BurçlarGenel

4 Ocak 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

4 Ocak 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün, çevrenizdeki insanları enerjinizle besleyeceksiniz. Tüm dikkatler üzerinizde. Tüm olayların tam ortasında olacaksınız. Bazıları konumunuzu kıskanabilir, bu yüzden onlara karşı duyarlı olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünü etrafınızdaki insanları ve olayları anlamakla geçirebilirsiniz. İyi şeylere daha hızlı ulaşmak için acele etmemeye çalışın, emin adımlarla ilerlerseniz sizin için daha iyi olacaktır. En azından kendinize insanları gözlemleme ve biraz rahatlama şansı tanıyın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün pek çok mesaj alabilirsiniz, bu mesajlar ilginç fikirler içerebilir. Merakınız giderek artıyor. Başkalarının beklentilerinin veya bağlantılarının, zihninizi etkilemesine izin vermeyin. Şimdi sizi en çok ilgilendiren konulara dalın. Telefon görüşmeleri, e-postalar ve yüz yüze toplantılar gerçekleşmeye başlamalıdır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün duyguların biraz karışmış olabilir. İnsanlar yanlış yoldan gidiyor gibi görünebilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Çok hassas olduğunuzu unutmayın. Artık her sorunun özüne bakıyorsunuz. Zamanda geriye gitmek ve yaptığınız bir hatayı geri almak iyi olurdu, ama bu mümkün değil. Olan oldu, artık geçmişe değil geleceğe odaklanın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için özellikle önemli olabilir. Hem kişisel yaşamınızda hem de kurumsal yaşamınızda kritik bir noktaya ulaşıyorsunuz. Kişisel hayatınızda, en çok özlediğiniz insanlar, bir sonraki hamleyi yapmanızı bekliyor. İş hayatınızda, bugün itibarınızı yükseltmek için küçük bir fırsat elde edebilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, herkes hayatında yeni veya farklı bir şeyler arıyor, siz bir istisna değilsin. Günlük rutininizden biraz sıkılmanız normaldir, ancak dikkatli olmazsanız, sahip olduklarınızın dışında bir hayal dünyasına sürüklenebilirseniz. Şu anda sahip olduklarınızın kıymetini bilmelisiniz. Hayatta bulunduğunuz yerin için çok iyi bir yer olduğunu kabul ederseniz, bu durum sizin için daha kolay olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün çevreniz konuşan insanlarla dolu olacak. İstediğiniz sonuçları görmek istiyorsanız, artık kollarınızı sıvayıp çalışmaya başlamanız gerekecek. Kendi gündeminizde çalışmak ve eşsiz fikirlerinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsat elde edeceksiniz. Sesiniz bugün hiç olmadığı kadar çok insan tarafından dinlenecek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, aklınızda derin, heyecan verici yeni fikirler var. Umutlu tutuma devam ederseniz ve olayların olumlu yanlarına odaklanırsanız, yakında yeni bir başlangıç hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu, sizi farklı yönlere götüren özel bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Bu ilişkiye kesinlikle hazırsınız ve mükemmel bir çift olacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün meseleler biraz bulanık. Gerçek gibi görünen şeyler aslında yanılsamalar olabilir. Kendinizi her zamankinden daha endişeli hissedebilir ve maddi durumunuzu gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Dış dünyadan biraz saklanma ve yalnız kalma havasındaysanız, bu yalnızlığın tadını çıkarın. Yarın yine kalabalığın arasına karışmak isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün işle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu problemler iş yerinizden çıkıyor olabilir, ancak sıklıkla ziyaret ettiğiniz bir dükkanda veya restoranda da olabilir. Gecikmeler ve aksamalar sizi yavaşlatıyor ve iki kez düşünmenize neden oluyor. Yine de hiçbir şey pozitif tutumunuzu etkileyemez.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün hayatınızda büyük bir dönüm noktası olabilir. Duygusal bakış açısından, analitik düşünceye geçmeniz için mükemmel bir zaman. Daha olgun olan bu yaşam tarzı başlangıçta çekici gelmeyebilir, ancak zamanla olayları daha net görmenize yardımcı olacaktır. Daha ciddi olmak, daha sıkıcı olmak anlamına gelmez.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, planınıza ne kadar bağlı kalırsanız, hedefinize o kadar erken varacaksınız. Kendinizi mümkün olduğunca dünyanın geri kalanından ayırarak dikkatinizin dağılmasını önleyin. İşlerinizi halletmek için kendinizi bir odaya kapatın veya doğada vakit geçirerek zihininizi temizleyin. Şu anda, sessizlik size çok daha fazla cesaret verecektir.

04.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı