BurçlarGenel

8 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazartesi gününde çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizin kuvvetli ve olumlu bir seyir içinde olmasını önemseyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz koşullar düşüncelerinizin ve planlarınızın istediğiniz yönde ilerlemesine engel olabilir sevgili Koç Burçları. Bu konuda kendinizle bazı iç hesaplaşmalar yaşayabilir ve sürekli ne yapacağınızla ilgili karar değiştirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanların çevrenizde olmasından hoşnut olursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bununla birlikte kalabalık ortamlarda bulunmaktan çok fazla keyif alacağınız bir gün geçirmeyebilirsiniz. Bugün sizin için en önemli olan şeylerden biri çevrenizdeki insanların sizin düşüncelerinize karşı anlayışlı olmasıdır. Ortak yaşam alanlarınızda insanların sizden uzaklaşmasına neden olacak bazı hareketleriniz olabilir sevgili Koç Burçları. Böyle bir durumda kalırsanız siz de daha sonradan yapmış olduklarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. 8 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününe değişim rüzgârlarıyla başlayabilirler. İstediklerinizi elde edebilmeniz sizin için her zaman çok kolay olmuştur. Elbette ki yeterli çabayı gösterirsiniz ancak bunun yanında her zaman şans sizden yana olmuştur. Siz de bu şansınıza güvenerek bugün yapacağınız işlerde başarılı sonuçlara ulaşacağınıza gönülden inanırsınız. Size iyi gelecek olan en önemli şey mekânsal değişim olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bir süredir planladığınız bu taşınma işini gerçekleştirmek için doğru günü seçip seçmediğinizi düşünürsünüz. Ancak bununla vakit kaybetmektense harekete geçmek size çok daha mantıklı gelecektir. Geleceğinizle veya eğitim hayatınızla ilgili düşünürken size kendinizi iyi hissettirecek bazı anılarınız atacağınız adımlarda size yardımcı olacaktır sevgili Boğa Burçları. Bazen geçmişin izlerinden sıyrılıp yeni şeyler denemek gerektiğini de unutmamalısınız. 8 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, yeni bir haftaya başlarken bu Pazartesi gününde yoğun bir program sizi bekleyecektir. Seyahat planlarınızla ilgili oldukça heyecanlı bir gün geçireceksiniz. Bunun yanı sıra bu planlarınızı paylaştığınız kişiler bu planlara dâhil olmak isteyebilirler. Bugün içerisinde bulunacağınız sosyal ortamlarda bütün ilgileri ister istemez üzerinize çekeceksiniz. Başarılı girişimlerinizin yanı sıra tavrınız ve etkileyici duruşunuz insanların sizinle birlikte vakit geçirme arzularını ön plana çıkaracaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bulunduğunuz bu sosyal ortamda işinizle ilgili yapmak istedikleriniz adına size önemli kapılara açacak insanlarla tanışabilirsiniz. İstediklerinizi açık bir şekilde ifade etmeniz bu anlamda oldukça önemlidir. Ancak bu noktada insanların sizin ukala olduğunuzu düşünecekleri davranışlar yapmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Eğer insanların sizi dinlemesini istiyorsanız aynı şekilde siz de onları dinlemeyi bilmelisiniz. 8 Ağustos 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, yeni bir haftaya başladığımız bu Pazartesi gününde sahip olduklarınızı iyileştirmek ve toplum içerisindeki prestijinizi ön plana çıkarmak adına oldukça önemli adımlar atabilirsiniz. Bu konudaki azminiz çevrenizdeki insanların sizinle gurur duymasını sağlayacaktır sevgili Yengeç Burçları. Elbette ki siz bunlardan çok kendinizi tatmin etmeyi önemseyeceksiniz. Eğer yaptığınız bir iş sizi tatmin etmiyorsa her şeyi yıkıp yeniden başlamaya üşenmeyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elinizdeki imkânları doğru bir şekilde kullanmayı önemseyeceksiniz. Her ne kadar mantıklı planlamalar yapmış olsanız da son aşamada her zaman hislerinize güvenmeyi adet edinmişsinizdir. Hayatınızda keyifli aktivitelerin olmasını bugün fazlasıyla önemseyeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Özellikle yetenekleriniz ve kültürel aktivitelerle ilgili girişimleriniz sizin için oldukça doyurucu sonuçlar doğuracaktır. Gün sonunda parayla ilgili sorunlar ön plana çıkabilir. 8 Ağustos 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazartesi gününde aklınızda takılı kalmış sorunlarınızı çözümleyebilmek için kendinizi zorlamanız gerekecek. Haftanın ilk günü olması nedeniyle hem iş anlamında hem de kişisel düzenlemelerinizle ilgili oldukça yoğun bir gündeminiz olacaktır sevgili Aslan Burçları. Bu yoğun gündemden sıyrılıp geçmişe bir bakış atmak sizin için zorlayıcı olacaktır. Ancak aklınıza bir şey koyduğunuzda önünüzdeki hiçbir engeli tanımazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Yorulacak olsanız da her şeyi yoluna koymak için mücadele edebiliyor olmak sizi motive edecektir. Gün ortasında isteklerinizin maddi boyutlarıyla ilgili düzenlemeler yapmanız sizin açınızdan fazlasıyla gereklidir. Eğer bunu yapmazsanız hedeflerinize ulaşma konusunda da sıkıntılar söz konusu olabilir. Paranın kıymetini bilmek bugün için önemli mevzulardandır sevgili Aslan Burçları. Geleceğe yönelik hedefleriniz için beklemediğiniz birinden yardım görebilirsiniz. 8 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazartesi gününde geçmişinizde yaşamış olduğunuz bazı sorunları kendiniz için daha büyük problemler haline getirebilirsiniz. Bu şekilde kendinizi fazlasıyla rahatsız edici bir ortama soktuğunuzun farkına varmalısınız. Gün içerisinde elbette ki hoşunuza gitmeyen şeylerle karşılaşırsınız. Ancak bunların bütün gününüzün kötü geçmesine neden olmasını engelleyebilirsiniz sevgili Başak Burçları. Duygusal olarak aşamadığınız sorunlar varsa bunların üstesinden gelebilmek adına başka şeyleri gündeme getirmek sizin için hem yorucu olur hem de olumsuz sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Yeteneklerinizle ilgili size kendinizi iyi hissettireceğini düşündüğünüz etkinlikler varsa bu alanlara yönelerek her şeyin daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz sevgili Başak Burçları. Yazma ve kültürel aktiviteler konusundaki girişimleriniz duygusal olarak da daha iyi bir hale gelmenizi sağlayacaktır. 8 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde geçmişinizle ilgili birikmiş bazı sorunların düzenlenmesi açısından kendinizi zorlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal ortamlardaki prestijinizi arttırmak için yapmak istediğiniz çalışmaların önünde yığılmış işleriniz bulunduğu için hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanız gerektiğinin bilincindesinizdir. Bu noktada size yardımcı olacağını düşündüğünüz bazı etkenler varsa bunları denemekten geri durmamalısınız. Hayatınızda bir yenilik rüzgârı estirmek isterken bir yandan da temkinli olmanın önemini bilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Her zaman güvenliğinizi öncelikli olarak düşünürsünüz. Gün içerisinde insanlara kendinizi ifade ederken konuşmalarınızdaki tavırlarınız sizi anlamayan insanlar tarafından kötü niyetli olarak algılanabilir sevgili Terazi Burçları. Ancak durumun böyle olmadığını açıklamak için vakit kaybetmek de istemez ve kendi işinize odaklanmaya çalışırsınız. 8 Ağustos 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde hayatınızı idame ettirdiğiniz konularla ilgili yeni kararların eşiğinde olacaksınız. Yeni bir haftaya başlarken hayatınızda da arzuladığınız yenilikleri gerçekleştirecek olmak size kendinizi her zamankinden daha iyi hissettirecektir. Gün içerisinde sevdiğiniz kişiyle birlikte planlar yapmak size keyif verecektir. Ancak zıt kişiliklere sahip olmanız nedeniyle sürekli fikir çatışmaları yaşamanız yaşadığınız keyifli anlara gölge düşürür sevgili burclar.net okuyucuları. Keyifli anlarınızı böyle küçük sorunlarla gölgelememek için daha sabırlı olmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdiğiniz kişinin de sizi dinleme konusunda sorunları olduğunu düşünebilirsiniz. Bu şekilde düşündüğünüzü açık bir şekilde ifade etmek ise size zor gelebilir. Açık sözlü olmayı sorunlarınızı çözebilmek adına denemelisiniz. Gün sonuna doğru iş ortamınızda işbirliği yapmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. 8 Ağustos 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazartesi gününde yeni bir haftaya başlamanın heyecanını hissedebilirler. İşinizle ilgili geçmiş zamanda yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve bu doğrultuda yeni planlarınızı gündeme getirebilirsiniz. Elbette ki sizi heyecanlandıran şeylerle ilgili oldukça ayrıntılı planlar yapacaksınız. Bunun yanı sıra bugün fırsat bulursanız kültürel aktivitelerle ilgilenmek sizin için oldukça keyif verici olacaktır. İş yaşantınızla ilgili planlarınızda kendinize has oldukça iyi fikirleriniz olduğunu hissediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunları gerçekleştirebilmek için yalnız başınıza gücünüzün yetmeyeceğinin farkında olmalı ve size yardımcı olacak kişilerle iletişiminizi kuvvetlendirmeyi önemsemelisiniz. Bütün bu işlerinizin ilerlemesiyle ilgili oldukça sabırsız bir tavır sergileyebilirsiniz sevgili Yay Burçları. Maddi olarak istediğiniz noktaya gelmek için daha çok vaktiniz olduğunu bilmeli ve buna göre tavır almalısınız. 8 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde maddi açıdan beklentilerini gerçekleştirebilecekleri girişimlerde bulunmayı önemseyeceklerdir. Size yardımcı olabilecek birçok insan etrafınızda olsa da siz her şeyi kendi çabalarınızla gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Ancak bunun zorluğunun farkında olmalı ve bunu gerçekten isteyip istemediğinizi düşünmelisiniz. Birlikte yaşadığınız insanlarla aranızdaki uyumu sağlamak için gösterdiğiniz çaba dikkatli gözlerden kaçmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Yaptıklarınızı bir karşılık beklemeden yapıyor olsanız da yine de takdir edilmek hoşunuza gidecektir. Bunların yanı sıra toplum içerisinde istediğiniz ilgiyi üzerinize çekebilmek için çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmayacaktır sevgili Oğlak Burçları. Yeni adımlarınızla ilgili bazı tereddütleriniz ön plana çıkarsa hislerinize uygun bir şekilde hareket etmek sizin için oldukça etkili olacaktır.8 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazartesi gününde aşk yaşantınızda canınızı sıkan konularla ilgili bir an önce harekete geçmeyi tercih edebilirsiniz. Ertelediğiniz bütün işlerin daha sonrasında sizin için çok daha büyük sorunlar haline geldiğini bildiğiniz için en ufak bir sorunda hemen onu halletmek için tüm gücünüzle mücadele ediyorsunuz sevgili Kova Burçları. Aranızda bazı konularda çatışmalar olabilir. Ruh halinize göre bu çatışmaların gidişatı başkalaşacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak her halükarda her iki tarafın da baskın tavırları olması işlerin zorlaşmasına neden olur. Hayatınızda hoşunuza gitmeyen etkiler vardır ve bunları düşündükçe her şeyi baştan aşağı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada her şeyin çok iyi olma ihtimali olsa da fazlasıyla tehlikeli bir durumda olduğunuzun farkında olmalısınız. Temkinli davranmak her zaman için en doğrusu olacaktır sevgili Kova Burçları. Parayla ilgili konularda hiç kimseye güvenmemelisiniz. 8 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 8 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazartesi gününde iş yaşantınızdaki konularda gerekli düzenlemeleri yapmak adına kendinizi zorlamanız gerekebilir. Bunun için yapmanız gerekecek en önemli şeylerden biri de insanlarla düzgün bir iletişim ortamı oluşturmaya çalışmaktır sevgili Balık Burçları. Kendinizi bu anlamda çok geliştirmediğinizi düşünebilir ve başarılı olamayacağınızı düşünüp kendinizi gereksiz yere gerebilirsiniz. Gün ortasına kadar yapmayı planladığınız birçok işi bitirmeyi hedeflersiniz. Ancak kendinize gerçekleşme ihtimali düşük olan çok yüksek hedefler koyarsanız elbette ki başarısız olursunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi yok yere üzmemek ve motivasyonunuzu kaybetmemek için d aha gerçekçi hedefler koymayı önemsemelisiniz sevgili Balık Burçları. Aşk yaşantınızda bazı sorunlar gündeme gelebilir ve bu konuda önemli değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Mutsuzluğunuzu sürekli kılacak bir hata yapmamaya dikkat etmelisiniz. 8 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı