hareket etmek gerekir. Can sıkıcı etkenlerden uzak durmaya çalışmalı ve kendinizi korumak için dikkatli olmalısınız. 08 Ekim 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Başak Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Başak Burçları, bu Cumartesi gününde anlamlandıramadığınız bir şekilde sinirli olabilir ve herkese karşı sert davranabilirsiniz. Özellikle de sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz sizi bugün çok zorlayacaktır. Ona duyduğunuz sevgiden eminsinizdir. Buna rağmen sinirlerinizin bu şekilde bozuk olmasına ve ona karşı tepkili davranmanıza neden olan şeyi merak edersiniz. Geçmişten getirdiğiniz ve hala halletmediğiniz bazı meseleleri hatırlıyor olmanız bu şekilde davranmanıza neden oluyor olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle birbirinize karşı nasıl duygular içinde olursanız olun açık davranmalısınız. Aksi halde ilişkinizin gidişatını olumsuz yönde etkileyen gelişmeler yaşarsınız. Bugün duygusal anlamda üzerinizde çok fazla yük vardır. Bir yandan da hayattaki sorumluluklarınızla ilgili çözümler bulmaya çalışırsınız. Maddi açıdan rahat olmayabilirsiniz. Fakat bu konuyu başka bir güne ertelemeniz mümkünse bu yönde karar almayı tercih etmelisiniz. 08 Ekim 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Terazi Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Terazi Burçları, bu Cumartesi gününde hayata dair birçok sorgulama yapabilirsiniz. Yaptığınız işlerde çok başarılı olmadığınızı düşünebilirsiniz. Bir yandan da başınıza sürekli olmadık işler gelir. Şanssız olduğunuzu kabul edersiniz. Fakat bugün öyle bir noktaya gelirisiniz ki artık isyan bayrağını çekmek istersiniz. Bir yandan da çevrenizde size destek olacak ve sizi anlayacak insanlar olmadığını düşünürsünüz. Asıl sorun başınızı yaslayacak bir omuz bulamamanızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Zira hayatta insan her zorlukla mücadele edebilir. Ancak bunun için manevi desteğe ihtiyacınız vardır. Duygusal karmaşalarınızın içinde kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz. Hayata dair isteğiniz azalmış olabilir, sürekli aynı şeyleri yaparak yalnızca vakit geçirmek istersiniz sevgili Terazi Burçları. Bu şekilde iyileşmenizin mümkün olmadığını bilmelisiniz. Ayağa kalkıp yeni şeyler yapmak için girişimlerde bulunmalısınız. 08 Ekim 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Akrep Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Akrep Burçları, bu Cumartesi gününde ikili ilişkiler konusunda kendinize olan güveninizin yükseldiğini hissedersiniz. Bu nedenle de hoşunuza gitmeyen durumları düşünür ve değiştirmek için kısa bir süre içinde harekete geçmeyi tercih edersiniz. Sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilmek için oldukça dikkatli davranmaya çalışır ve onun sınırlarını önemsersiniz. Bazı durumlarda nasıl davranacağını her iki taraf da bilemeyebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Özellikle gelecekle ilgili kararlar konusunda karşınızdaki insanın sizden yardım istediğini düşünürsünüz. Zira hiçbir şekilde ilerleme kaydedemezsiniz. Böyle bir durumda da her şeyin kontrolünü elinize almaya çalışır ve sevdiğiniz kişiye güven vermek istersiniz. Bugün iş veya arkadaş ortamınızda bazı konularda sabrınızın taştığını hissedebilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Bilerek sinirlerinizi bozmaya çalışan kişilere tepki vermemeye çalışmalısınız. Olumlu şeyleri görmeye çalışmalı ve dikkatinizi işinize vermelisiniz. 08 Ekim 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Yay Burcu günlük burç yorumuşu şekilde; Yay Burçları, bu Cumartesi gününde alacağınız yeni kararlarla ilgili sürekli fikir değiştirecek olmanız adım atmanızı engelleyebilir. Hızlı bir şekilde ilerleyebilmek için üzerinize düşenleri düzgün bir şekilde yapmaya çalışmalısınız. Yanlış yapmaktan korktuğunuz için sürekli kendinizi engelleyebilirsiniz. Ailenizin sizden beklentileriyle ilgili bazı sorunlarınız olabilir. Kendinizi hiçbir şey için zorunlu hissetmek istemezsiniz. Size haksızlık edildiğini düşünebilir ve onlara karşı olumsuz bir tavır takınabilirsiniz. Her ne kadar haklı olsanız da bir noktada onlarla empati kurmaya çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Birlikte vakit geçirdiğiniz insanların size karşı anlayışı olmalarını beklerken sizin de aynı şekilde bir tavır takınmanız gerekir. Toplumsal yaşamda çekindiğiniz insanlar olabilir. Onları rahatsız etmemek adına kendinizi engellersiniz. Bu durum da neticede sizi mutsuz eder. Daha girişken olmaya çalışmalı ve hakkınızı korumalısınız. 08 Ekim 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, bu Cumartesi gününde romantik hislerinizin fazlasıyla ön planda olması hayatınızın her alanında bu arzularınızı göstermenizi sağlayacaktır. Sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilmek için sevginizi her ortamda göstermeniz gerektiğini düşünür ve bunun için hiçbir fırsatı kaçırmazsınız. Gün içerisinde yapmak istediğiniz birçok işle ilgili karşınıza engeller çıkar. Planlarınızı yapıp yola çıktığınızda bu engellerle karşılaşabileceğinizi bilirsiniz. Ancak her adımda bir engelle karşılaşmak beklediğiniz bir şey değildir. Bu nedenle sinirlerinize hakim olmakta güçlük çekebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bu engellere sevdiğiniz kişi de dâhil oluyorsa ona karşı da sertleşebilirsiniz. Bir yandan sevgi dolu tavırlarınız bir yandan da sert tepkileriniz karşınızdaki insanın kafasının karışmasına neden olacaktır. Tutarlı olmaya çalışmalı ve haksızlık etmemelisiniz. Olumsuzluklarla her zaman karşılaşabilirsiniz. Fakat bunların sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz. 08 Ekim 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde aşkla ilgili kafanızın karışık olduğunu hissedebilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanın sizi rahatsız eden yanları vardır. Buna rağmen ondan uzaklaşma fikri size çok uzak gelir sevgili Kova Burçları. Belki onu çok sevdiğiniz için belki de artık bir alışkanlık haline geldiği için vazgeçmek istemezsiniz. Bir yandan aklınızda bu düşünceler dolanırken bir yandan da maddi anlamda rahat erişmeye çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmeniz büyük ölçüde bugünlerde elde edebileceğiniz paraya bağlıdır. Ancak bu anlamda da kendinizi çok fazla güvende hissetmezsiniz sevgili Kova Burçları. Etrafınızdaki insanlar ve çalışma ortamınızda şartların sürekli değiştiğini görür ve böyle bir ortamda gelecekle ilgili sağlam bir plan kuramazsınız. Bugün canınızı sıkan sorunlar nedeniyle bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak size iyi gelebilir. 08 Ekim 2016 gününe aitKova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 08 Ekim 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, bu Cumartesi gününde aşkta can sıkıcı etkenler üzerine çok fazla kafa yorabilirsiniz. Nasıl bir sorununuz varsa tüm gün bunun üzerine düşünüp çözebileceğinizi düşünürsünüz. Aslında içinde bulunduğunuz durumda çok fazla çıkış yolu olmadığını bilirsiniz. Yine de şansınızı zorlamak gerektiğini düşünürsünüz sevgili Balık Burçları. Parasal anlamda sizi zorlayan bir etki altındaysanız eğer bu duruma tepkinizi duygusal bir şekilde gösterebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Size haksızlık edildiğini düşünebilir ve bu konuda isyankâr davranabilirsiniz. Bu duruma sebep olduğunu düşündüğünüz insanlarla iletişime geçerek değişiklik talep edebilirsiniz. Ancak bugün göstereceğiniz tepkiler olumlu bir şekilde karşılanmayabilir ve bu nedenle de içinde bulunduğunuz durumdan çok daha kötü bir noktaya gelebilirsiniz sevgili Balık Burçları. Biraz sabırlı davranmaya çalışmalı ve doğru zamanı beklemeye çalışmalısınız. 08 Ekim 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı