BurçlarGenel

7 Temmuz 2018 Cumartesi Günlük Burçlar Yorumları

7 Temmuz 2018 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Ay’ın Uranüs ile uyuşması ve Satürn ile uyumlu hale gelmesiyle birlikte ,iyi bir satın alma fırsatı bulmanız için çok güzel bir enerjiniz var.
Fikirler, özellikle ev ve aile konularında oldukça güzel bir araya gelebilir.Şaşırtıcı derecede az çaba ile, şu anda güçlü ikna edici olabilirsiniz.Destek sevdiklerinizden gelebilir .Bu günkü göksel enerji, özellikle de sevgi ve romantizm söz konusu olduğunda, hemen hemen istediğiniz
her şeyi başarabileceğinizi gösterir.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sezgisel, merhametli tarafınız, bu gün daha fazla ortaya çıkabilir ve belki de daha bağışlayıcı ve kibar bir bakış açısıyla, hayatınızdaki durumlara ve insanlara iyi bir huzur ve özgürlük duygusuna varabilirsiniz. Birisine yardım ediyor olabilirsiniz, bu da kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
Eğer çok özel birini arıyorsanız bulunduğunuz ortamlardan daha farklı ortamlara girmeniz gerekiyor.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu

Hşeyleri kontrol etme eğilimlerinden kurtulmak için iyi bir zaman. Kişisel gücü arttırmanın yolu budur! Hızlı zihninizi ve keskin zekânızı kullanarak her işi başarıyla sonuçlandırmanız mümkün.Bir meselede ne kadar az endişelendiğinizi veya başkalarını size daha yakınlaştıran bir rahatlama duygusu hissettiğinizin farkında olabilirsiniz. Bu gün aşk hayatınızda süprizlerle karşılaşmanız mümkün.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Hayal gücünüz aktif, ancak aşırı uyarıcı bir şekilde değil ve vizyonunuz şu an sıradan olanın ötesine uzanıyor.Bugün daha spiritüel niteliklerinizle irtibat halindesiniz ve başkalarıyla empati kurmanız için daha güçlü bir yeteneğiniz var. Son günlerde şaşırtıcı olan problemler, belki de en iyisi
için çalıştıkları düşünceniz ve inancınızdan dolayı daha az göz korkutucu görünmektedir.Aşk hayatınız açısından, siz ve eşiniz ileriye dönük planları konuşmak şeyi için gününüzü birlikte geçirebilirsiniz.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Tesadüflere özel dikkat göstermeniz ve ince işaretleri ve detayları not etmeniz size yardımcı olur. Bu, son olayların arkasındaki anlamı görmek için güzel bir zamandır. Yoğun bir programın sınırları içinde çalışmak zorunda kalmak, özellikle de görevleri kendi yolunda ve kendi zamanınızda tamamlama özgürlüğüne sahip olmak istiyorsanız, can sıkıcı olabilir , hayal gücünüzle bağlantı kurarsanız, en sıkıcı görevlerin bile ilginç görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu

Endişe duyduğunuz bazı konularda bir arkadaşınız desteğini sizden esirgemeyerek , zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olabilir.Tüm problemlerinizi kendiniz çözebileceğinizi düşünmeyin,
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanlarda başkalarından yardım istemekten çekinmeyin.Aşk hayatınız söz konusu olduğunda belirsiz düşüncelere veya duygulara yer yoktur. Gerçek duygularınızı
reddedilme korkusuyla açığa vurmaktan endişe duyuyorsanız, o zaman yüzleşmek ve kalbinizde ne olduğunu söylemek zamanıdır.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizi veya daha büyük hedeflerinizi ilerletmek için yeni ve çok yaratıcı yollar hayal etmek için iyi bir zaman. Hayal gücünüz canlıdır ,Yapman gerekeni yerine getirmene yardımcı
olacak çok fazla duygusal ve fiziksel enerjiniz var.Şu andaki gezegensel enerjiler, birisinin sizin hakkında nasıl hissettiğini anlamak için her zamankinden daha kararlı olduğunuzu gösterebilir.
Bir görüşme yapmak için hissettiğiniz her şey hakkında derinlemesine bir konuşma için güzel bir zaman olabilir.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bu gün, hayallerin gerçekleşebileceği bir zaman, ya da bazıları için, daha sonraki gerçekleri şekillendiren düşlerin doğduğu bir zamandır.Başkalarının göremediği inanılmaz sezgisel anlayışınız var. Söyleyecek bir şeyiniz varsa, o zaman bunu yapmaktan sakınmayın,insanların sizin fikirlerinize karşı çıkması , bunun geçerli olmadığı anlamına gelmez. İlişkiniz hakkında bir şeylerin resmileştirilmesi gerekiyor, böylece ilerleme kaydetmeye ve belirli bir hedefe ulaşmaya daha yaklaşmanız mümkün.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün başkalarıyla yakın iletişimde kalın. Bir anlaşma yapmak üzere olabilirsiniz , ancak koşulları dikkatlice gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.Yaratıcı vizyonlar için de iyi bir enerji var. Şimdi bir araya gelen fikirler ileride çok değerli olabilir. Aşk hayatınız ile ilgili verdiğiniz karar , bu günün enerjileri ile daha çabuk sonuçlar verebilir. Çalışma hayatınız ile ilgili süpriz haberler alabilirsiniz. Bazen, büyük bir adımı atmadan önce, iç sesimizi dinlememiz gerekir ,güzel bir çevrede huzurlu bir yürüyüş , daha iyi odaklanmanıza ve bir harekete hazırlanmanıza yardımcı olabilir.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün, iletmeye çalıştığınız inceliklere ve belirli bir güven düzeyine ilham vermeye çalışan insanlar için güçlüdür. Kendinizi yaratıcı yeteneklerle de ifade ediyorsunuz. Şimdi gerçekleşen konuşmalar özellikle ilham verici veya özgün olabilir. Bütün cephelerde genişleme düşünün. Ne yapıyor olursanız olun, yatırımınız ne olursa olsun, mevcut işiniz ne olursa olsun, genişletin. Daha çok kucaklaşın, daha çok yatırım yapın ve daha çok çalışın.
Başarı çok yakında yolunuza geliyor. Bir şeyin gitmesine ya da merhametli bir davranış sergilemesine izin vermek, özellikle şu anda ödüllendirici olabilir.

 

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün başkalarına hizmet etmekle ilgilisiniz, ve takdir arayışında değilsiniz. Güçlü bir şefkat ve inanç unsuru, şimdi bir ortaklık için harikalar yaratabilir. Hayatınızdaki veya günlük küçük şeylerin, sizi iyi hislerle dolduran bir takdiri olabilir. Bir süredir görüşmediğiniz insanlarla iletişim kurabilirsiniz.Geçmişte, belirli bir şekilde yapılan çabaların her zaman belirli bir sonucu nasıl getirdiğini açıkça gördünüz, şimdi neyin doğru olduğunu artık biliyorsunuz.Belirgin bir bölgedeki pozitif Jüpiter , üç gün sonra retro hareketi sona eriyor ve ileriye doğru gitmeye başlayacak bu sizin için çok iyi bir fırsat sunabilir ve bu sürpriz olmaz.

 

 

7 Temmuz 2018 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu

Birisi sizin fikirleriniz için sizinle görüşmek isteyebilir , ya da tartışmalı bir konu hakkında fikriniz sorulabilir , Güçlü ol ve duygularını inciteceğini düşünürsen bile insanların düşüncelerini bilmesine izin ver. Senin işin duygularını korumak. Diğer insanlar kendi başlarına halledebilirler.
Kariyerinizde bir büyüme dönemindesiniz. Genel olarak, sen yükseliyorsun. Gerçekleştirmek istediğiniz şey için bir zaman çerçevesi konusunda gerçekçi olmanız daha olasıdır. Aşk hayatınız şu an için sıkıntılı görünebilir , ancak her şey geçince daha iyi günler için bu sıkıntıları yaşadığınızı anlayacaksınız .Yoğunluğunuzu yavaşlatmak ve an’ın tadını çıkarmak şu an için çok akıllıca olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı