BurçlarGenel

5 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burçlar Yorumları

5 Temmuz 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Merkür ve yöneticiniz Mars arasındaki gergin enerji , sözlerinizle hayal kırıklığına uğramış öfkenin ortaya çıkmasına ya da hayal kırıklıkları sizin için önemli olan birinin iletişiminden geçiyor. Size çok fazla rahatsızlık veren psikolojik bir gerçek olabilir. Rahatsız edici veya sinir bozucu olabilir, ancak hava temizlenmesine de yardımcı olabilir!

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu

Günümüzün enerjileri karışık ve karmaşıktır. Bu sabah, bir ortakla birlikte çalışabilir veya önemli anlaşmalara ulaşabilirsin. Gerilim, ancak, kariyer ya da sorumluluklarla ilgili olarak yüksek olabilir. Diğerleri hakkında yargısal davranarak kendinizi strese sokmayın ve birkaygı saldırısından tamamen kurtulana kadar , küçük şeyler üzerinde çalışmayı izle. Gün ilerledikçe, gerilim yumuşamaya başlayacaktır.

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bu gün meydana gelecek olam Merkür ve Mars arasında gergin enerji var , bu gerilimden yeni fikirler ortaya çıkabilir! Çalışmak ve üretmek için büyük bir istek var, bu yüzden yararlanın. Şimdi gündeme getirilmesi gereken bir sorun varsa, bunu yapmaktan çekinmeyin .Stresli veya baskı altında hissedebilirsiniz, ancak bu durumunuzu hayranlık uyandıracak şekilde gizleyebilirsiniz. Günlük rutininiz ve işlerinizi sakin ve verimli bir şekilde yapabilmenin yolu budur.

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi ferahlatmaya ve canlandırmaya odaklanıyorsunuz ancak Merkür ve Mars arasındaki muhalefet , bir tartışma ya da başka bir gerilime sebep olabilir.Parasal gerilimler olabilir.Sözlü olsun ya da olmasın, çatışmalar oldukça gerçektir. Sevilen birinin duygularını küçümseme. Bu konulara ayak uydurun ve çözümleri konusunda gerçekçi olun. Hepimiz insanız ve hepimiz hata yaparız.

 

 

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ele alınması gereken ciddi bir sorun hakkında yüzleşmekten çekinmeyin. Sevdiklerinize bugün ihtiyaç duydukları ilgiyi verin.Bildiğiniz bir şey, belli bir insan için, kalbinizin derinliklerinden geliyor , onun da sevdiğini söylemeden gitmesine izin verme. Hayat her geçen gün kısalıyor. Daha sonra sadece daha fazla acı ve ıstırap yaşarsınız.İnsanların sana gelmelerine izin ver , duvarlarını biraz indir , sonuçtan sen de memnun kalacaksın .

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu günkü Merkür – Mars muhalefeti bazı hayal kırıklıklarını karşınıza çıkarabilir ,Bununla birlikte, bağlantı kurmak, sohbet etmek, sohbet etmek ve ağ kurmak sizi günümüzdecesaretlendirebilir , bu nedenle aklınızı bugünkü alışılmışın dışında farklı deneyimlere açtığınızdan emin olun. Tartışmaktan kaçmayın , siz üstünü kapattıkça sorunlar daha sonra daha büyük bir şekilde karşınıza çıkacaktır. İnsanları dinleyin , aldığınız tavsiyeler daha önce düşünmediğiniz bir fırsata dikkatinizi çekmiş olur.

 

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bir proje, iş veya finansal konu hakkında özellikle meraklı hissedebilirsiniz ve sonuç olarak engeller daha küçük görünür. Geçmişteki fikirlere veya projelere ikinci bir bakış yapmak,özellikle şu an için ödüllendirici olabilir ancak Mars – Merkür gerginliği yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Çevreniz tarafından çok seviliyorsunuz , onların size karşı olan sevgisini ve samimi ilgilerini karşılıksız bırakmayın .

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Güneş’in Jüpiter’inle uyum içinde. Özel bir konudan, haberlerden veya gelecek vaat eden bir fırsattan da ilham alabilirsiniz.Yine de, bir Merkür-Mars muhalefeti bugün bazı gerilimler yaratabilir.
Yapacağınız işlerde engellerle karşılaşmanız olasıdır ve gerginlikler hızlıca anlaşmazlıklara yol açabilir. İhtiyaçlarınız ile diğerlerinin ihtiyaçları arasında net bir ayrım yapın. Duygularınızı
çevrenizdekilere ifade edin. İhtiyacın olursa yardım isteyin.

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Merkür ve Mars iletişim ve ulaştırma sektörlerinizde birbirinize karşı çıkıyor ve bu da özellikle haberleşme ve iletişim ile ilgili gerginlik, sabırsızlık ve dürtüsellik yaratabilir. Duygular oldukça
yüksek olabilir, bu yüzden kendinize ve başkalarına nasıl davrandığınıza fazladan dikkat edin.Gün ilerledikçe, günlük meselelerin üstesinden gelmenin daha kolay olduğunu görürsünüz. Aşkta güvensizlik veya reddedilme korkusunu yenebilmeniz için , kalbinize odaklanın, çünkü bunun cesaret gerektirdiğini söylemeye çalışıyor.

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bu sabah hayatınızdaki sorun alanlarını çevreleyen bazı savunmasızlıklar ve gerginlik olabilir, özellikle de para ve mülkler veya değer, yetenek ve saygı konularında döner. Finansal bir konu hakkındaki haberler veya gerginlikler sizi geçici olarak merkezden alıkoyabilir.Kendi sözleriniz , sizi kötü göstermek amacıyla sana karşı kullanılmış olabilir, bunun için sözlerinize , kime ne söylediğinize çok dikkat edin .İnatçılık, şu anda, özellikle de belirli kişiler sizinle işbirliği yapmaya istekliyse, sizi başarınızı engelleyebilir. Daha ılımlı olmaya çalışın.

 

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün İyi bir enerji ile destekleniyorsunuz, bir iş problemini çözmek ya da yanlış anlaşılmaları ve itibar sorunlarını çözmek için sizinle birliktedir. İnsanlar çabalarınızı, yeteneklerinizi veya liderlik kabiliyetinizi tanır.Son zamanlarda hissettiğinizden daha iyimser ve rahat hissetmek için umut ya da teşvik edici bir bakış açısı, gergin ya da belirsiz olanı ortadan kaldırabilir. Nerede olduğunuzu hissettiğinizde, mesafenizi korumalı ya dakenarlardan bir durum izlemelisiniz .

 

 

5 Temmuz 2018 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu

Merkür ve Mars bir muhalefet oluşturuyor ve özellikle iş, sorumluluklar ve hizmet hakkında bir kafaya gerginlik veya hayal kırıklığı getiriyor. Ancak buna rağmen Fikirleri paylaşma, eski çıkarları yeniden keşfetme ve hatta eski romanları ve dostlukları yeniden keşfetme, yaratıcı ve yayınlama projelerini canlandırma ya da düzenlemeye sevgili Balıklar için teşvik edici bir zaman olmaya devam ediyor.Bugün havadaki gerginlik, davranışınızı etkileyenbilinçaltı sorunların farkında olmanız için ihtiyacınız olan şey olabilir. İletişim, ilerlemenin önündeki engeller olarak gördükçe gerginleşebilir, iletişim kanallarını aç ve akmasına izin ver.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı