BurçlarGenel

5 Kasım 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 5 Kasım 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

5 Kasım 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

5 Kasım 2016 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Doğuştan gelen güçlü enerjiniz, Ay, Venüs ve Merkür’ün burcunuza geçmesiyle daha bir hareket ve anlam kazanıyor. Bugün, isteklerinizde belirgin bir artış gözleniyor. Kıskançlık içgüdülerinize dikkat etmelisiniz. Hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen çabuk karar verme konusunda zorlanabilirsiniz.

5 Kasım 2016 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip etmelisiniz. Güneş, karşıt evinizde ilerlerken istediğiniz başarıyı da beraberinde getirecek. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Bugün her türlü hırsınızı ön plana çıkarıyorsunuz fakat ihtiyatlı davranmakta fayda var.

5 Kasım 2016 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün çevre ilişkilerinizin güçlü bir şekilde gündeme gelmesiyle, sizi fazla meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz ortaya çıkıyor. Gerekli donanımızın size sağlayacağı avantajlara güvenmelisiniz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve ele aldığınız konuları derin bir araştırma konusu haline getiriyorsunuz.

5 Kasım 2016 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Siz derin bir duygusallığa sahip olmanız rağmen bu özelliğinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çevresel ilişkilerinizde detayların çok önemli olduğu bir gün içindesiniz. Her zamanki kuşkucu tavırlarınızla olayları farklı boyutlardan değerlendiriyorsunuz. Akşam saatlerinde hoşlanacağınız kişilerle birlikte olacaksınız.

5 Kasım 2016 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Düşüncelerinizde yaşadığınız karmaşalara artık bir son vermelisiniz. Toplumsal hedefleriniz oldukça yüksek. Sabırsız davranışlardan uzak kalırsanız, maddi konularda beklediğiniz sonuçları alacaksınız. Yeni iş tekliflerine hazırsınız. Sizi koşullandıran etkenlerin dışına taşmak ve inisiyatifinizi vurgulamakla mutlu olacaksınız.

5 Kasım 2016 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Bugün içinizde biriktirdiğiniz duyguların yüzeye çıkması, ailenizle aranızda bazı problemlere neden olabilir. Enerjinizi, tepkilerinizi ve isteklerinizi paralel tutmayı başarmalısınız. Emlak alım satım işlerinizde yapacağınız bazı girişimler için uygun bir dönem. Planladığınız işlerin yolunda gitmesi için gösterdiğiniz olumlu çabalarınız, istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek.

5 Kasım 2016 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Yönetici gezgeniniz Venüs’ün Yay’da Merkür ve Ay’la birleşimi sizi renkli bir kişilik haline getiriyor. Hayallerinizle yaptıklarınız arasında güçlü bir denge var. Yeni düşüncelere açıksınız. Şartları zekice değerlendiriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda, size çekici gelecek kişilerle tanışabilir, onların düşünce tarzlarından etkilenebilirsiniz.

5 Kasım 2016 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
Kafanızdan geçen düşüncelerin sınırları konusunda endişelisiniz. Bilinç altınızın yoğunluk kazanması ve yaratıcı yönlerinizin, farklı bir şekilde açığa çıkmasına neden oluyor. Bugün rahat olmaya çalışın. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Boğaz bölgeniz hassaslaşıyor.

5 Kasım 2016 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
Kişisel cazibeniz oldukça yüksek. Venüs burcunuzda ilerliyor ve Merkür ile kavuşum yapıyor. Sözleriniz anlamlı, ifadeleriniz daha güçlü. İdealist yapınızı ortaya çıkaracak fırsatları değerlendirebileceğiniz bir gün. Gücünüzün farkındasınız. Yollarla ilgili beklediğiniz gelişmeler gündemde olacak. Ani hareketlerden sakının.

5 Kasım 2016 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Ay, bilinçaltı duygularınızı atağa kaldırıyor. Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili bir tavır sergilemeniz mümkün. Bugün, bazı takıntılarınızın esiri olmak istemiyorsanız, kendinizi değişik sosyal ortamlara atmalısınız. Duygusal ve yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün içindesiniz. İlişkilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

5 Kasım 2016 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Bugün özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Ay, Merkür ve Venüs’ün konumu, yeni tanışacağınız kişilerin değişik havalarından oldukça etkileneceğinizi gösteriyor.

5 Kasım 2016 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Zihinsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten ayıran bir özellik ve siz bunu başarıyorsunuz. Ay’ın konumu nedeniyle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bazı duygusal çekişmelerin gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Tatil gününüzde endişeleri bir kenara bırakmalı ve hobilerinize zaman ayırmalısınız.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı