BurçlarGenel

4 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burç yorumuları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde kendinizi yapmak istediklerinizle ilgili oldukça güçlü hissedeceksiniz. İnsanların sizin düşüncelerinizi veya yeteneklerinizi küçümsemelerini önemsemeyecek ve kendinize olan kuvvetli inancınızı koruyacaksınız sevgili Koç Burçları. Bunun için aklınızdaki planlarınızı uygulamaya koyabileceğiniz rahat bir alana ihtiyaç duyarsınız. Çevrenizdeki hiçbir etkenin sizi engellemesine izin vermeden işlerinize yoğunlaşmak sizin için oldukça önemlidir sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında insan ilişkilerinizle ilgili bazı sorgulamalar gündeminizi tamamıyla değiştirebilir. Düşüncelerinizi yansıtma şekliniz sizinle yakın ilişkide olan insanların size olan yaklaşımlarının değişmesine neden olabilir sevgili Koç Burçları. Bu noktada kendinizi yalnız hissedebilir ve duygusal olarak gücünüzü yitirebilirsiniz. Bu durum içerisinde verdiğiniz kararlarda hata yapma ihtimaliniz yüksektir. 4 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde hayatınızda ön plana koyduğunuz konularla ilgili rahatlamanızı ve geleceğinize umutla bakmanızı sağlayacak birçok etkiyle karşılaşabilirsiniz. Ruh haliniz nedeniyle sürekli hayatın olumsuz yanlarını görmeye meyilli olsanız da karşınıza çıkacak olan etkenler bu durumunuzu değiştirecektir sevgili Boğa Burçları. Sevdiğiniz kişiyle aranızda olan iletişim hayallerinizin ön plana çıkmasına neden olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinizi iyi hissedeceğiniz için yapacağınız her şeyde başarılı olacağınız üzerine hissiyatınız yüksek olacaktır. Maddi anlamda sizi sıkıntıya sokacak bazı davranışlarda bulunmaya meyilli olabilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Bugün para konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerektiğini bilmeli ve çevrenizdeki insanlara uyarak hareket etmemelisiniz. Gün sonunda sevdiklerinizle birlikte olmanın size güç verdiğini hissedebilirsiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde toplumsal ilişkiler ve mekânsal değişimlerle ilgili düşünceleriniz yoğunlaşabilir. Birlikte aynı ortamda olmak zorunda kaldığınız insanlarla aranızdaki ilişkinin düzeyini ve şeklini kendiniz için daha güvenli bir hale getirmeyi düşünebilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Çok sevdiğiniz insanların yanı sıra size vakit kaybettiren ve sinirlerinizi bozan insanlardan uzaklaşmayı isteyeceksiniz. Bunun için düşüncelerinizi açık bir şekilde dile getirmeyi önemseyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Değerlerinize ve inançlarınıza ters düşen durumlar varsa bunlar uğruna gücünüz yettiğince mücadele etmeye çalışacaksınız. Hiç kimsenin kimseye zarar vermesini istemez ve barışçı bir ortamda yaşamak istersiniz. Bunun yanı sıra kendi doğrularınızı yaşatmak da sizin için oldukça önemlidir sevgili İkizler Burçları. Gelecekle ilgili hedeflerinizi daha farklı bir boyuta taşımayı düşünebilirsiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Yengeç günlük burçyorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Perşembe günü içerisinde hafta sonuna doğru yaklaşıyor olmanın heyecanını ve buhranını aynı zamanda hissedebilirsiniz. Yetiştirilmesi gereken işler ve boş zamanların özlemiyle birlikte içinizde oldukça karışık duygular ortaya çıkabilir. İçinde bulunduğunuz koşulların sizi zorladığını hissedebilir ve kendinizle bir iç hesaplaşmaya girebilirsiniz. Arzularınızın peşinden gitmek için hayatta sizi zorlayan bütün etkilerden uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki sapmalardan kurtulmak için yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunuzun farkında olmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ruhsal anlamda bir içe dönüş sizin için oldukça önemli bir girişim olacaktır. Gün sonuna doğru parasal işlerinizle ilgili düzenlemeleri ön plana çıkarmak için insanlarla olan bağlantılarınızı kullanmak isteyebilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Ancak bu konuda dikkatlice davranmalı ve sınırlarınızın farkında olmayı önemsemelisiniz. 4 Ağustos 2016 gününe aitYengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, bu Perşembe gününde duygusal olarak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak olan etkilerin peşinden koşacaksınız. İş yaşantınızda bazı şeyleri düzene koymaya çalışırken içinize sinmeyen bazı unsurların ön plana çıkması düşüncelerinizin bulanmasına neden olabilir sevgili Aslan Burçları. Bu konumda ne düşüneceğinizi ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini tam olarak kestiremeyebilirsiniz. Hislerinize güvenerek hareket etmenin en doğrusu olduğunu düşünebilir ancak bu konuda cesaretinizi toplayamayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak neticede her şeyin yoluna gireceğine dair inancınız oldukça yüksektir ve bu sayede hedeflerinizle ilgili olumlu çalışmalar yürütebilirsiniz. Gün sonuna doğru sosyal ilişkiler konusunda oldukça hareketli zamanlar geçirebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Lükse ve rahatınıza düşkün olacağınız bu zaman diliminde maddi olarak dikkatli olmalısınız. Bu sırada hayatınızdaki önemli insanlarla ciddi görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Perşembe gününde yaşadığınız hayatın sınırlarını zorlayacak şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz konumdan fazlasıyla hoşnut olduğunuz için bunu bozacak herhangi bir şeyle karşılaşmak istemezsiniz. Kendinizi koruma altına almak için çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi azaltabilir ve düşüncelerinizle baş başa kalmak istersiniz. Gün ortasında iş yaşantınızdaki gelişmeleri kontrol altına alabilmek için çevrenizdeki insanlarla daha yakın diyaloglar kurmanız gerekebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Varmak istediğiniz noktaya sizi götürebilecek olan etkiyi kendiniz için çok daha hızlı bir şekilde ulaşılabilir hale getirmenin yollarını araştırmalısınız. Takım çalışmasının aslında çok kötü bir durum olmadığının farkına varmalı ve hedeflerinize daha hızlı bir şekilde varmanın en iyi yolunun bu olacağını bilmelisiniz sevgili Başak Burçları. Elbette ki bu durumda kendi haklarınızı korumayı önemsemelisiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Perşembe gününde romantik ilişkinizdeki durumlar dışında hayatınızdaki başka şeylere odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızdaki sınırların farkına vardığınızda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Tüm bunları aşabilmek ve istediklerinizi yapabilmek için kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir anı bekleyebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Ancak bu şekilde bekledikçe içinizdeki enerjinin tükendiğini hissedebilir ve kendinize bir dayanak aramaya başlayabilirsiniz. Sevgilinizle olan iletişiminizi düzeltmek ve ilişkinizin keyif verici yanlarına odaklanabilmek için daha fazla emek harcamayı önemseyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer birbirinizin zıt düşüncelerini anlayamazsanız ilişkinizle ilgili olumlu şeyler yapamazsınız. Çatıştığınız noktalar olsa da ortak noktalarınızı bulup bu şekilde el ele daha ileriye gitmeye çalışmalısınız sevgili Terazi Burçları. Gün sonunda gerçekleşen olayların muhasebesini yapmanız önemlidir. 4 Ağustos 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Perşembe gününde aşk yaşantınızdaki gidişatın arzu ettiğiniz gibi ilerlemesi adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden ilerlemenin ne kadar önemli olduğunu düşünseniz de aynı zamanda sevdiğiniz insanla aranızdaki mesafenin de açılmamasını önemsiyorsunuz. Elbette ki günlük yaşam içerisinde sevdiğiniz kişiyle çatışmalarınız hayatınızı zorlaştıracak noktalara gelebilir. Ancak bunun üstesinden gelmek için kendinizi telkin etmeniz gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Düzensiz olan birçok şeyin üstesinden gelmek için erken saatlerde yola koyulabilirsiniz. Aklınızdaki işleri gerçekleştirmeden rahat edemediğinizi bildiğiniz için bu şekilde yapmak size çok daha kolay gelecektir. Geleceğinizle ilgili sevdiğiniz kişiyle birlikte adımlar atmaya çalışırken elbette ki hayallerinizin peşinden gidersiniz sevgili Akrep Burçları. Ancak gerçekçi olmaya çalışmalı ve her iki tarafın da hırpalanmasını engellemelisiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, Perşembe gününde hafta sonuna yaklaşmanın verdiği rahatlığı ve yavaşlığı hissetmeye başlayabilirler. İstediğiniz ne varsa onları yapmak ve zorunlu bütün işlerden uzak durmak isteyeceksiniz. Bu nedenle de gün içerisinde çok fazla insanla muhatap olmaktan kaçınabilirsiniz sevgili Yay Burçları. Düşüncelerinizle baş başa kalmak ve dinlenmek ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biridir. Hayatın günlük gerekliliklerinin yanında duygusal bazı meseleler gündeminizi meşgul edebilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bazen ne yöne hareket etmeniz gerektiğinin bilincinde olamayabilir ve kararsızlık yaşayabilirsiniz. İşte böyle bir durumda kaldığınızda kesinlikle aceleci davranmamalı ve her şeyin zamanla şekillenmesine izin vermelisiniz. Ev yaşantınızdaki sorunlar bugün için can sıkıcı olacaktır sevgili Yay Burçları. Ancak her şeyin yoluna gireceğine dair olan inancınız size güç verecektir. İsteklerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Perşembe gününde düşünceleriniz ve içinizde kalmış hayalleriniz sizi çok fazla zorlayabilir. Hayatınızın geri kalanını ne şekilde yaşamak istediğiniz sorusunu sık sık gündeme getirmeye başladığınız için kafanızın çok karıştığını hissedebilirsiniz. Eğer ki kararlarınızın sağlam olduğunu düşünüyorsanız harekete geçmek için beklemenize gerek yoktur. Ancak eğer bazı tereddütler yaşıyorsanız bu durumda kendinizi kontrol etmeli ve olayların iyileşmesini beklemelisiniz. Çevrenizdeki insanların olumsuz enerjilerinden kısa süre içerisinde etkilenirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle eğer hoşlanmadığınız durumların olduğu bir ortamdaysanız vakit kaybetmeden uzaklaşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bunun yanı sıra sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlardan da beklenmedik davranışlar görebilirsiniz. Her zaman olumlu yaklaşımlar sergilemenizden güç alan kişiler iyi niyetinizi kötü yönde kullanmaya çalışabilirler. Bu konuda dikkatli olmalısınız. 4 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Perşembe gününde kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Özellikle hafta sonuna yapacaklarınızı düşünerek rahatlayabilir ve hayallerinize ulaşmakla ilgili düşünceleriniz daha da kuvvetlenebilir. Bununla birlikte içinde bulunduğunuz ruh hali sevdiğiniz kişiyle daha fazla yakınlaşmanız açısından oldukça önemlidir. Hiçbir zaman kendinizi ön plana çıkarmak istemezsiniz ve sevdiğiniz kişinin hislerine fazlasıyla önem verirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bu çabanızın da görülmesi sizin açınızdan oldukça değerlidir. Eğer bu konuda bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız hislerinizi açık bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. Sessiz kalmanızın sizin için hiçbir faydası olmadığının bilincinde olmalısınız. Bugün yaşayacağınız bazı olaylar hayata karşı duruşunuzu ve bakışınızı değiştirebilir. Gün sonunda hayallerinizle ilgili daha umutlu olabilirsiniz sevgili Kova Burçları. İnancınızı yitirmemeniz önemlidir. 4 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 4 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Perşembe gününe olumlu düşüncelerle başlayacak ve daha sonrasında da kendinize olan inancınıza yakışır şekilde işler yapmaya çalışacaksınız. Hayatta sahip olduğunuz önemli şeylerin değerini her zaman bilirsiniz ve onlara karşı gereken özeni de göstermeye dikkat edersiniz sevgili Balık Burçları. Etrafınızda ne kadar olumsuzluklar olsa da siz içinizdeki sevgiyle her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanırsınız. Bu sayede de hiçbir zaman umudunuzu yitirmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi olarak hiçbir zaman arzu ettiğiniz şekilde rahat davranamazsınız ve tutumlu olmanız gerektiğinin bilincindesinizdir. Ancak sizin için asıl önemli olan duygusal huzurunuzdur. Sevdiklerinizin yanınızda ve mutlu olduklarını hissetmek sizin için paha biçilemez bir şeydir. Geçmişinizdeki sorunları düşünerek gününüzü olumsuz bir ruh hali içerisinde geçirmemelisiniz sevgili Balık Burçları. Dikkatli olursanız önünüzdeki güzel fırsatları görebilirsiniz. 4 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı