BurçlarGenel

5 Mart 2017 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Pazar günü özgürlüğün etkisiyle kendilerini her şeyi yapabilecek güçte hissedecekler. Bazı zamanlarda içinde bulunduğunuz konumu düşünüp kendinize olan saygınızı yitiriyorsunuz. Aslında şunu hatırlamalısınız ki ne iş yaptığınız sizin kim olduğunuz hakkında çok az bir fikir verir sevgili Koç Burçları. Bu nedenle kim olduğunuzu unutmadan hayatın şartlarına karşı mücadele edebildiğiniz için kendinizle gurur duyacaksınız. İlerleme arzunuz bugünkü olumlu enerjiniz sayesinde çok daha yüksek bir hal alacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu konuda kendinizi yalnız hissediyor olsanız da çevrenizde size yardım etmek isteyen insanlar olduğunu fark edeceksiniz. Bugün maddi konudaki sıkıntılarınızın da çözüme kavuşması için etkili olaylar gerçekleşecek. Ne yönde hareket edeceğinizi seçmeniz bu noktada oldukça önemlidir sevgili Koç Burçları. Buna karar verebilmek için yalnızca hislerinize güvenmek doğru bir tercih olacaktır. 5 Mart 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Pazar günü sevdikleriyle olan iletişimlerinde oldukça sevecen tavırlar içerisinde olacaklar. Aile hayatınızda kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz ve hafta içinde onlara vakit ayıramıyor olmak sizi rahatsız ediyor. Bu nedenle bu tatil gününüzde birlikte olmanın tadını çıkaracaksınız. Ev yaşantınıza da fazlasıyla önem veriyorsunuz ve eşyalarınızın güzelliği ortamın ferahlığı sizin ruh halinizi çok etkiliyor. Bugün içinizdeki olumlu enerji bu konuda yenilikler yapmanıza yardımcı olacaktır. Kariyerinizle ilgili yaptığınız işlerde kendinizi başarılı bir konumda görüyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak etrafınızdakilerin bu başarılarınızı görüp görmediğinden emin olamıyorsunuz. Sizinle ilgili düşüncelerini daha fazla paylaşmaları konusunda istekte bulunabilirsiniz. Gün sonunda yeteneklerinize yönelik girişimlerde bulunarak daha içe dönük bir hal alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte olmak da sizin için oldukça verimli keşiflere yol açabilir. 5 Mart 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 5 Mart 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Pazar günü iş yoğunluğundan kurtulmuş olmanın verdiği enerjiyle içe dönük bir gün geçirmek için çalışacaklardır. Yeteneklerinizin farkında olmanıza rağmen günlük koşuşturmacalar içerisinde onlara vakit ayıramıyorsunuz sevgili İkizler Burçları. Ancak sürekli arka planda yapmak istediklerinizi hayal ediyorsunuz. Bu nedenle boş kaldığınız anda ne yapacağınızı tam anlamıyla biliyor oluyorsunuz. Sizin için sıkılmak diye bir şey söz konusu değildir. Yaptığınız işlerde başarılı olmanızın sebebi de her zaman kendinizi geliştirmeniz ve ne yapıyorsanız onu en iyi şekilde yapmaya çalışmanızdır sevgili burclar.net okuyucuları. Takdir görmüyor olsanız da bunu önemsemeyeceksiniz. Akşam saatlerine doğru sizi zorlayan etkilerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bunların üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan güce zaten sahip olduğunuzu bilmelisiniz sevgili İkizler Burçları. Kendinizi insanlara tanıtmak için daha fazla çaba göstermelisiniz. 5 Mart 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Pazar günü para konusu gündeminizdeki en önemli madde olacaktır. Maddi ihtiyaçlarınızın beklenmedik bir biçimde artması nedeniyle nasıl bir gelir kaynağı bulacağınızı düşünüyorsunuz. Hâlihazırdaki işinizin dışında ek gelir kaynakları bulmak için yetenekleriniz doğrultusunda bazı çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Her ne kadar sıkıntılı ve sonunun ne olacağı belli olmayan bir pozisyonda olsanız da içinizi ferah tutuyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. İçinizde her şeyin yolunda gideceğine dair olan inancınız oldukça kuvvetlidir. Yapacaklarınızla ilgili kuşku uyandıran bazı noktalar olsa da bunlar üzerine sevdiklerinizin fikrini alarak ne kadar doğru bir yolda olduğunuzu bir kez daha onaylamış olacaksınız sevgili Yengeç Burçları. Bugün istekleriniz ve gerçekleşen olaylar arasında büyük bir paralellik olacağını bilmelisiniz ve davranışlarınızı buna göre şekillendirmelisiniz. 5 Mart 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Pazar günü sabahın ilk saatlerinden itibaren hayatın pozitif enerjisini üzerlerinde hissedebilecekler. Toplum tarafından nasıl algılandığınızla ilgili bazı soru işaretleri kafanızı kurcalıyor. Sizse çoğu zaman bu yargılamalara kafanızı takmıyorsunuz sevgili Aslan Burçları. Ancak bugün bazı hassas noktalarınıza dokunan insanlar nedeniyle canınızın sıkıldığını hissedeceksiniz. Buna rağmen sizi etkisi altına almış olumlu enerjiniz bu eleştirileri tamamen olumlu bir yönde değerlendirmenizi sağlayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızda her şeyin en iyisine ulaşma arzunuzun peşini hiçbir zaman bırakmadınız ve bugün de bununla ilgili çalışmalarınıza devam etmek isteyeceksiniz. Bu noktada önünüzdeki tek engel maddiyattır ve sahip olduğunuz kıvrak zekâ sayesinde de bunun üstesinden nasıl gelebileceğinizi biliyorsunuz sevgili Aslan Burçları. Yalnızca biraz şansa ihtiyaç duyduğunuzu unutmayın. 5 Mart 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Pazar günü hayatın zorunluluklarından kurtulup kendilerine yönelik çalışmalarını kuvvetlendirmek için vakit bulacaklar. Çözülmesi gereken sorunlarınız vardır ve bu sorunların çözümü için de yaratıcı düşünceye ihtiyaç duyarsınız. Yeterince konsantre olabilmeyi başarırsanız kendinizi bile şaşırtacak çözümlere ulaşmayı başaracaksınız. Ancak bunun için ihtiyacınız olan sakin alanı bulmak için biraz mücadele etmeniz gerekebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Sık sık yaşadığınız gelecek kaygılarınızdan bugün bir nebze sıyrıldığınızı hissedeceksiniz. Sorunlarınıza bulduğunuz çözümler sayesinde kendinize olan güveniniz yükselecek ve sizinle birlikte iş yapmak isteyecek insanların da dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Değerlerinizden ve kimliğinizden ödün vermeden yolunuzda ilerliyor oluşunuz etrafınızdaki insanları da etkileyecektir. 5 Mart 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Pazar günü hafta içinde özlemini duydukları sosyalleşme imkânına bugün kavuşabileceklerdir. İnsanlarla paylaşımda bulunup kendinizi ifade etme ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz sevgili Terazi Burçları. Sohbet ederek düşüncelerinizin gelişmesine ve insanların fikrini almaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu dışa dönük tavrınız sayesinde arkadaşlarınızdan gelen tekliflere de fazlasıyla açık olacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün dışarıya çıkıp güneşin, rüzgârın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Hayatta sizi mutlu eden küçük şeylere daha fazla vakit ayırmak adına düşünceleriniz güçlenecek. Aşk hayatınızdaki iletişiminizin de içinde bulunduğunuz olumlu ruh hali sayesinde güçleneceğini göreceksiniz sevgili Terazi Burçları. Duygularınızın yoğun olması sevgi görme ihtiyacınızın da kendini göstermesini sağlayacaktır. Gün sonunda iletişimsel sorunlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. 5 Mart 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Pazar günü tatil olmasına rağmen işinizle ilgili bazı meseleler gündeminizi meşgul edecektir. Bu konuda kendinizi çok rahatsız hissetmeyeceksiniz çünkü iş hayatınızın ve oradaki insan ilişkilerinizin sizin için oldukça önemli olduğunu düşünüyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Sizinle birlikte çalışan insanlara değer veriyorsunuz ve işinizin de ilerlemesi için emek harcamayı değerli buluyorsunuz. Bugün gireceğiniz her ortamda, söyleyeceğiniz her sözde tüm dikkatlerin üzerinizde olmasını istiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanların sizin bu olumlu enerjinizden etkilendiğini bilmek gururunuzu okşuyor ve siz de o ilgiyi kaybetmemek için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Ancak yalnızca dikkat çekmek uğruna normalde yapmayacağınız işler yapmamaya ve değerlerinizi korumaya dikkat etmelisiniz sevgili Akrep Burçları. Aşk hayatınızda karşılıklı sevgi ihtiyacının fazlasıyla yükseldiği bir gün olacaktır. 5 Mart 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Pazar günü kalabalık ortamlarda bulunmaktan ve dikkat çekmekten fazlasıyla keyif alacaklardır. Emek verdiğiniz işlerin çevrenizdeki insanlar tarafından değer görüyor olması sizin için oldukça önemli bir konudur. Bugün geleceğinizle ilgili olabilecek ve sizin yönünüzü büyük ölçüde etkileyecek bir görüşme yapma imkânı bulacaksınız. Bu görüşmenin sizi gerdiğini hissedeceksiniz ancak eğer sakin olmayı başarabilirseniz kendinizi ifade etme şeklinizle karşınızdaki kişiyi istediğiniz gibi etkilemeyi başarabileceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızın temel noktalarında değişiklik yapmaya çalışıyorsunuz ve bunu başarabilmek için de emin adımlarla ilerlemeye devam edeceksiniz. Karşınıza çıkan ve sizin için büyük bir fırsat olduğunu ilk bakışta anlayamayacağınız bir durumu iyi değerlendirmeniz gerekmektedir sevgili Yay Burçları. Bu nedenle sürekli gözünüz bu anlamda açık olmalıdır. 5 Mart 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Pazar günü hayata enerjinizin düşük olduğunu hissedeceksiniz. Uzun zamandır üzerinizdeki bu etkiden bir türlü neden kurtulamadığınızı düşünüyorsunuz. Hayata dair umutlarınızın sürekli etkisi altında kaldığınız olumsuz gelişmeler nedeniyle tükendiğini hissediyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Her ne kadar sürekli kendinizi yukarıya çekmeye çalışsanız da bir türlü tam anlamıyla kurtulamadığınız hislerle çevrelenmiş durumdasınız sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi işlerinizde kendi geçiminizi sağlayacak güce sahipsiniz ancak bunun yanında size muhtaç kişilerle de ilgilenerek kendinizi yetersiz görmekten bir türlü vazgeçmiyorsunuz. Biraz daha kendinize olan güveninizi yükseltmeli ve sahip olduğunuz değerlerin farkına varmalısınız. Başka insanların sizinle ilgili olumsuz düşünceleri varsa onlarla olan ilişkinizi kesmeyi düşünebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Aşk hayatınızdaki sorunlarla ilgili de umudunuz yeniden yeşerebilir. 5 Mart 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Pazar günü hayatlarındaki olumsuzlukların üstünde durup onlardan kurtulmanın yollarını arayacaklar. Sürekli işlerinizin yolunda gitmemesi nedeniyle çöküntüye uğruyorsunuz. Karşılaştığınız kötü durumları hayat şartlarına bağlıyor olsanız da bir noktada bu hayat şartlarını kendi kendinize oluşturduğunuzun farkına varmalısınız sevgili Kova Burçları. Eğer istediğiniz şekilde işler ilerlemiyorsa bu konuda ısrarcı olmamanız gerektiğini düşünmelisiniz ve buna göre hareket etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayalini kurduğunuz şeyler gerçekleştiği zaman sizi mutlu etmiyor olsa bile onlardan vazgeçmeyi kendinize yediremiyorsunuz ve bu nedenle de mutsuzluğunuzu katlayarak hayatınıza devam etmeye çalışıyorsunuz. Farklılıklardan korkmamalısınız ve hayata dair farklı bakış açılarını değerlendirmelisiniz sevgili Kova Burçları. Bu sayede kendinizi işlerinizde daha verimli ve mutlu hissedeceksiniz. 5 Mart 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 5 Mart 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Pazar günü değişen koşullara rağmen değişmeyen fikirlerinizle sağlam bir duruş sergileyeceksiniz. Hayatta çok fazla tutkunuz olmasa da olanlar sizin için her şeyden önce gelir. Değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır ve kimse için de bunlardan vazgeçmeye niyetiniz yoktur. İnsanlara güvenmemeniz gerektiğini yıllar içerisinde öğrenmiş olsanız da vefasızlığa ve yalancılığa hiçbir zaman tahammül etmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle bugün yaşayacağınız sorunların planladıklarınızı gerçekleştirme konusunda sizi engellemesi beklenirken siz hiç istifinizi bozmadan yolunuza devam edeceksiniz. Diğer insanlar sizi düşünmeden davranırken ne kadar kırıldığınızı görmezden gelirlerken siz onlara bunu gösterecek ve duygusal olarak büyük bir yükü üzerinizden atacaksınız sevgili Balık Burçları. Bugün hayata ve olumsuz gelişmelere karşı tek başınıza bir ordu gibi savaşacaksınız. 5 Mart 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı