BurçlarGenel

31 Temmuz 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz 2016 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri, sizin için olumlu bir motivasyon kaynağı. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladığı sorunları olabilir. Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Sizin desteğiniz onlara güç verecektir.

31 Temmuz 2016 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağı bir gündesiniz. Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttıracak. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

31 Temmuz 2016 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Çevrenizde oluşan, bir çok romantik fırsat önünüze geliyor. Bugün yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak, içsel bir tatmin sağlayacak ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde garip gelişen bir ön seziniz var ve çevrenizdeki kişileri algılama konusunda başarılısınız.

31 Temmuz 2016 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz.

31 Temmuz 2016 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Bugün, dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde yakın takip içinde olacağınız için, olaylara daha sağlıklı bir yorum getirebilirsiniz. Algılama konusunda, yanılmadığınızı anlayacaksınız.

31 Temmuz 2016 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
İçinizdeki güçlü enerjiyi paylaşma konusunda acele etmemelisiniz. Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı, riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız. Çevresel faktörlerin sizin lehinize gelişmesi motivasyon açısından da sizi güçlendiriyor. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

31 Temmuz 2016 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Sıkıldığınız anda kolayca şekil değiştirmeniz yüzünden, sizi tanımak her zaman mümkün olmuyor. Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız.

31 Temmuz 2016 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay’ın konumu, hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken, kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Bugün duygusal ilişkilerinizde gizlilikler söz konusu olacak.

31 Temmuz 2016 Pazar YAY Burç Yorumu:
Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içinde olmanıza rağmen, paylaşımlarınızı yansıtırken, farklı dil kullanmayı yeğlemeniz ikinizin hatası. İş ilişkilerinizde ise; karşınızdaki kişilere istediğiniz her türlü şartı kabul ettirmek için, uygun bir zaman ve sizin küçük hatalarınız yüzünden isteklerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

31 Temmuz 2016 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Sizin için başarı, özgürlüğünüzü ifade edebilecek ortamı yaratmak olacaktır. Mesleki anlamda yapmak istediğiniz bir çok şeyi, yaşama geçirecek ve çevrenize kabul ettireceksiniz

31 Temmuz 2016 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Ay’ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinize değişik bir yorum sunuyor. Duygusal coşkularınızda yaşadığınız ikilem yüzünden çevrenizi, özellikle partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Olayların farklı yönünü görecek ve kafanızda bir çok karşıt düşünce oluşacak. Bulunduğunuz konumu doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız.

31 Temmuz 2016 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz Sağlığınız oldukça iyi. Yalnız kendinizi yormamaya çalışmalısınız

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı