BurçlarGenel

30 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz Salı Koç Burcu Yorumları:

Bugün güzel haberler sizi bekliyor. Geçmişte yaşadıklarınızdan kurtularak, ruhsal anlamda arınacaksınız. Özel hayatınızda ise sevgilinizin size olan ilgisini görmezden gelmeyin. Ayrıca spor yapmayı kesinlikle bırakmayın.

30 Temmuz Salı Boğa Burcu Yorumları:

Bayadır başkalarını düşünüyorsunuz. Sevdikleriniz için gereğinden fazla fedakarlık yaptınız ve bundan vazgeçmelisiniz. Bugün son derece olumlu bir portre çiziyorsunuz. Dikkatli olun öncelik olarak size değer veren ve sizi düşünen kişilere özen gösterin.

30 Temmuz Salı İkizler Burcu yorumları:

Bugün kontrolü elden bırakmamakta fayda var. Anlık sinirlenmeler sizi geri dönüşü olmayan bir yola sokabilir. Sakinleşin ve sevdiğiniz kişiye haksızlık etmeyin. Kredi kartı harcamalarınızı kontrol altına alın.

30 Temmuz Salı Yengeç Burcu Yorumları:

Bu sıralar her şey sizin üzerinize geliyor. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak verin ve buna göre hareket edin. İçinizdeki özgürlük duygularınızı dindirmeli ve sorumluluklarınızı ön plana almalısınız.

30 Temmuz Salı Aslan Burcu Yorumları:

Duygusallığınız bu sıralar üzerinizde. Geçmişte yaşananlardan dolayı ruhsal olarak yoğun ve duygusal bir dönemdesiniz. Geçmişin üzerinizde bu kadar etkili olmasına izin vermemeli ve yaşananları affetmeyi bilmelisiniz. Hafta sonunu tamamıyla kendinize ayırın.

30 Temmuz Salı Başak Burcu Yorumları:

Bu aralar sezgileriniz hat safhada. Ruhsal olarak oldukça etkilisiniz. Bu özellik yaşayacağınız şeyler konusunda size rehberlik edecek. Aile içi gerginlikleri azaltarak yola devam etmelisiniz.

30 Temmuz Salı Terazi Burcu Yorumları:

Bugün kontrollü olmak ve algılarınızı açık tutmak zorundasınız. Duygu ve düşüncelerinizi kimsenin etkilemesine izin vermeyin. Başkalarının etkisinde kalmadan diplomatik davranın. Kendinizi sezgilerinize bırakın. Özel hayatınızda tartışmalı bir gün geçirebilirsiniz.

30 Temmuz Salı Akrep Burcu Yorumları:

Bugün özel hayatınızda olumsuzluklar yaşanabilir. Her şeyi her yerde söylemek bazı durumlarda iyi olmayabilir. Buna göre davranmayı deneyin. İç sesinizi dinlemeli ve sorunların çözümüne zaman ayırmalısınız.

30 Temmuz Salı Yay Burcu Yorumları:

Kendinizi ödüllendirin. Tartışmalara uzak olun ve uzun süredir emek verdiğiniz çalışmaların meyvesini alabilirsiniz. Yakın bir zamanda sizi kutlamaya gelecekler. Özel hayatınızda da dengeli olmaya özen gösterin.

30 Temmuz Salı Oğlak Burcu Yorumları:

Bu aralar özel yaşamınızla ilgili önemli kararların altına imza atabilirsiniz. Uzun süredir süren bir ilişkidesiniz ve ilişkinize farklılık katmak için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınız desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinize güvenin.

30 Temmuz Salı Kova Burcu Yorumları:

Bugün maddi olarak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İyi düşünmeli ve buna göre karar vermelisiniz. İyi düşünmeli ve buna göre karar vermelisiniz. Bugün uzun süredir görmediğiniz birisinden güzel bir haber gelebilir.

30 Temmuz Salı Balık Burcu Yorumları:

Bugün arkadaşlarınız sayesinde önemli gelişmeler olabilir. Davet edileceğiniz toplantı veya buluşmayı önemseyin. Özel hayatınızda ise sevgilinizin baskıcı tavırları karşısında kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı