BurçlarGenel

31 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 31 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
31 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Koç Burcu

Özellikle evinizle ilgili iyi haberler için hazırlanın. Konutta bir vardiyaya yol açan fırsatlar ortaya çıkabilir veya bir evin satın alma planlarınızı
sonuçlandırabilirsiniz. Bununla birlikte, hayat, şu anda küçük şeyleri karmaşıklaştırabilir , motivasyonunuzu düşürmeyin.Romantik veya evlilik ilişkilerinde gergin bir durum olabilir, uzlaşma çabalarınız çözüm getirmezse , sabrınız taşabilir.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Boğa Burcu

Bir süredir ertelediğiniz zor projeler bugün en iyi şekilde tamamlanabilir. Muhtemelen beklenenden çok daha fazlasını yapacaksınız .Kararsızlık mümkündür, ancak bölünmüş, dikkat dağıtıcı bir yaklaşımdan kaçınmak en iyisidir. Düşünceleriniz şimdi bulanık ve siz şeyleri olduğu gibi görmekten ziyade duygu ve idealler tarafından sallanmaya daha yatkınsınız. Başka bir sonuç çıkarmadan önce birkaç hafta bekleyin. Acelesi yok.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma İkizler Burcu

İş gereksinimleriniz için başvuruda bulunduğunuz bir iş görüşmesi , şu anda eşiniz veya ailenizle birlikte eğleneceğiniz herhangi bir boş zaman
aktivitesinden öncelikli olabilir. Bu döngü sırasında işinizle kişisel ilişkileriniz arasında denge gereklidir.Gün ikinci şanslar için uygundur.
Size karşı iyi davranmayan insanlar bugün size yaklaşacaktır. Bu arkadaşlıklarını ve sevgiyi tamir etmek için en uygun zamandır.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Yengeç Burcu

Bugün sakin olun, ve tüm gerçekleri görmediğiniz bir konuda , bir şeyden birini suçlamak konusunda dikkatli olun. Karışık ilişki, ikili anlamlar ve yanlış anlamalar günü diyebiliriz bu güne .Eğer şu anda ilişkinizde zor bir durum ortaya çıkarsa, altta yatan problemleri bulmanız , çözümüde beraberinde getirecektir.Hayatın diğer alanlarında çözülmemiş sorunlar bugün sağlığınızı etkileyebilir.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Aslan Burcu

Zihniniz bağlantıları güçlendirmeye ve yeni bağlar yapmaya odaklanmışsa, o zaman hayatın maddi yönünü geliştirme fırsatını fark etmemiş olabilirsiniz.
Savaşçı tarafınızla bugün duygusal açıdan daha fazla temas halinde olmanız , umutlar ve hayaller dünyasında çatışma oluşturabilir.Farklı bir bakış açısıyla ilerlemek için geçmiş hatalardan ders çıkarma şansınız var. Yani, hızlı ve kararlı olmanız gerekiyor.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Başak Burcu

Belli bir durumun ayrıntılarıyla uğraşmaya başlamadan önce temel ilkelere dikkat edin. Günün enerjisi , bazı gerginlikler yaratabilir ,enerjiyi bugün daha üretken ve yaratıcı bir şekilde yeniden yönlendirmenin bir yolunu bulun. Uygulanabilir bir planınız ve pratik hedefleriniz olsa bile, aniden geri tepebilir veya beklenmedik değişikliklerle kesintiye uğrayabilirler. Seçeneklerinizi hafifçe tartın, kendinize güvenin ve ardından buna göre hareket edin.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Terazi Burcu

Kendinizi çok fazla keyif alacağınız bir sosyal aktivite peşinde koşarak bulabilirsiniz. Bu, bugün ve gelecek günlerde olumlu bir temadır. Bir şekilde harekete geçmenizi isteyen güçlü bir enerji var. Kendinize olan güveniniz ve romantik ilişkilerinizin sınırları içinde kendi kimliğinizi ileri sürmeniz gerekebilir.
Kendinizden emin olduğunuzdan emin olun. Gözlemlemek ve araştırmak için biraz zaman ayırmanız olasıdır.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Akrep Burcu

Kişisel ve iş hedeflerinize yönelik çalışmalarda üst düzey bir performansa ulaşmak için hevesli hissediyorsunuz. Bu planları gerçekleştirmeye kendini adamışsın.
Ama harekete geçmeye gelince, kararsız olmaya yatkınsın. Her seçenek harika görünüyor. Muhtemelen hiçbir şeyi kaçırmak istemeyeceksin. Bir ekip çalışması şu anda size en çok fayda sağlayacak olan şey gibi görünüyor.

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Yay Burcu

Bugün, Güneş Venüs’le çatışıyor ve Venüs’le güneş haritanızın hareketli bir bölgesinde bölünmüş hissedebilirsiniz. Bu his sizi özellikle bir Yay için rahat olan bir kararsızlık durumuna sokabilir! Alternatif olarak, şu anda yaptığınız şeyi özel ilgi ve bölümlere ayırmaya karar verebilirsiniz.Daha büyük resmi görmek daha karmaşık bir sorunu çözmenize yardımcı olabileceğinden, bu tür aktiviteler de iç görüyü tetikleyebilir.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Oğlak Burcu

Kişisel bir ilişkide, eşinize daha adanmış ve kendini adamış hissedebilirsiniz. Eşinizin duygusal ihtiyaçlarına ve arzularına kolayca odaklanabilirsiniz ve iç ilişkiler için zaman ayırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.Becerileriniz ve çalışmalarınız takdir edilecektir. Yaratıcı insanların çalışmaları için parasal kazanç bile bugün tahmin ediliyor. Ayrıca mevcut finansal durumunuz için çok ihtiyaç duyulan bir rahatlama olabilir.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Kova Burcu

Yalnızlık içinde zaman geçirmek gibi hissetmenin birçok nedeni olabilir ve etkinlik daha derin bir düzeyde ilişkilendirilebilir. Anahtar gezegenler şu anda ruhunuzu karıştırıyor ve hassas ya da gömülü olabilecek konuları görmezden gelmeyi zorlaştırıyor.Yönünüzü değiştirmeniz gerekmiyor, ancak herkesi mutlu etmek için yol boyunca birkaç değişiklik yapmanız gerekebilir. Sadece olumsuzluklarla dolu olan insanlardan uzak durun.

 

 

 

31 Ağustos 2018 Cuma Balık Burcu

Dengelemenin tadını çıkarmanın ve artıları ve eksileri tartma eğiliminde olduğunuz zamandasınız.Konumunuzu korumak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve bir başkasının işlerinizi nasıl ele aldığınızla uyum içinde olmadığından emin olun.Çevrenize yaratıcı bir şekilde ifade etmek istediğin, ancak daha önce reddedildiği için gergin olabileceğiniz fikirleri tanıtabilirsiniz.Enerji dolu hissediyorsunuz ve bugün çok ciddi bir şekilde çalışmaya hazırsınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı