BurçlarGenel

30 Mayıs 2017 Salı Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde aklınızın sizi rahatsız eden şeyleri sürekli bir şekilde ön plana çıkardığını hissedebilirsiniz. Özellikle geçmişinizle ilgili can sıkıcı detaylar üzerine düşünmekten kendinizi alamadığınızı hissedebilirsiniz. Bu konuda kendinizi engellemeli ve akıp giden zamana ayak uydurmaya çalışmalısınız sevgili Koç Burçları. İş bakımından oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu nedenle de yapacağınız hiçbir işi tekrardan kontrol etme şansınız olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Zaman konusundaki kısıtlılığın farkında olarak kendinizi bazı konularda engellemeyi tercih edebilirsiniz. İş ortamınızda sizinle uğraşan bazı insanlar nedeniyle kendinizi rahatsız hissedeceksiniz. Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir ortamda kalmaya devam etmek zorunda değilsinizdir sevgili Koç Burçları. Ancak sırf başka insanlar öyle istiyor diye de bulunduğunuz yeri değiştirmeyeceğinizi göstermelisiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde maddi olanaksızlıkların ortaya çıkaracağı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirler. Ne kadar tutumlu olursanız olun ortaya bir anda çıkan harcamalar nedeniyle sıkıntıya girmiş olabilirsiniz sevgili Boğa Burçları. İçinde bulunduğunuz durumda iki farklı çıkış yolunuz olabilir. Ancak bunlardan hangisini seçeceğinize karar vermeden önce kendinizi güvende hissedip hissetmediğinizi kontrol etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yapmak istediklerinizi ertelediğiniz için kendinizi başarısız hissediyorsunuz ve bunun en büyük nedenlerinden biri de maddi sorunlarınızdır. Bugün iş ortamınızda insanlarla çok içli dışlı olmamaya çalışmalısınız. Siz kendi sorunlarınızla baş etmeye çalışırken sizi çileden çıkaracak şeyler yapan insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Tartışma ortamlarından uzak durmaya çalışmalı ve kendi işinizle ilgilenmelisiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde düşüncelerinizin ve hayal ettiklerinizin büyüsüne kapılarak yeni girişimlerde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Hayatınızda bir şeyleri ertelemek için sürekli yeni nedenler bulursunuz. Ancak iş harekete geçmeye geldiğinde her zaman çekingen davranırsınız. Bu nedenle sürekli yapmak istediklerinizin gerçekleşmediğinden yakınır bir haldesinizdir. Ancak şunu anlamanız gerekmektedir ki hayat şartları sizin bir şeyi yapmanız için hiçbir zaman uygun olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Siz o hayat şartlarını zorlayacak ve yapmak istediklerinizi gerçekleştireceksiniz. Eğer bu düşünceye daha fazla tutunursanız daha mutlu bir hayata sahip olabilirsiniz. Bugününüz ummadığınız bir şekilde hareketli geçebilir. Dolayısıyla gün sonunda yapmayı planladığınız işleri yapma konusunda çok başarılı olamazsınız sevgili İkizler Burçları. Ailenizle ilgili sizi rahatsız eden şeyleri daha fazla dile getirmelisiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde duygusal olarak kendinizi eksik hissettiğiniz konular üzerine eğilerek kendinizi daha iyi bir ruh haline sokmaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların size yönelttiği yapıcı eleştirileri göz önünde bulundurarak hayatınızda ve davranışlarınızda bazı değişiklikler yapmayı kabul edebilirsiniz. Güvendiğiniz dostlarınızla birlikte sakin bir ortamda buluşabilir veya başka yollarla iletişim kurarak kendinizle ilgili endişelerinizi paylaşabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Onların söylediklerini dikkate alacak olsanız da son kararı sizden başka kimsenin vermesine müsaade etmemelisiniz. İş ortamınıza adapte olmakta güçlük çekebilirsiniz. Aklınızı bir türlü bulunduğunuz ortama getirmeyi başaramıyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Bu nedenle de yapacağınız işler normalde alacağından çok daha fazla vakit alıyor. Konsantre olmaya çalışmalı ve vaktinizin değerini bilmelisiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alabilirsiniz. İletişiminizin kuvvetli olması ve insanlarla kısa sürede kaynaşabiliyor olmanız sayesinde işinizde de oldukça başarılı bir çizgide ilerliyorsunuz. İletişim konusunda bir mesele olduğu zaman direk akla siz geliyorsunuz sevgili Aslan Burçları. Siz kendi halinizde takılırken ve işlerinizi halletmeye çalışırken sizin varlığınızdan rahatsız olan insanlar olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun nedenini arasanız da aslında elle tutulur bir sonuca ulaşamayacağınızı bilmelisiniz. Sizin toplum içerisindeki duruşunuzu ve varlığınızı kıskanan kişiler olabilir. Elbette ki siz bu olumsuz etkilere aldırmadan kendi işlerinizle ilgilenmeye devam edeceksiniz sevgili Aslan Burçları. Bugün eğitiminizle ilgili başarmaya çalıştığınız işler varsa bu konuda yeni adımlar atmayı düşünmelisiniz. Bu anlamda fazlasıyla şanslı bir gün geçireceğinizi bilmelisiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde iş yaşantınızda sizi zorlayan ve yıldıran etkilerle karşılaşabilirsiniz. Her şeyi ardınızda bırakıp uzaklaşmak isteyebilir ve hayallerinizden vazgeçebilirsiniz. Ancak çoğu zaman kendinizi küçümsüyorsunuz. Hâlihazırda bulunduğunuz konuma gelebilmek için neler yaptığınızı ve neler elde ettiğinizi görmezden gelerek yolunuzu değiştirmeniz doğru olmayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Başarısız olduğunuz anda her şeyin kötü gideceğini düşünmek yerine içinde bulunduğunuz olumsuz durumlardan nasıl kurtulabileceğinizi düşünmelisiniz. Zira siz böyle bir durumdan kendinizi kurtarabilecek yeteneğe fazlasıyla sahipsiniz. Romantik ilişkiler konusunda ise sizi zorlayacak etkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli değişim kararları verecekseniz bunu tek başınıza yapmayı tercih etmemelisiniz. Sevdiklerinizin fikirlerini almak onları da önemsediğinizi onlara göstermenizi sağlayacaktır. 30 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde öncelikli işiniz hayallerinizin peşinden koşmak olacaktır. Eğitiminizle ilgili içinizde kalan ve yapmadan kendinizi tamamlanmış hissedemeyeceğiniz şeyler olabilir. Bu konuda kendinize yeteri kadar zaman tanımaya çalışıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların yapmak istediklerinizi konusundaki yargılayıcı tavırlarına aldırmadan yolunuzda ilerlemeye devam etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Siz nasıl istiyorsanız bu hayatı o şekilde yaşamakta özgürsünüz. Bir yandan aklınıza takılan ve ilerlemenizi engelleyen bir mesele olabilir. Bunu çok fazla önemsememeli ve geçici bir şey olduğunun farkına varmalısınız. Kararsız kaldığınız konularda kendinizi yakın hissettiğiniz kişilerle iletişime geçmekten herhangi bir sıkıntı duymamalısınız sevgili Terazi Burçları. Geleceğe dair ümitlerinizi beslemeye devam ederken romantik anlamda da içinizin kıpır kıpır olduğuna şahit olabilirsiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı günü içerisinde işinizle ilgili gelişmelerin üzerine eğilmeniz gerekecektir. Sorumluluklarınızın bilincinde olmaya çalışıyorsunuz ve sizden beklenen ne varsa bunu yerine getirmek için çaba sarf ediyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Eğer insanların sizi bu konuda takdir etmediğinin farkına varırsanız her şeyden bir çırpıda vazgeçebilirsiniz. Sevdikleriniz için katlandığınız şeylerin sizin için çok fazla önemi olmadığını düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün maddi ihtiyaçlarınızın karşılanması konusundaki hırsınız sizi biraz yorabilir. Bu durumun aile içindeki yansımalarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Bugün sizi üzecek bir haber alırsanız bunu atlatmak size zor gelebilir sevgili Akrep Burçları. Hayatta her şeyin insanlar için olduğunu ve her an her şeyin gerçekleşebileceğini kendinize hatırlatmalı ve sizi hayata bağlayan şeylere daha fazla tutunmaya çalışmalısınız. 30 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz Salı gününde aşk hayatınızla ilgili gelişmelerin ışığında bir ilerleme gerçekleşecektir. Sevdiğiniz kişiyle birbirinize fazlasıyla uyumlu olduğunuzu düşünürsünüz. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşadığınız zaman bunu kafanızda çok fazla büyütürsünüz ve dünya başınıza yıkılmış gibi davranırsınız sevgili Yay Burçları. Ancak iki insanın olduğu yerde elbette ki anlaşmazlık olacaktır. Bu konuda daha gerçekçi davranmaya ve sorunların nedenleri üzerine düşünmeye çalışmalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Karşınızdakinin size ne söylemeye çalıştığı konusunda sabit bir fikriniz vardır ve bu fikrinizden vazgeçmeden bir çözüme kavuşamayacağınızın farkına varmalısınız. Maddi konularda bugün sandığınızdan daha şanslı olabilirsiniz sevgili Yay Burçları. Patronunuz veya çalışma arkadaşlarınızla işbirliği yapmak bu anlamda sizin için etkili olacaktır. Fikir ayrılıkları sorun yaratabilir, dikkatli olmalısınız. 30 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde iş hayatınızın yoğun temposu sizin için belirleyici bir etken olacaktır. İş yerinizde bulunmaktan ve ürettiğiniz şeylerden keyif alacaksınız. Bunun yanında sizinle birlikte çalışan insanların size kattıkları ve sizin onlarla paylaştıklarınız konusunda da kendinizi fazlasıyla mutlu hissedeceksiniz. Gün ortasına doğru maddi anlamda bazı meselelerinizi halletmek için kendinizi zorlayabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Çevrenizdeki insanların size yardım edeceklerini biliyor olsanız bu çok başvurmak istediğiniz bir yöntem olmayacaktır. Kendi işinizi kendiniz halletmek ve kimseye muhtaç olmamak sizin için önemlidir. Geleceğinizle ve ailenizle ilintili bazı belirsiz durumlar nedeniyle ne yönde hareket edeceğinizi kestiremeyebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Duygusal anlamda hassas bir gününüzde olduğunuz için olayların sizi olumsuz yönde etkilemesine müsaade etmemelisiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde ilişkisel mevzularla ilgili birçok mesele gündeminize oturabilir. Toplumsal yaşam içerisinde sizi ilgilendiren ne varsa bununla ilgili sevdiğiniz kişiyle de paylaşımda bulunmak istersiniz. Ancak bu konuda karşınızdaki kişinin eksik kaldığını hissederseniz kendinizle ilgili sorgulamalar yapmaya başlayabilirsiniz. Duygularınızı etkileyen bu kültürel farklılıkların gerçekten sizin için önemli olup olmadığı üzerine düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde işinizle ilgili yapmanız gereken sunum veya bir performans sergilemenizi gerektirecek bir proje varsa bu konuyla ilgili yaptıklarınızla etrafınızdakileri fazlasıyla etkileyebilirsiniz. Hem herkesten farklı bir bakış açısına sahip olmanız hem de bunu sergilerken oldukça eğlenceli bir tavır sergilemeniz herkesi etkileyecektir sevgili Kova Burçları. Gün sonuna doğru bazı değerlendirmeler yaparak gelecek günler ve seçimleriniz üzerine düşünebilirsiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 30 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde aile ilişkileri ve ev yaşantısıyla ilgili mevzular üzerinde ciddi bir şekilde düşünmeniz gerekecektir. Şimdiye kadar sürmüş olan düzeni değiştirecek bazı etkiler meydana gelebilir sevgili Balık Burçları. Bu etkilerden çok memnun olmasanız da ortaya çıkan sonuçlar sizi memnun edecektir. Sosyal hayatınızın içerisinde çok fazla insanla haşır neşir olmasanız da birlikte vakit geçirdiğiniz sayılı insanları fazlasıyla önemsiyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de onların bir sorunu olduğunda sanki kendi sorununuzmuş gibi üzülüyorsunuz. Gün ortasına doğru eğitiminizle ilgili yapmayı planladıklarınız üzerine girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenme konusundaki hevesiniz herkesi şaşırtacaktır sevgili Balık Burçları. Geleceğinizle ilgili önemli olduğunu düşündüğünüz şeyleri zor da olsa yapmaya çalışıyorsunuz. Sizi seven insanların takdirini bekleyeceksiniz. 30 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı