7 Ekim 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

7 Ekim 2018 Pazar Koç Burcu

Venüs’ün Akrep burcunda geri hareketi ile, parayla ilgili çok şey öğretebilir ve daha derinlere bakma ve belki de korkularla yüzleşmek için bir fırsat olabilir.
Birisine nasıl hissettiğinizi anlatma konusunda tereddütlü iseniz bu gün bunu yapabilir ve bu kişi tarafından anlayışla karşılanabilirsiniz Duygularınızı bastırmayın..
Çevrenizdeki insanlara yeteneklerinizle meydan okuyabileceğiniz yolları düşünün.Mesleki veya kişisel nedenlerle kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Bu noktada yolculuk yapmanız
kolay olmasa da, yine de bunu başaracaksınız ve sonuçları da olumlu olacaktır .

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Boğa Burcu

Aşırı çalışmış veya takdir edilmediğini düşünüyorsanız, kendi işinize dikkat edin ve istediğiniz sonuca ulaşana kadar ısrarcı olun.Adil olduğunuzu düşündüğünüzden ve
hak ettiğine inandığınız şeyden daha azına razı olmayın! Bugün beklediğiniz biriyle bir teklif ya da tavsiye şeklinde başarı bulabileceğiniz gün. Endişelerinizin
çoğu asılsız ve biliyorsunuz.Bununla başa çıkmanın tek yolu, korkularınızı size yakın olan ve destekleyici olan kişilere iletmektir. Bu gün özellikle
sevginizdeki ya da sosyal hayatınızdaki dengesizliklere karşı hassas olabilirsiniz, ancak güvensizliklerin algılarınızı gizlemesine izin vermemek önemlidir.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar İkizler Burcu

Yaratıcı tarafınızı bu günlerde tam olarak ifade edemiyorsanız ve yarının Yeni Ay bunu başaracak, ama bugün biraz motivasyon kaybı hissedebilirsiniz.Daha büyük
hedefleriniz hakkında kafa karışıklığına izin vermemeye çalışın . Para ile ilgili olarak, gereksiz harcamalardan kaçınmak akıllıca olabilir.Aile üyelerinizde sahip olabileceğiniz mükemmel uyumdan ve bundan elde edeceğiniz öz-memnuniyetlerden tam olarak yararlanın.Sezgileriniz, hayatınızdaki herhangi bir kararla ilgili şu anda en üst düzeydedir .Aynı projede uzun zamandır çalıştığınız için gününüzün biraz monoton olduğunu görebilirsiniz, arkadaşlarınız ile eğlenceli bir sohbet iyi gelecektir.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Yengeç Burcu

Genel olarak konuşursak, aileye ya da pratik bir projeye odaklanmak için iyi bir zaman ,yarın meydana gelecek olan Yeni Ay’a hazırlanırken, hayal dünyanızda yarattığınız huzursuzluğu göz ardı
ederseniz ,daha sakin ve daha huzurlu bir şekilde dünyaya bırakmanıza yardımcı olabilecektir.Olumlu bir tavır almalı ve sözleşme gereksinimlerinizi kısa bir şekilde sizi değiştirebilecek birisiyle yeniden değerlendirmelisiniz.Güveniniz bugün güçlü. Yaşadığınız eve çok bağlı olabilirsiniz, ancak hayatınızda yeni bir yeni bir bölüm açmayı düşünmenin tam zamanı olabileceğini fark edebilirsiniz. Geliştirilmiş iletişim size avantaj sağlayacaktır. Ve bu beceriyi bu zaman noktasında akıllıca kullanmalısınız. İş mantığınız bugün de üst seviyelere yükseliyor gibi görünüyor.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Aslan Burcu

Şimdilik yanlış gidenlerden bir ders alın ve daha iyi bir şekilde ilerlemek için karar verin. Ayrıca, olayları hafif ve anlaşılır bir şekilde tutmak ve bugünkü etkileşimlerinizden daha
derinlemesine ve anlam ifade etmek arasında gidip gelebilirsiniz. Bir parçanız işi bitirmek istiyor, ama başka bir bölüm daha derin ve anlam arıyor. Konsantre olmak zor olabilir.
Disiplin artık kesinlikle şart. Bazı parasal meselelerle ilgili olarak işin büyük bir bölümünü tamamlamış olabilirsiniz. Sonunda bir süredir sizi bunaltan borçları ödeyebilirsiniz.
Önünüzde çeşitli cephelerde birtakım fırsatlar açılacak ve bunlardan tam olarak yararlanmaya hazır olduğunuzdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız. İçgüdülerini bugün takip edin.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Başak Burcu

Bir iş ortağının davranışı sizi yönlendirmek için hizmet edebilir, ya da bazı kararlar ve seçimler yapmanıza yardımcı olabilecek biriyle daha iyi bir bağlantı için girişimde bulunabilirsiniz.
Aslında yarın meydana gelen Yeni Ay sizi yönlendirebilir. Geçmişten birileri tekrar yoluna geliyor, bu konuda gergin olabilirsin. Geçmiş karma, genellikle şu anda bol miktarda dalga halinde geri geliyor.
Kalbiniz ile mantığınız arasında kalabilirsiniz ve kafanız karışabilir.Çok okumak zorunda olan, fotoğraf çeken veya bilgisayarı sürekli olarak kullanan kişiler, gözlerini kontrol ettirmeli ve
yeterli dikkat göstermelidirler. Arkadaşlarla bir araya gelmek için harika bir gün.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Terazi Burcu

Burcunuzdaki Güneş bugün Neptün ile garip bir açı oluşturuyor ve mevcut projelerinizden veya işinizden biraz rahatsızlık duyuyor ya da memnun değilsiniz.Biraz dinlenmek ve düşünmek için iyi bir zaman olabilir.
Yarın burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek bu kararlarınıza netlik kazandıracaktır.Belirli bir kişiyi, onu istediğiniz kişi haline getirmeye çalışmadığınızdan emin olun. Şu andan itibaren, herhangi bir şeye yaklaşımınız iyi planlanmış ve organize bir yaklaşım olacaktır. Planlamaya başlamak için asla geç değildir. Rekabet sınavına girmişseniz, bugün olumlu sonuçlar elde edersiniz.Tüm bu çabalarınızı bu çok olumlu günün çoğunu kullanmaya konsantre etmeniz gerekiyor.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Akrep Burcu

Güneş tenha bir bölgeden yolculuğuna devam ederken, olaylar üzerinde tam kontrol sahibi olmayabilirsiniz. Aklında bir plan olabilir, ancak kozmos bunu geçersiz kılabilir, böylece gününüzü çok farklı şekilde ortaya çıkarabilir.
Son derece güçlü bir enerji patlaması, bir görevin tamamlanmasına yardımcı olabilir ve çok daha zevkli şeylere geçmenize izin verir. İş sorumluluklarınızın, bir başkasının isteği ile çatışmasına izin vermeyin. Çok güzel hayallerin var ama şimdi sorun şu ki onları bir tür gerçek hayat senaryosuna geçiremiyorsun. Yarın meydana gelecek olan yeni ay bu konuda sana yardım edebilir.Sosyal sorunların ruh sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin.
Akışta ilerlemek ve doğru şeyi yapmak arasında seçim yapmak zorunda kalacağınız günlerde iş ortamında bir takım durumlar ortaya çıkabilir.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Yay Burcu

İdealleştirdiğiniz kişiler, gruplar ya da ilişkiler biraz hayal kırıklığı yaratabilir.Evinizdeki veya kişisel yaşamınızdaki konularla ilgili tutarsızlıklar veya erteleme, sizi biraz yıpratarak sizi suçlu veya huzursuz hissetmenize neden olabilir.
Biraz rahatlamanız için yarın ki Yeni Ay’a kadar beklemeniz gerekebilir.Satürn’ün Jüpiter’in ilişki gezegeninize verdiği derin güçlükle, bazı duygular veya belki de korkular bir kenara atılmalıdır. Kararlarınıza güvenin ve güveninizin parlamasına izin verin.Sizin için önemli olan insanlara açıkça konuşun. Sizi rahatsız eden konular hakkında konuşun. Derin düşünme ve düşünmeyi içeren herhangi bir işte başarılı olmanız muhtemeldir.Öğretmenler, avukatlar, tartışmacılar ve
politikacılar mesleklerinde çok iyi performans göstereceklerdir.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Oğlak Burcu

Yarının Yeni Ayından sonra, özellikle yaşam tarzınız, yönünüz, hedefleriniz veya kariyerinizle ilgili daha çok yönlendirilmiş hissedeceksiniz.Bunalmış hissetmek geçicidir .Bu süre zarfında promosyonlar, yeni işler ve diğer iş fırsatları zirvede.
Diğerleriyle ilişkiler söz konusu olduğunda, her şeyin sadece sizin yolunuzda yapılması konusunda ısrar edin.Sağlık sorunlarınızı görmezden gelmek onları ortadan kaldırmaz. Bunun yerine, zamanla çok daha ciddi olmaları muhtemeldir.Bugün için kısa ama oldukça kazançlı bir fırsat karşınıza çıkabilir.İnşaat ya da emlak sektörüne yatırım yapmak artık en karlı hale gelebilir. Ancak, yalnızca zamanında ve kararlı bir eylem gerçekleştirirseniz, faydalardan yararlanacaksınız.İçgüdülerinizi takip etmeniz,karar almanızı kolaylaştıracaktır.

 

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Kova Burcu

Sağlığınıza dikkatlice bakmanız ve vücudunuzun optimal sağlığına kavuşmasına yardımcı olup olmadığınızı görmeniz gerekir. Kişisel problem çözme, şu anda tercih ettiğiniz aktivitedir ve iç gözlem genellikle olduğundan çok daha kolay olacaktır.
Ancak yatırım ve ihtiyatlı harcamalar tavsiye edilmez, bu nedenle paranızı şimdi nasıl harcadığınız konusunda daha dikkatli olmalısınız.Tüm hayallerin bugün gibi bir günde gerçekleşebileceğini unutmayın.Bu yüzden, arkanıza yaslanın ve doğru zamanda ortaya çıkan şeyleri izlemeye devam edin.Önümüzdeki haftalar, hedeflerinizi ve etrafınızdaki beklentileri düzeltmek ve daha fazla canlılık yaratmak için bir fırsat da getirebilir.Nerede durduğunuza, pratik meselelere veya paraya dair
belirsizlik, şimdi denklemin bir parçası olabilir fakat yarın ki yeni ay bütün belirsizlikleri ortadan kaldıracaktır.

 

 

7 Ekim 2018 Pazar Balık Burcu

Yarın meydana gelecek olan Yeni Ay, sizi güçlendirilmiş bir enerji ile, yeni bir yola sokabilir. Şu anda bazı değişiklikler yapmak üzeresiniz, ancak çevrenizdeki diğer insanlar üzerindeki etkisinden korkabilirsiniz. Kendinizi özgürce ve açık bir şekilde önümüzdeki günlerde ve haftalarda ifade edebilirsiniz, bu iyi olabilir, çünkü bu çevrenizdeki insanların kalbinizde ve zihninizde neler olduğunu daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır. Duygularınızı manipüle ettiğini bildiğiniz biriyle ,
iletişime geçmeniz gerekirse sakin olun . Bu gün eline aldığın her iş büyük ihtimalle başarılı olacaktır.Muhteşem görünmek için güçlü bir dürtünün var. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamda sorumluluklarınız çok fazla. Yani zamanınızı çok iyi yönetmeniz gerekiyor.Kendinizi istediklerinizi yapmak ve sevdiğiniz kişilere karşı yükümlülüklerinizi yerine getirmek arasında mutlu bir denge bulmalısınız.

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir