BurçlarGenel

6 Ağustos 2016 cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cumartesi gününde günlük işlerinizin yanı sıra bütün haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmak üzere kendinizi sosyal ortamlarda görmek isteyebilirsiniz. İçinizdeki olumlu enerjileri yansıtmak ve keyifli vakit geçirmek dışında bir derdiniz olmamasına rağmen bazı insanların rahatsız edici tavırlarıyla karşılaşmak sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir sevgili Koç Burçları. Bu durumda bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmayı veya bu durumu önemsememeyi tercih edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde sorun yaşadığınız meseleler üzerine sesinizi yükseltmeniz gerekebilir. Çevrenizde bu kadar tepkisel davranmanız gerektiğini söyleyen insanlar olsa da bu konuda kimseyi dinlemeyecek ve doğru bildiğiniz şey için mücadele etmeye devam edeceksiniz sevgili Koç Burçları. Ancak kendinizi ifade ediş şeklinize dikkat etmeli ve yanlış anlaşılmalara mahal vermemelisiniz. Özgürlüğünüzü önemseyeceğiniz bir gün olacaktır. 6 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cumartesi gününde geleceğinizle ilgili önemli kararlar almaya çalışırken geçmişinizle ilgili anılarınız aklınıza gelebilir. Bu nedenle de duygusal anlar yaşayabilir ve kendinizi fazlasıyla yılgın hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ruh halini düşünerek kendinizi daha fazla germemek için vermeniz gereken kararı bir an önce sonuca ulaştırmak her açıdan iyi olacaktır sevgili Boğa Burçları. Hayatta başınıza iyi ya da kötü birçok şey gelir sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki başarılı olduğunuz durumlarda sevinirsiniz ve kendinizle gurur duyarsınız. Ancak aynı şekilde sizi rahatsız eden sonuçlarla karşılaştığınız zamanlarda da sorumluluğu üzerinize almayı bilmelisiniz. Sorunlarla karşılaştığınız her anda sorumluluğu başkalarının üzerine atmanız çevrenize karşı olumsuz bir görüntü çizmenize neden olabilir sevgili Boğa Burçları. Gün sonunda maddi olarak bir rahatlamanın peşinde olacaksınız. Ancak bu konuda çok şanslı olmayabilirsiniz. 6 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cumartesi gününde mesleğinizle ilgili sizi meşgul edecek bazı etkilerin ön plana çıkması bugün bütün vaktinizi bu iş için harcamanıza neden olabilir. Hayatınızda sabit durumda olan birçok şeye oldukça bağlısınızdır ve yenilikten çok hoşlanmazsınız. Buna rağmen sizin için bazı rahatsız edici durumlar oluşturan önemli unsurlar vardır ve bunlardan ise bir an önce kurtulmak istersiniz sevgili İkizler Burçları. Bu doğrultuda değişimin kaçınılmaz olması size kendinizi biraz rahatsız hissettirse de kendinizi kısa sürede bu fikre alıştıracaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmeniz ve aynı zamanda da sizi rahatlatacak bazı etkinliklere dâhil olmanız oldukça faydalıdır. İnsanlarla daha yakın olmayı ve düşüncelerinizi paylaşmayı önemsemelisiniz sevgili İkizler Burçları. İş ortamınızda düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade etmek sizin için büyük önem taşımaktadır. Sözlerinizi seçerken dikkatli olmalısınız. 6 Ağustos 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cumartesi gününde üzerinizde baskı kuran bütün etkilere karşı kendinizi farklı bir alana atmaya çabalayacaksınız. Hayatın sizden bekledikleri ve sizin hayattan bekledikleriniz arasında çoğu zaman sıkışıp kalıyorsunuz. Kendinize olan inancınız sayesinde bu karmaşanın içinden kendinizi kurtarmayı elbette ki başaracaksınız sevgili Yengeç Burçları. Ancak bunun için gideceğiniz yolda fazlasıyla dikkatli davranmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Hafta sonunda yapacağınız işlerle ilgili parasal olarak ihtiyacınız artabilir. Bu noktada sınırlarınızın bilincinde olarak hareket ederseniz ileride yaşayabileceğiniz birçok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Toplum içerisindeki konumunuzu önemseyeceğiniz bir gün olacaktır. Bu nedenle de konuşmalarınıza ve hatta giyiminize de her zamankinden çok daha fazla özen gösterirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Gün sonunda kendinizi rahatlatacak aktiviteler yapmanız önemlidir. 6 Ağustos 2016 gününe aitYengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Cumartesi gününde geçmiş günlerde hayatınızla ilgili aldığınız kararları uygulamaya geçmek için uygun bir gün olabilir. Her şey üzerine ayrıntılı bir şekilde düşünmüş olsanız da hala içinize sinmeyen bazı unsurlar olabilir. Bu nedenle de ilerlemenizin ve son adımları atmanızın önünde duran bu kararsızlıkları ortadan kaldırmadan rahata eremezsiniz. Gün ortasında yapmak istediklerinizle ilgili kararlarınızı etkileyeceğini düşündüğünüz bir geziye çıkmayı planlayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sizin için yorucu olacak olsa da karar vermeniz için yeterince olumlu bir girişimdir. Bu doğrultuda arzularınızın ve içinde bulunduğunuz koşulların sizi ne şekilde etkileyeceğiyle ilgili de ayrıntılı çıkarımlar yapmanız gerekecektir. Aile hayatınızda sevdiğiniz bireylerle birlikte vakit geçirmek konusunda oldukça heveslisinizdir sevgili Aslan Burçları. Bunun içinse gerekli koşulları oluşturma görevi size düşecektir. 6 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cumartesi gününde hayatın rutin akışı içerisinde sizi rahatsız eden olayların önünüze çıkması nedeniyle harekete geçmeye hazırlanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların yalnızca kendilerini düşündüklerini ve başkalarının haklarını gözetmediklerini gördükçe kendinizi bu durumdan fazlasıyla rahatsız hissedersiniz sevgili Başak Burçları. Böyle durumlarda sessiz kalmayı beceremediğiniz için de elinizden geldiğince bu haksızlıklarla mücadele etmeye çalışırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Etrafınıza karşı her durumda çok güçlü görünmeyi önemser ve hayatta hiçbir sorun sizi yıkamazmış gibi davranmanın önemli olduğunu düşünürsünüz. Elbette ki gerçekten bu şekilde hissetmediğiniz zamanlar da olmuştur. Bu durumda elinizden tutacak ve sizi anlayacak şefkatli birine ihtiyaç duyarsınız sevgili Başak Burçları. Bunun yanı sıra maddi olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız da bazı düzenlemeleri gerekli kılabilir. 6 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cumartesi gününde gündeminizdeki en önemli mesele sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizdir. Bunun başında gelecek planlarınız vardır. Siz tam olarak ne istediğinizin bilincindesinizdir ve bununla birlikte sevdiğiniz kişinin de sizi sorgusuz sualsiz kabul etmesini beklersiniz. Ancak elbette ki onun da kendine göre bazı farklı planlar içerisinde bulunabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Gerçekleştirmek istediğiniz planlarla ilgili çok hırslı davranmanız sizi sevenleri kırmanıza neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle dikkatli davranmaya dikkat etmeli ve sizin için önem arz eden insanları göz önünde bulundurmalısınız. Gün sonuna doğru can sıkıcı gelişmeler meydana gelse de kısa süre içerisinde moralinizi düzeltmeyi başaracaksınız. Hayatınızın herhangi bir alanıyla ilgili üzerinizde bir baskı hissediyorsanız bu baskıdan kurtulmak için her şeyden vazgeçebilirsiniz. Buna mahal vermemek için zamanında tepkinizi göstermelisiniz. 6 Ağustos 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cumartesi gününde hafta içindeki yoğunluğunuzun sizi çok fazla yorduğunu hissedebilir ve bu nedenle de dinlenmek için fırsat kollayabilirsiniz. Ancak bir yandan da gün bitmeden yapmanız gereken bazı işler olduğu için planlama yapmakta zorlanabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu durumda kendinizi gereksiz yere sıkıntıya sokup yapmanız gerekenleri gözünüzde büyüteceğinize bir an önce harekete geçip işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra hayatta yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilmek adına ne kadar çaba gösterdiğinizi çevrenizdeki insanların da anlamasını istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Geleceğinizle ilgili alacağınız kararlarda önünüzde engel oluşturan ne varsa onların üstesinden gelmek için mücadele edeceksiniz. Bazı zamanlarda seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kafanızı karıştıracak bu seçimler olumsuz bir ruh haline girmenize neden olabilir sevgili Akrep Burçları. İnsanlarla bireysel olarak çatışmamaya dikkat etmelisiniz. 6 Ağustos 2016 gününe aitAkrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde sosyal ortamlar içerisinde bulunmayı ve insanların ilgisini üzerinize çekmeyi fazlasıyla önemseyebilirsiniz. Hafta boyunca yorulmuş olsanız da bu yorgunluğu üzerinizden atmak için durgun olmayı tercih etmeyeceksiniz. Daha çok neşe ve hareket dolu zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hayatın tadının yalnızca hareket ettikçe çıktığını düşünüyorsunuz. Bu nedenle de yapabileceğiniz ne kadar iş varsa kendinizi adayarak bunları gerçekleştiriyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bir yandan da isteklerinizin kısa süre içerisinde gerçekleşmesini istiyorsunuz ve sabırsızlık gösteriyorsunuz. Bu nedenle aslında her şey yolunda olsa dahi aceleciliğiniz nedeniyle işlerin gidişatını bozabilirsiniz. Kendinize dair inancınızın kırılmaması için gösterdiğiniz çabaların boşa gitmesini engellemelisiniz sevgili Yay Burçları. Gün sonunda sevdiğiniz kişiyle kavuşmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. 6 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde duygusal olarak kendinizi sorgulama dönemine girebilirsiniz. Hayatın doğal akışı içerisinde neler hissettiğinizle ilgili düşünmeye çok fırsatınız olmayabilir sevgili Oğlak Burçları. Ancak bugün içerisinde hem vaktinizin olması hem de bunu tetikleyecek olayların vuku bulması düşüncelerinizi netleştirmeniz ve duygusal anlamda bazı gelişmelerin adımını atmanız bakımından oldukça önemlidir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanı sıra gün içerisinde kafa dağıtmak için seyahat etme planları yapabilirsiniz. Bu noktada elbette ki maddi olanaklarınızın sınırlarına dikkat etmelisiniz. Gerçekten ihtiyacınız olmayan şeyler için harcama yapmak konusunda daha fazla düşünmeniz gerekebilir sevgili Oğlak Burçları. Ev ortamınızda sevdiklerinizle birlikte etkinlikler planlayabilirsiniz. Ancak bugün yediklerinize dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra hareket etmeye de özen göstermelisiniz. 6 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cumartesi gününde sürekli iletişim halinde olduğunuz insanlarla birlikte daha yakın ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara değer verdiğinizi göstermek ve aynı şekilde onların da size verdiği değeri görmek sizin için oldukça önemlidir. Yaşamınızdaki değerlerin farkında olduğunuz için yeni unsurların gelmesiyle onları hayatınızdan çıkarmanın ne kadar yanlış bir şey olduğunun farkındasınızdır. Ancak bazen fonksiyonunu kaybetmiş olan şeylerin hayatınızda yer kaplamasına izin vermek de aynı ölçüde yanlıştır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle kar zarar hesabı yaparak sizin için faydalı olanı kesin bir şekilde belirlemelisiniz. Hafta sonunda her ne kadar dinlenme arzusu içinde olsanız da işinizle ilgili daha sonradan olumlu gelişmelere yol açacak bazı girişimleriniz olabilir. Sürekli yapmanız gereken işlerle uğraşırken bazen hayatı kaçırabilirsiniz sevgili Kova Burçları. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmaya çalışmalısınız. 6 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 6 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cumartesi gününde hafta içinde halletmek istediğiniz ancak yetiştiremediğiniz işlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta sonunda bu işlerle ilgilenmek sizin için bir yük olmayacaktır. Zira bunları yapmaktan keyif alacaksınız. Ancak yaptığınız işi her ne kadar sevseniz de kendinize dinlenmek ve eğlenmek için de vakit ayırmanız gerektiğinin farkına varmalısınız sevgili Balık Burçları. Aksi halde kısa süre içerisinde her şeyin sizin için çekilmez bir hal alması söz konusu olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında maddi işlerinizle ilgili gelişmelere önem vereceksiniz ve gelecekte yapacaklarınızla ilgili para durumunuzu kontrol edeceksiniz. Bu konuda oldukça şanslı bir gün geçirebilir ve aklınızdaki planları ertelemeden uygulamaya koyabilirsiniz. Gün sonuna doğru taşınma düşüncenizle ilgili gelişmelerde ummadığınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bunun ardından seyahat planlarınız gündeme gelebilir. 6 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı