BurçlarGenel

31 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
31 Temmuz 2018 Salı Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Koç Burcu Günlük Yorumu

Hayatın kısa süre içinde tekrar hareketlenmesi muhtemel olsa da, günümüzün enerjileri, geçici olarak maddi hedeflere ve iyileştirmeye yardımcı olma konularına bakmak için iyidir. Özellikle bitirmeniz gereken yarım kalmış işleriniz varsa , kendinize ekstra zaman ve yer ayırmaktan faydalanabilirsiniz.
İnsanlar çoğu zaman senin hızına ve çalışma tempona yetişemiyor.İşle ilgili bir problemi karşı yaklaşımla çözmek için de iyi bir pozisyondasınız .

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün bir şey ya da bir kişi hakkında özellikle tutkulu hissediyor olabilirsiniz ve bu yoğunluğu yapıcı bir şekilde kanalize ederseniz, bir projeye
anlamlı bir araştırma ya da ilerleme için ya da yeni bir seviyeyle bir ilişki kurmak için süper bir zaman olabilir. Bu gün oldukça yoğun bir gün
geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız yaptıkları planlarda sizi de görmek isteyebilirler , seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı İkizler Burcu Günlük Yorumu

Günün iyileştirici enerjisiyle, zihninizi ve amaç ya da misyon anlayışınızı geliştirmenin yollarını da bulabilirsiniz.Bir projede harika bir
ilerleme kaydedebilir veya tatmin edici sonuçlar ile bugün daha derin bir ilgi keşfedebilirsiniz.Bugün kendi kararlarınızı vermeniz ve
onları uygulamanız önemlidir. Çevrenizdeki insanlar çalışmalarına eleştirel bir yaklaşım gösterdikleri için, başkalarıyla verimli bir şekilde
çalışmanız zor olabilir.

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Fikirlerinizi, umursadığınız biriyle paylaşmanın yanı sıra, birilerinin düşüncelerini, inançlarını veya yöntemlerini desteklediğiniz için mükemmel
bir enerji sizinle birliktedir. Çözülmesi gereken kişisel sorunlar var ,belki eşiniz ya da çocuklarınız .Bu gün sevdiklerinize odaklanma zamanı.
Ailenize için vermeniz için gerekli olan her şeyi yapın ve onlara ihtiyaç duydukları ilgiyi verin.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Aslan Burcu Günlük Yorumu

Büyük değişikliklerin evde ya da işte olması muhtemeldir. Kontrolünüz olmayan olaylar hakkında endişelenmek yerine, eldeki işe odaklanın. Sevdiklerinize daha fazla şefkat ve duygusal destek mevcut olabilir ve şımartmak, hediye vermek ya da başka bir şekilde ilginizi veya ilginizi göstermek için güçlü bir istek yaşayabilirsiniz.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Başak Burcu Günlük Yorumu

Evinize ya da ailenize olan bağlılığınızı göstermenin yanı sıra kendinizi bir ev projesine ya da ev aktivitesine atmak için iyi bir zaman.Sabır düzeyleriniz
tükeniyor olabilir ve bu nedenle paylaşılan bir hedefin söz konusu olduğu başka biri de olabilir. Bir şeyin nasıl yapılması gerektiğine dair fikriniz var ve
bu başka birinin fikri ya da vizyonu ile çatışabilir.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu yoğun bir gün olacak . Siz ve bir arkadaşınız arasında veya hatta sizin ve bir evcil hayvan projesi arasında kurulan bir bağlılık hissinin tadını çıkarabilirsiniz.
Birisi tartışma çıkarmaya çalışırsa, muhatap olmayın .İnsanlar bugün ekstra keskin bir dile sahip olacaklar. Onların sert sözlerini çok ciddiye almamaya çalış.
Günümüzün temposu sabır veriyor ve sadece biraz yavaşlamak iyi geliyor.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Yorumu

Özel yeteneğiniz ne olursa olsun, ilhamınızı sanat ya da el sanatları haline getirerek güzel bir şey ortaya çıkabilirsiniz.Bugün, zaman ve enerjiyi, yoğunlaşma ya da özveri gerektiren bir arayışa en önemlisi, iş ve para ile ilgili bir arayışa dönüştürmek için güçlüdür. Ev hayatınızı daha olumlu ve güzel hale getirmek için çaba sarfetmeniz özellikle önemlidir.Kendinize güvenin ve güvenle ilerleyin. Artık yepyeni bir yoldasınız ve bu parça başarıya götürecek.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Yay Burcu Günlük Yorumu

Bu günlerde kendinizi özel olarak merkezlemek çok daha güzel başarılara yol açar. Şu anda herhangi bir şeyi ya da herhangi birini zorlamaya çalışmayın.Bugünün gezegensel hareketleri ile, ister istemez ister istemez hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sizinle belirli bir insan arasındaki belirli bir durumun iyileştirilmesinin, bunu yapmak için büyük çaba sarf etmenizi gerektirdiğine ve bir başkasının da bazı inisiyatif göstermesi gerektiğini düşünebilirsiniz.

 

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün arabuluculuk yapabilirsin.Hayatınızdaki insanların daha özgür olmalarına izin vermekten biraz keyif alabilirsiniz. Çok üretken biri olmanıza rağmen ,son zamanlarda hayatta olduğunuz yerden memnun hissetmemiş olabilirsiniz.Bu şekilde düşünmeyin. Gerçek değer, ilişkilerden ve iyi bir iş yapmaktan aldığınız gururdan gelir.
Aldığınız çelişkili bilgilere dayanarak yanlış bir sonuç çıkarmaya eğilimli olabileceğiniz için , gereksiz endişeler yaşayabilirsiniz.

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Kova Burcu Günlük Yorumu

Mantıklı ve yapılandırılmış bir yaklaşım için en uygun zaman değil. Bunun yerine, sezgilerinizin en iyi şekilde ortaya çıkmasına izin verin, bu da geçici olarak bir sorundan kurtulmak anlamına gelebilir. Merhamet ve sabır her zamankinden daha fazla. İşinizde size iyi hizmet veren keskin bir analitik fikriniz var. Bu, aynı fikirde olan birden fazla kişiyle bağlantı kurmanızı da sağlayabilir.

 

 

31 Temmuz 2018 Salı Balık Burcu Günlük Yorumu

Bir ortakla sizin aranızda hoş bir destek gösterisi olabilir, ya da inanç ve fikirleri paylaşmanın daha derin, çok gelişmiş bir bağ oluşturduğu duygusu olabilir.
Kendi ifadeleriniz, başkaları için daha iyi bir anlayış ve merhamet ile gelişir, bu sizin burcunuzun sezgisel olarak bildiği bir şeydir.Son derece önemli bir ilişkiniz, son zamanlarda biraz gergin olabilir, ancak bu değişmek üzere. İkiniz de büyük bir şey için hazırsınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı