BurçlarGenel

6 Temmuz 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

6 Temmuz 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Gücünüzün farkındasınız. Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. Beklemekten çok sıkılıyor ve girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerin, sizden farklı düşünceleri, sizde motivasyon işbirliği yarattığı için mutlu oluyorsunuz.

6 Temmuz 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Çevresel faktörlerden etkileneceğiniz bir gün. Ay, arkadaş ilişkilerinizi olumlu etkileyecek. İş birliği içinde olacağınız dostlarınız ile sohbet konuları geliştireceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz eski dostlarınız ile birlikte olabileceksiniz. Parasal gelişmeleriniz olumlu bir şekilde takip ediyorsunuz. Beklenmeyen harcamalar da söz konusu.

6 Temmuz 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıradışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçe dengenizi bozacaksınız. İsteklerinizde bir aşırılık gözleniyor. Karşı cins üzerinde etkinizi biliyor ve ilişkilerinizi ayarlamak zorunda kalıyorsunuz. Kalbi dolu olanlar için, olumlu bir gün.

6 Temmuz 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Yaşamda iz bırakan işleri sevdiğiniz bir gerçek. Bugün kendinizi yeniden yapılandırmak konusunda, çalışmalar içinde olacaksınız. Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel ilişkilerinize yeni ve kalıcı boyut getirebilirsiniz. İş yaşantınıza gösterdiğiniz titizliği aşk ilişkilerinize göstermiyorsunuz. Birliktelikler için olumlu ve romantik bir gün.

6 Temmuz 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Bazı değerlerin yaşamınızda değişmesinden rahatsızlık duymadan, çevrenizi sorgulamaya devam ediyorsunuz. Fakat, arkadaşlarınızın davranışlarını eleştirmeden önce onları farklı bir şekilde etkilemekten yanasınız ve bunu ustaca başarıyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda başarınıza yardımcı olacak olayların çözümü yönünde adım atacaksınız.

6 Temmuz 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Ay, içsel düşüncelerinizi olumlu etkilerken; girişimciliğinizin destek ve takdir görmesi, gururunuzu okşayabilir. Gelip geçici davranış biçimlerinden çok, kalıcı duygular içinde olmak istiyor fakat bir türlü olayların sonunu getiremiyorsunuz. Bugün, partnerinizin desteği ile yeni oluşumlara kendiniz hazır hissedeceksiniz.

6 Temmuz 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Bugün, sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler.

6 Temmuz 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Düşüncelerinizi yaşama geçirmek konusunda; deneyimlerinizi ve bilgilerinizi kullanmak için fırsatlar söz konusu. Sürekli değişim içinde olan düşüncelerinizi, birikmiş dağarcığınızla birleştirebilir ve ortaya yeni sentezler çıkarabilirsiniz. Yollarla ilgili fırsatları iyi kullanmalısınız. Karşılaşacağınız sürprizlere hazır olun.

6 Temmuz 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Bugün, çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Değişen istekleriniz konusunda kendinizi zorlamamalı, partnerinizin olumlu yaklaşımlarına iyimser bakmalısınız. Bazı detaylar kafanızı kurcalıyor.

6 Temmuz 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı fırsatlar sunuyor. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Partneriniz, sizin değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir. Olaylara ılımlı yaklaşmalı ve duygusal problemlerinizi çözümlemelisiniz.

6 Temmuz 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Olayların iç yüzünü merak ederken, çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. Maddi konularda sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görerek rahatlayacaksınız.

6 Temmuz 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizde kendinizi güçlü ve sizi bekleyen olaylara hazır hissediyorsunuz. Bugün, bir çok olayı zincirleme çözümleyebilecek yeni yöntemler arıyorsunuz. Duygusallığınızı en iyi şekilde ortaya koyan ender kişilerdensiniz. Ben egonuzu yoğun oluşu, partneriniz üzerinde ilginç fakat olumlu olarak yorumlanamayacak bir etki yapıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı