BurçlarGenel

31 Ağustos 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Ay yuva evinizde yaratıcılığınız konusunda size şans veriyor. Uzun zamandır onların sizden beklentileri var. Bugün onların isteklerini yerine getirebilirsiniz. Hassas ve olayları kafanıza takan bir yapınız olduğu için kendinizi çoğu kez çaresiz hissediyorsunuz. Ertelediğiniz işler konusunda sıkı çalışmalı, yeni projeleriniz için önünüzü açmalısınız.

31 Ağustos 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Kendinizle içsel barış yapmak istediğiniz bir gün. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. Yaptığınız işin sorumluluğunu, sizden daha iyi bilen yok. Çevrenize bunu anlatmanın çok zor olduğunu biliyorsunuz. Olaylara sessiz kalmayı yeğleyin. Baş bölgenizin hassas olduğu bir gün.

31 Ağustos 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün, sizinle ilgili farklı düşüncelerin olmasına karşın kişiliğinizi istediğiniz gibi ortaya koyacak, imkanlarınızı kendi arzularınız doğrultusunda kullanarak, sistemlerinizi kuracaksınız. İş yaşantınızda üstlerinizle uzlaşma yolunu tercih ederek, kendinize sakin bir çalışma koşulu yaratmalısınız. Karın bölgenize dikkat etmelisiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay, burcunuzda ilerlerken, duygusal hayatınızla ilgili bazı sorunlar gündeme gelecektir. Her şeyi çok çabuk algılıyor ve hissettiğiniz duygular yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız bir takım sorunlar, gün içinde kafanızı meşgul edecektir. Kilo vermek için gösterdiğiniz çaba, çevrenizce takdir ediliyor. Egzersiz yapmayı unutmayın.

31 Ağustos 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Sakin ve temkinli hareket ediyor, biraz da şansınıza güveniyorsunuz. Ay Yengeç’te ilerlerken, ailenizle ilgili özel konular gündeme getirebilir. İsteklerinizi kolay bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Çevrenizle ve evinizle ilgili yapmayı planladığınız işler konusunda engelleri aşabiliyorsunuz. Başarı için gereken koşullar sizi destekliyor.

31 Ağustos 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Çevre ilişkilerinizde, farklı algılanmanız son derece doğal. Çünkü, siz herkesten değişik bir tarzda düşünerek istemeden dikkati üzerinize çekiyorsunuz. Bugün duygusal yapınızı, mantığınızla birlikte çevrenize yansıtmak isteyeceksiniz. Bazıları sizi anlamak istemeyeceklerdir. Son günlerde dişlerinizi oldukça ihmal ettiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Ay tepe evinizde, mesleki olaylarınıza destek veriyor. Dikkat çekici davranışlarınızla çevrenizin tepkisini çekebilirsiniz. Siz bildiğinizden taviz vermediğiniz için, odak noktası olmaya devam ediyorsunuz. Bugün, sıra dışı konuların hız kazanması sonucunda, duygularınızı yeniden sınayabilirsiniz. Baş ağrılarınıza dikkat edin.

31 Ağustos 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Hızlı hareket etmek için bir çok nedeniniz var. Seçeneklerinizin çok fazla oluşu ,çelişkiler yaşamanıza sebep oluyor. Bugün ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayacak, kendinizi duygusal konularda başarılı hissedeceksiniz. Sürprizlerden hoşlanmadığınızı bilen dostlarınız, sizi ziyaret etmek için sıralarını bekliyorlar.

31 Ağustos 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Güçlü bir enerjiniz var ve bugün her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Meraklı yapınızı körükleyecek olaylara karşı kayıtsız kalmayışınız tepki alabilir. Maddi konularda istediğiniz başarı, sezgisel yaklaşımlarınızla daha da pekişiyor. Bugün duygularınızla başa çıkabilecek bir performansa sahipsiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Tüm motivasyonunuzla işiniz ve onunla dolaylı ilgili kişilerle uğraşırken; çalışma arkadaşınızla aranızda çelişkiler doğabilir. Her zaman kararlılık içinde, sorunlarla uğraşmayı kendine ilke edinen bir kişi olarak, bu şekilde kısa süreli de olsa konsantrasyonunuzu bozmamalısınız.
Gün içinde bol su içmeye çalışmalısınız.

31 Ağustos 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Neptün Gezegeni sizi her konuda duyarlı yapıyor. Yalnız alınganlığınız, kişiliğinizin bir parçası haline geldi. Belli etmiyorsunuz ama, doğanız gereği her şeyi gereksiz irdeliyorsunuz. Bugün, zamanlama konusunda ki önsezilerinizi, çevresel faktörlerle birleştireceksiniz.

31 Ağustos 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Bugün; ortaklaşa götürdüğünüz işler konusundaki düşünsel farklılıkların artması sizi şaşırtacak. Çevrenizdeki kişilerin duygusal değişimleri, olumsuz etkileyebilir. Aşk yaşantınızda yaşadığınız pürüzlerin nedeni, sizin olaylara farklı boyutlarla yaklaşıyor olmanız. Avantajlarınızı destekleyici yeni konular gündeme gelecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı