BurçlarGenel

7 Mart 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Salı günü iş ortamında beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirler. Yapmak istedikleriniz bir yanda dururken siz hesapta olmayan işlerle ilgilenmek zorunda kaldığınız için kendinizi baskı altında ve kullanılıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu noktada her şeyi bir kenara bırakmak isteyeceksiniz ancak sorumluluklarınızın olduğu bilincinde bunu yapamayacaksınız. Kendinizi rahatlatmak için yapabileceğiniz en uygun şeyin düzgün bir planlama ve işbölümü olduğunu düşüneceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun için de birlikte çalıştığınız insanlarla uyumlu olmanızın büyük önem arz ettiğini biliyorsunuz. Çok fazla dikkat gerektirmeyen işleri tecrübesiz kişilere verip özen gösterilmesi gereken işleri de kendinize bırakarak zaman konusunda büyük bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Ancak sinirlerinizin tüm bunların sonucunda yıpranmaması elbette ki mümkün olmayacaktır. Tepkilerinizi sakin bir şekilde vermeye çalışmalısınız. 7 Mart 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Salı günü aşk hayatındaki pürüzlerin giderilmesi konusuna özenli bir şekilde yaklaşacaklar. Sevdiğiniz kişiyle aranızda sorunlar varken günlük yaşantınıza her şey normalmiş gibi devam etmeyi beceremiyorsunuz sevgili Boğa Burçları. Bu nedenle sürekli olarak kafanızda sorunlarınızın çözümlerine dair kurgular yapıyorsunuz ve işlerinize adapte olmakta güçlük çekiyorsunuz. Aklınız başka yerlerdeyken iş yapmaya çalışmak yerine o işi tamamen bırakıp önce aklınızdakini halletmeniz gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Aksi halde daha sonra yanlış yapılmış işleri düzeltmek size çok daha fazla vakit kaybettirecektir. Partnerinizle ciddi bir konuşmadan kaçıyor olsanız da bunun kaçınılmaz olduğunu fark edeceksiniz ve bu teklifle ona gideceksiniz sevgili Boğa Burçları. Konuşma sonrasında nereye varacak olursanız olun hislerinizi ve aranızdaki durumu netleştirdiğiniz için rahatlayacaksınız ve olaylara daha gerçekçi bir noktadan yaklaşacaksınız. 7 Mart 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 7 Mart 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Salı günü çevre koşullarından çok daha fazla etkilendiklerini hissedebilirler. İşlerinizin yoğunluğundan bir nebze kurtulmuş olmanızın vereceği rahatlıkla etrafınızda olup bitenlerin farkına varmaya başlayacaksınız. Çoğu zaman çevre koşulları ne olursa olsun siz yolunuza devam ediyorsunuz. Bugün ise bu etkilere fazlasıyla açık olacaksınız ve kendinizi bulunduğunuz ortamların koşullarından soyutlamayı başaramayacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Çalışmalarınızda yalnız olmayı seviyorsunuz çünkü diğer insanların yaptıkları işlerdeki yanlışları gördükçe onları düzeltmeden duramıyorsunuz ve bu da sizin yükünüzü arttırıyor. Bununla birlikte kendinize ayıracağınız ve rahatlayacağınız vakitten de çalmış oluyorsunuz. Sorumluluk almaktan çekinmiyorsunuz. Yine de bugün üzerinize çok fazla gelindiğini hissedebilirsiniz. Eğer buna karşı durmazsanız bunun süreceğini de bilmelisiniz. 7 Mart 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Salı günü ev ve aile yaşantısındaki gelişmelerden her zamankinden ok daha fazla etkilenmeye açık olduklarını görebilirler. Ailenizle ilgili tepkisiz kalamayacağınız gelişmelerin gerçekleştiğini gözlemleyeceksiniz. Bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey olmasa da olaylara müdahil olmak zorunda kalacaksınız. Bir yandan yoğunluğunuzun ve aile ilişkilerinizin arasında kendi hayatınıza yatırım yapma konusunda çalışmalarınızı sürdürmeye çalışıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sorumluluklarınız ve insanların size karşı olan tutumları üzerinizde bir baskı oluşturuyor. Kendinizi çok çaresiz hissettiğiniz bu anlarda geçmişinizin olumlu etkilerini üzerinizde hissederek rahatlayacaksınız. İnsan ilişkilerinizi iyi tutmanızın getirisi olarak hiç beklemediğiniz bir anda dostlarınızın yardımını görerek rahatlayacaksınız. Umudunuzu kaybetmeden yolunuza devam ederseniz olumlu etkilerin sizi sardığını göreceksiniz. 7 Mart 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Salı günü hafta içi hareketliliğinin en yoğun olduğu zamanı yaşayabilirler. Maddi açıdan kendinizi güvence altına almak istiyorsunuz ve bununla birlikte insan ilişkilerinizin de yoğunlaştığını görüyorsunuz. Size yorucu gelse de sonucunda ulaşacağınız refahı düşünerek kendinizi motive etmeye çalışıyorsunuz sevgili Aslan Burçları. Gelecek günlerle ilgili yaptığınız planlarınızda her şeyi düzenlemek ve her adımınıza şimdiden karar vermek istiyorsunuz. Ancak dışarıdan gelecek etkileri bu kadar hiçe sayamayacağınızı bilmelisiniz ve bu nedenle de planlarınızı günlük yapmaya çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Hızlıca olup bitsin istiyorsunuz fakat bu tavrınız sizin yanlış yapmanıza neden olacaktır. Daha çok günlük koşulları göz önünde bulundurarak yakın zamanın planlarını yapmaya emek vermelisiniz sevgili Aslan Burçları. İlişkinizde partnerinizin yardımına koşmanızı gerektiren bir durumla karşılaşabilirsiniz. 7 Mart 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Salı günü insan ilişkileri açısından oldukça yoğun bir gün geçirecekler. İnsanların sizinle ilgili düşüncelerini fazlasıyla önemsiyorsunuz ve çoğu zaman kendinizi bu doğrultuda şekillendirmeye çalışıyorsunuz. Ancak bunun sizi mutlu edip etmediği üzerine yeterine düşünmediğinizi fark edeceksiniz. Sırf başkalarını memnun edebilmek için kendinizi kalıplara sokmaya gerçekten gerek olup olmadığını sorgulayacaksınız ve sonucunda da kendi değerlerinizden kopmamanız gerektiğini anlayacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sorunlarınızla ilgili mücadele etmenin gerekliliğini anlayacaksınız. Çünkü sürekli ertelediğiniz ufak tefek problemler artık sizin için çözülmesi imkânsız görünen meselelere dönüşmüş durumda karşınıza çıkacak. Olayları mahiyetini kavrayıp ne şekilde halledileceklerine dair önlemlerinizi almaya başlamanız gerektiğini düşüneceksiniz. Duygusal davranmayı bir kenara bırakıp mantığınızı kullanmalısınız. 7 Mart 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Salı günü iş hayatında kendilerini afallamış hissedecekler. Siz hayalini kurduğunuz çalışma ortamını oluşturmak için gece gündüz demeden uğraşırken karşınıza çıkan sonuçların sizi hiç tatmin etmiyor olması yeni şeyler yapmaya dair olan şevkinizi kıracaktır. Duygusal sorunlarınızın da olmasını içinde bulunduğunuz durumun sıkıntısına bağlıyor olsanız da aslında her iki tarafın da birbirinden tamamen bağımsız olduğunu bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İşinize duygularınızı karıştırmakla hata ettiğini anladığınızda çok geç olmasını istemiyorsanız çevrenizdeki insanların sizinle ilgili eleştirilerine kulak vermelisiniz. Hayata dair endişelerinizin artması nedeniyle daha içe dönük bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Bu olumsuz durumdan kendinizi kurtarıp oldukça güçlü bir şekilde ayağa kalkmayı başaracaksınız. Bu sayede geleceğinizde birçok şeyi değiştirme kararı alacaksınız ve vakit kaybetmeden uygulamaya koyulacaksınız. 7 Mart 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Salı günü iş yaşantısını kendilerine çıkış noktası alarak hayatlarına yeni bir yön vermek isteyeceklerdir. Uzun süredir işlerinize konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Bu konuda kendinizi yenilemenin ne kadar önemli olduğunu kavrayacaksınız ve daha önce hiç denemediğiniz şeyleri deneyeceksiniz sevgili Akrep Burçları. Ufkunuzun genişlemesi size hayatın aslında algıladığınızdan çok daha başka bir şey olduğunu gösterecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de şimdiye kadar verdiğiniz birçok karardan vazgeçmek ve izlediğiniz birçok yolu değiştirmek isteyeceksiniz. Bu kökten değişimin psikolojiniz üzerindeki olumlu etkisi sayesinde de sevdiklerinizle olan ilişkileriniz de hiç olmadığı kadar kaliteli olacaktır. İnsanları eskisinden daha iyi anlayacaksınız ve daha gerçekçi paylaşımlar yapacaksınız sevgili Akrep Burçları. Kendinize olan güveniniz yüksek olacağı için sizi yolunuzdan hiçbir etki alıkoyamayacaktır. 7 Mart 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Salı günü iş konusunda kendilerinden beklenen performansı sergileme konusunda endişe duyabilirler. Bugüne kadar ertelediğiniz işleri kimse farkına varmadan halledebileceğinizi düşünmüş olsanız da bugün eklenen işlerle birlikte sıkıştığınızı göreceksiniz sevgili Yay Burçları. Sizden beklenen acil işler ve insanların bu konudaki baskısı nedeniyle kısa süreli bir paniğe kapılacaksınız. İşlerinizi nasıl yetiştireceğiniz konusunda plan yapmak ve bu konuda endişelenmek yerine eğer tüm gücünüzle işe koyulursanız her şeyin üstesinden gelmeyi başaracaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu koşullar içerisinde kendinizi elbette ki gergin hissedeceksiniz. Etrafınızdaki insanların anlayış göstermesini bekleseniz de kendi tepkilerinizde de çok sert olmamaya çalışmalısınız sevgili Yay Burçları. Neticede insanları ikna etmek için bağırıp çağırmanın çok etkili bir yöntem olmadığını biliyorsunuz. Gücünüzün tükendiğini hissederseniz yardım istemekten çekinmeyin. 7 Mart 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Salı günü kişisel gelişim başta olmak üzere kendilerine ayırmak istedikleri vakit için oldukça uygun bir gün geçirecekler. Mesleğinizle ilgili yapmak istedikleriniz konusunda harekete geçmek için bir fırsat kolluyorsunuz. Ancak hem vakitsizlikten hem de sorumluluklarınız nedeniyle istediğiniz performansı gösteremeyeceğinizi düşündüğünüzden bir türlü cesaret edemiyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Bugün ise gerekli atılımı yapacaksınız ve kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak düzenlemeleri gerçekleştireceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızın hayatınızda odak noktasında durmasını bekliyorsunuz. Ancak son zamanlardaki gelişmeler bunu mümkün kılmıyor. Bu noktada hayatınıza bakışınızı değiştirmeniz gerekebilir. Değerlerinize ve inançlarınıza ters düşen şeyler yapmak yerine hislerinizi daha fazla dinlemelisiniz sevgili Oğlak Burçları. Mekânsal değişimlerin size iyi gelmesini umabilirsiniz. 7 Mart 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Salı günü iş hayatındaki gelir gider dengesini iyi bir şekilde korumaya dikkat etmelisiniz. Parasal olarak sıkıştığınız anda kendinizi borç veya kredi almaya hazır hissetmemelisiniz ve bu konuda daha dikkatli davranmalısınız sevgili Kova Burçları. Şimdiye kadar bir aksaklık yaşamamış olsanız da yaşayabileceğiniz aksaklıkların size ne kadar büyük şeyler kaybettirebileceğini düşünmelisiniz. Bunun yerine geçmişte yaptığınız işlerin deneyimlerinden ve oradaki dostluklarınızdan size faydalı olabilecek noktaları tespit etmeyi tercih etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak insanlara güvenme konusunda çok dikkatli davranmanız gerektiğini de unutmamalısınız. İnsan ilişkilerinde her zaman iyi niyetli davranıyor olmanız yakın ilişkiler kurmanızı sağlıyor fakat çoğu zaman da kötü insanları algılamanızı engelliyor sevgili Kova Burçları. Akşam saatlerine doğru gerçekleşecek olumlu gelişmeler sizi şaşırtabilir. 7 Mart 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 7 Mart 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları için Salı günü en önemli mevzu romantik ilişki olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizin sağlamlığı sayesinde birlikte birçok şeyi atlatmış bulunuyorsunuz. Buna rağmen hala sizi zorlayan bazı etkileri üzerinizde hissediyorsunuz. İnsanların size karşı olan tavırlarını çok fazla önemsemeseniz de duygusal olarak söylenenlerden çok fazla etkileniyorsunuz. Partnerinizin size karşı olan korumacı tavrından hoşlanıyorsunuz ve bunu her olayda da göstermesi gerektiğini düşünüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak sevgilinizin elinde olmayan şeyler için onun üzerine gitmenizin de ilişkinizi yıpratacağının bilincinde olmalısınız. Bu noktada karşılıklı anlayışa ihtiyaç duyduğunuz bir gün geçireceksiniz. İstediğiniz takdirde bütün koşulları değiştirebileceğinizin bilincinde olmalısınız sevgili Balık Burçları. İçinizdeki gücü kaybetmemek için kendinize olan inancınızı yüksek tutmalısınız. Sorumluluklarınızın sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. 7 Mart 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı