BurçlarGenel

7 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burç yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar gününde sevdiklerinizle olan ilişkinizin güçlenmesi için girişimde bulunacaksınız. Aranızdaki anlaşmazlıkların çok önemli olmadığının ve her şeyin konuşarak çözülebileceğinin farkındasınız. Bunun yanı sıra elbette ki bazı sert tavırlarla karşılaşabilirsiniz ve istenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Duygusal olarak sizi rahatsız eden bazı durumlarla başa çıkabilmek için yalnız kalıp düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşullardan memnun olmadığınızı hissettiğiniz zamanlarda bir kaçış olarak sizi oyalayacak şeylere yönelebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bu ruh sağlığınızı korumanız açısından önemlidir. Ancak bu şekilde bir çözüme ulaşamazsınız. Aşk yaşantınızda aranızda bazı sırların olduğunu hissedebilirsiniz. Bu durumda kendinizi korumak adına bu sırları öğrenmek için çaba göstereceksiniz sevgili Koç Burçları. Elinize bir bilgi geçmeden suçlayıcı tavırlar sergilememeniz gerektiğinin bilincinde olmalısınız. 7 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde aklınızdaki planları uygulamaya koymak için fazlasıyla heyecanlı olacaksınız. Bu planlarınızı gerçekleştirirken size yardımcı olmasını istediğiniz insanlar varsa onlarla birlikte hareket etmek hem size keyif verecek hem de içinizdeki güven duygusunun artmasını sağlayacaktır. Aile ortamınızda yapılacak işlerle ilgili karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirebilmek için adımlarınıza dikkat etmeli ve sevdiklerinizin uyarılarını dikkate almalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer geleceğinizi büyük ölçüde etkileyecek bir karar almayı düşünüyorsanız son noktada kararınızı kesinleştirmekte güçlük çekebilirsiniz. Cesaretinizi kıran bazı durumlar sizi böyle bir ruh haline sokmuş olabilir sevgili Boğa Burçları. Ancak eğer ki yapacağınız tercihin sizin için iyi olacağını düşünüyorsanız beklemeden harekete geçmek ileride sizi fazlasıyla mutlu edecektir. 7 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar gününde iş yaşantınızdaki sorunların gündemden düşmemesi nedeniyle parasal anlamda yaşadığınız sıkıntılardan kendinizi kurtarmak adına bugün de çaba gösterebilirsiniz. Elbette bu yoğunluk nedeniyle dinlenemeyeceksiniz ve bu nedenle de etrafınızda gerçekleşen her şeyden rahatsız olacağınız bir ruh haline bürünebilirsiniz. Para konusunda her zaman tutumlu davranmanıza rağmen karşınıza çıkan bu problemler sizin için oldukça can sıkıcıdır. Ancak istediğiniz şeylere ulaşmak için her zaman elinizden gelen en yüksek çabayı göstermekten geri durmazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. İstediğiniz bir şeye ulaşmaya çalışırken yorulmak nedir bilmezsiniz. Bu sayede de bir sorumluluğunuz olduğu zaman veya insanların sizden bir beklentisi olduğu zaman herkes size sonsuz bir şekilde güvenir. Bu durum da sizi gururlandırır. Bugün akılcı yöntemler problemlerinizi çözmenizde size yardımcı olmayabilirler. Bu nedenle yapmanız gereken hislerinize güvenerek hareket etmektir. 7 Ağustos 2016 gününe aitikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar gününde iki farklı alandan hangisine daha çok önem vermeniz gerektiği üzerine düşünmeniz ve kesin bir karar vermeniz gerekebilir. Bunun içerisinde maddi işleriniz ve aynı zamanda duygusal seçimleriniz olabilir. Sevdiğiniz kişiyle birlikteliğinizi güçlendirmek adına kendiniz için bazı önemli adımlar atabilirsiniz. Her şey kafanızda bir plan olarak bulunsa da bu planları ilgili kişilere anlatmadığınız için uygulama noktasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Birlikte olacağınız kişide aradığınız özellikler oldukça insani özelliklerdir sevgili burclar.net okuyucuları. Siz bu özellikleri hiç kimsede bulamayacağınızı düşünseniz de aslında çok yakınınızda böyle insanlar olduğunu fark edebilirsiniz. Hayatınızın gittiği çizgiden biraz uzaklaşmak ve yeni maceralara atılmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda maddi konuda desteğe ihtiyacınız olabilir sevgili Yengeç Burçları. Aile yaşantınızla ilgili konularda kendinizi sınırladığınız noktalar duygusal anlamda sınırlarınızı zorlayabilir. Düşüncelerinizi ve duygularınızı özgür bırakmalısınız. 7 Ağustos 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar gününde sürekli ileriye bakmaya enerji harcadığınız halde geçmişinizdeki bazı meselelerin peşinizi bırakmadığını hissedebilirsiniz. Bu düşüncenizin gerçekliği yansıtıp yansıtmadığı konusunda endişeleriniz varsa bu konuyu netleştirmek için bazı denemeler yapmanız mümkün olabilir. Bunu yaparken yorulacak olsanız da neticede içinizi rahatlatacak sonuçlara ulaşabilmek için bunu göze alacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında aşk yaşantınızdaki memnuniyetsizliklerinizin ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz. Sizinle birlikte olduğu halde size karşı olumsuz tavırlar takınan sevgilinizin duygularını anlamakta güçlük çekebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ruh hali çevrenizde olup biten her şeyin anlaşılmasını oldukça zor bir hale getirebilir. Bu nedenle de evinizde düşüncelerinizle yalnız kalmak istediğiniz bir zaman dilimi olabilir sevgili Aslan Burçları. Ancak bunu yapmak yerine içinde bulunduğunuz koşulları iyileştirecek girişimlerde bulunmanız her açıdan iyi olacaktır. 7 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazar gününde hayata ve çevrenizde olup biten olaylara dair cesaretli yaklaşımınızla olayları kontrolünüz altına almayı önemseyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz koşullar ne olursa olsun olayları istediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizden emin olacaksınız. Aynı şekilde size güvenen ve yapacağınız değişimlere ihtiyaç duyan insanların da size güvendiğini hissedeceksiniz. Elbette ki bu size çok daha fazla güç verecektir. Gün ortasında planlamamış olsanız da ailenizle birlikte vakit geçirme imkânı bulabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sürpriz planlarınızı aksatmış olsa da onlara vakit ayırmanız gerektiğinin bilincinde olmalı ve içinize kapanık durumunuzu değiştirmeye çalışmalısınız. Gün sonuna doğru duygusal paylaşımlarda bulunmak sizin için önemli bir hale gelebilir. Sevdiğiniz dostlarınızla birlikte aynı ortamda bulunmak sizin için tahmin ettiğinizden çok daha rahatlatıcı olacaktır. Bunun için ertelemeniz gereken şeyleri aklınıza takmadan rahatlamaya çalışmalısınız. 7 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar gününde dinlenme arzunuz olsa da bunun için gerekli ortamı bulamayabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler sizin için bir yük olarak görünmese de bu konuda kendinizi oldukça telaşlı hissedebilirsiniz. Bir yandan size ihtiyaç duyan insanlar ve bir yandan da kendinizle ilgili yapmanız gerektiğini düşündüğünüz etkinlikler zaman anlamında oldukça sıkışık bir tablo oluşmasına neden olabilir. Tüm bunların yanında iş yaşantınızla ilgili bazı meseleler üzerine yeni haftaya girmeden önce son kararları almanız gerektiğini düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Kendiniz için en faydalı olacağını düşündüğünüz yoldan gitmeyi önemsemelisiniz. Bunun dışında hiçbir kriterin sizi mutlu edemeyeceğini düşünürsünüz. Gün içerisinde karşı karşıya kaldığınız insanlar ve onların size göre oldukça zıt olan düşünceleri sinirlerinizin yıpranmasına neden olabilir. Farklı düşündüğünüz için dışlanmayı hak etmediğinizi ifade etmeye çalışsanız da karşınızda bunu anlayacak kişiler olmayabilir. 7 Ağustos 2016 gününe aitTerazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar gününde uzun süredir kendinize saklamış olduğunuz bazı güzellikleri topluma açma konusunda cesaret kazanabilirsiniz. Eğer birlikte olduğunuz biri varsa ve onu çevrenizle, dostlarınızla henüz tanıştırmadıysanız bunun için oldukça uygun bir gün olabilir. bunu yaptığınız zaman mutluluğunuzu paylaştığınızı hisseder ve kendinizi diğer insanlarla bir bütün olmuş gibi hissedersiniz. Hayatınızın her döneminde böyle bir topluluğa ihtiyaç duyduğunuzu düşünür ve kendiniz için çizdiğiniz yolda dostlarınızı oldukça önemli bir noktaya koyarsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanı sıra bugün ailenizle olan herhangi bir sorununuz varsa onları da çözebilirsiniz. Ev yaşantınızdaki meseleleri dışarıya yansıtmak istemezsiniz ve bu nedenle de her zaman ayrı bir alan yaratırsınız. Bunu yapmanızın mümkün olmadığı durumlar ise sizin için fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Geçmişinizle ilgili kimsenin bilmesini istemediğiniz bir sırrınız bugün canınızın sıkılmasına neden olabilir.7 Ağustos 2016 gününe aitAkrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar gününde aşk yaşantınızdaki heyecanı arttırabilmek için yapabileceğiniz şeyleri gözden geçireceksiniz. Hafta içinde bütün işlerinizi halledip kendinize ve sevdiğinize ayıracağınız vaktin planlarını yapmışsınızdır. Ancak bunun ardından eğer uygun bir plan yapmazsanız hiçbir şeyin istediğiniz yönde ilerlemeyeceğini düşünürsünüz. Tüm bunları gerçekleştirebilmek için sevdiğiniz kişinin de size yardımcı olmasını beklersiniz. Elbette ki bu noktada ortak fikirlerinizin olması oldukça önemli bir unsurdur. Bugün sizin için can sıkıcı olabilecek bazı etkiler meydana gelebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunları görüp yapacağınız diğer şeylerden vazgeçmeyi düşünebilirsiniz. Ancak bu şekilde yılmanız size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Bu nedenle de kendiniz için önemli olan unsurları belirleyerek daha sonradan istemediğiniz şeylerin gerçekleşme ihtimalini ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Duygusal olarak sizi rahatlatacağını düşündüğünüz etkinliklere vakit ayırmak önemlidir. 7 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar gününde aşk yaşantınızda oldukça hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Birbirinize olan güveninizi sarsacak bazı işler yaptıysanız bunları aşıp yeni bir sayfa açmak sizin için zor olabilir. Ancak eğer bunu gerçekten yapmak istiyorsanız bu durumda oldukça üstün bir çaba harcamanız gerekebilir. Ailenizle ilgili sorumluluklarla ilgilenmeniz bugün sizin için vakit kaybettirici olsa da bunu yapmaktan keyif aldığınızı hissedeceksiniz. İletişiminizi kuvvetlendirmek hayatınızdaki her şeyin çok daha kolay bir hale gelmesini sağlayabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinize olan inancınızı kaybetmediğiniz sürece karşınıza çıkan her şeyin üstesinden gelebileceğinizin bilincinde olmalısınız. Gün sonuna doğru ilişkinizle ilgili ciddi bir karar almak adına adım atabilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Maddi olanaklarınız üzerine düşünmeniz mutluluğunuza gölge düşmemesi açısından oldukça önemli bir unsur olacaktır. 7 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar gününde çevrenizde sizden bağımsız olup biten şeyler sizin hayat akışınızı etkileyebilir. Bu nedenle sinirleriniz bozulabilir zira hiç istemediğiniz şeyler yapmak ve hiç istemediğiniz halde beklemek zorunda kalabilirsiniz. Siz yaşantınızda her şeyi anı zamanına göre ayarlamak isterseniz ancak başka etkenler sizi engellediği zaman bütün çabalarınızın boşa gittiğini hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi olarak olanaklarınızı çok fazla zorlamaz ve kendiniz için en uygun olan yolu seçerseniz bir sorun yaşamadan günü tamamlayabilirsiniz. Ancak lüks olanın peşinden koşmak size kısa süreli bir mutluluk getirse de daha sonrasında istemediğiniz durumların meydana gelmesine neden olabilir. Etrafınızdaki insanlarla iyi geçinmek için kendinizi zorlayacağınız bir gün olabilir sevgili Kova Burçları. Başka insanların düşünceleriniz çok fazla önemsememeli ve istediğiniz yapmak konusunda kendinize güvenmelisiniz. 7 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 7 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde çevrenizde istemediğiniz kadar çok insan olabilir. Her ne kadar yalnız kalmak istiyor olsanız da içinde bulunduğunuz durumdan keyif almasını da bileceksiniz. Bunun için kendinizi zorlamanız gerekmeyecek ancak etrafınızdaki insanları anlamakta güçlük çektiğiniz zamanlar olabilir. Aşk yaşantınızda ummadığınız sorunlarla karşılaşabilir ve hayatınızda başka heyecanlar aramayı düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunun anlık bir düşünce olması ve daha sonradan bu düşüncelerinizden pişmanlık duymanız mümkündür. Dolayısıyla böyle bir durumda çok fazla aceleci davranmamaya dikkat etmeli ve harekete geçmeden önce kafanızda iyice ölçüp tartmalısınız. Gün sonunda geçmişte almış olduğunuz bazı kararların olumsuz etkilerini görebilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bu nedenle bugün yapacağınız seçimlerde de dikkatli olmanız daha sonradan üzülmemeniz adına önemlidir. 7 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı