BurçlarGenel

5 Haziran 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

5 Haziran 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Ay, bugün de para evinizi etkilemeye devam ediyor. Maddi konularda çevre yardımı alabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz zaman başarılı ataklar yapabiliyorsunuz. Partnerinizle yapacağınız ön görüşmeler sonucunda, beklentilerinize gerekli desteği sağlayacaksınız. Sonuç istediğiniz gibi gelişiyor.

5 Haziran 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:

Sabırlı ve yaratıcı ruhunuzu daha esnek kullandığınız zaman çok daha başarılı olacaksınız. Kendinize koyduğunuz çevre sınırlamaları yüzünden, partnerinizle aranızda istenmeyen sorunlar çıkabiliyor. Sizin daha aktif olmanız için gereken her türlü desteği vereceğinden emin olabilirsiniz. Bazı konularda birbirinize güvenmelisiniz.

5 Haziran 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:

Ay bilinç altınızı etkilerken konuşkan yapınızı istediğiniz gibi sergileyemiyor olmanız, içsel sıkıntılarınızın artmasına neden olabiliyor. Kafanızın içinde şekillendirdiğiniz düşüncelerinizi herkesle paylaşmak istemiyorsunuz. İkili ilişkilerinizde her şeyi konuşmanıza rağmen kendinize sakladığınız özel duygularınız var. Partnerinizin merak konusu oluyorsunuz.

5 Haziran 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

Çevrenize iyi niyetli bir şekilde yaklaşıyor olmanız, bazen tepkiselliğe yol açıyor. Onların giz dünyasına girmek isteyişinizi garip karşılayabilirler. Siz kendinizle ilgili özel konularınız paylaşmak istemiyor fakat çevrenizdeki herkesin kişisel hayatını merak ediyorsunuz. Kalıcı duygularınızdan yeniliğe geçiş yapmalısınız.

5 Haziran 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:

Olayların sonuçları hakkında çok fazla yorum yapıyorsunuz. Maddi konularda sizi motive edecek çalışmalara ihtiyacınız var. Güzel konuşma stiliniz her konuda sizi ön plana çıkarmasına rağmen, beklenmeyen çatışmalara da neden oluyor. Bugün Ay, mesleki başarınız konusunda kişisel çalışmalar yapmanıza neden olacak.

5 Haziran 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:

Beklenmeyen yollar ortaya çıkabilir. Ani yolculuklar yüzünden bazı planlarınızı değiştirmek isteyebilir, bugün iletişim konusunda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınıza ulaşmaya çalışmanız, onları da sevindirecek. Gerekli ön çalışmalarınız bir an önce tamamlamalı ve sonuçlar üzerinde konuşmalısınız.

5 Haziran 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Küçük ve kısa yolculuklar gündeme gelecek. Her zamanki gibi kararsız yapınızı ortaya çıkaracak olağan hallerinizi bir kenara atıp fırsatları anında değerlendirmenin keyfini yaşamalısınız. Partnerinizin bazı görüşlerine katılma konusunda, isteksizce davranmaktan vazgeçmelisiniz. Yanlış etkilenme olasılığı güçlü.

5 Haziran 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Partneriniz her türlü fikrine karşıt düşünce üretmekten vazgeçmelisiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ortak ilişkilerinizde farklı düşünceler içinde olduğunuz gösteriyor. Yaratıcılık konusunda, kendinize sınır koymamalısınız. Yapıcı tavırlarınızla onu etkileyebilir, isteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Ailesel bağlarınızın güçlenmesini sağlayacaksınız.

5 Haziran 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:

Her şeyi kafanıza takıyor ve olumsuz düşünceler içinde dolaşıp duruyorsunuz. Bugün Ay maddi konulara ağırlık vermeniz konusunda sizi yönlendirebilir. Bütçenizi yeniden tanzim etmeli ve gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Partnerinizin bu konuda size destek vermesini isteyebilirsiniz. Yardım aldığınız zaman başarı grafiğiniz artıyor.

5 Haziran 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:

Yaşadığınız duyguların geçici olmadığını biliyorsunuz. Bugün Ay aşk ilişkilerinizi olumlu etkileyecek. Onun da katkılarıyla alacağınız sağlam kararlar, yaşantınıza yeni bir yön verebilir. Yorgun ve mutsuz olmanız hiçbir sebep yok. Bazılarına göre fazla çalışıyor olabilirsiniz. Ödülleriniz onlardan fazla olacak unutmayın.

5 Haziran 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Zeki ve olayları çabuk kavrayan bir yapınız var. Çevrenizdeki olaylara farklı gözle bakıyor ve ilginç fikirler üretiyorsunuz. Bugün Boğa’da ilerleyen Ay aile içi ilişkilerinizi etkiliyor. Öğle saatlerinden sonra, onlarla bir araya gelebilirsiniz. Bazı paylaşımlara hazır olmalı ve küçük çatışmalardan uzak kalmalısınız.

5 Haziran 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:

Sizi yanlış etkileyen olaylardan uzak kalmasını beceremiyorsunuz. Çalışma yaşantınızda birtakım yenilikler peşinde koşmanız bazen gerilim dolu anlar yaşamanıza neden oluyor. Ani olaylar karşısında gerekli önlemleri alarak her adımınız temkinli atıyorsunuz. Bugün yaratıcı yönünüzü kullanma konusunda aceleci tavırlar sergilememelisiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı