BurçlarGenel

30 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 30 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

 

30 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2016 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Duygularınıza esir olmadığınız için sizi suçlayanların sayısı bir hayli fazla. Oysa sizinle aynı fikirde olanlar sizi gıpta ile izliyorlar. Çevrenizdeki insanlar hakkınızda ikilem yaşaya dursun, sınırlarınızı doğru bir şekilde çizdiğinizden eminsiniz.Önemli olan çevrenin değil sizin amaç ve isteklerinizdir. Doğrularınızdan şaşmamalısınız.

30 Kasım 2016 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Duygularınızı derin ve kendi egolarınızın paralelinde yaşadığınız için çoğu kez yaşadığınız kısır döngüler içinde bocalamanız son derece doğal. Bugün partnerinizin kurguladığı olaylar üzerinde yoğunlaşmak istemiyor olabilirsiniz. Fakat o, her zamanki, direk ve kendinden emin tavırlarıyla sizi etkisi altına alacaktır.

30 Kasım 2016 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Ay’ın konumu, günlük yaşantınızda daha duygusal davranmanıza neden olabilir. Sinirli davranışlar göstermek istemediğiniz için isteklerinizi baskı altında tutmayı yeğliyorsunuz. Sizin dışa yansıyan yüzünün görenler için çoğu kez sürpriz olabiliyorsunuz. Çünkü ani tepkileriniz karşısında bocalayabiliyorlar.

30 Kasım 2016 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay’ın konumu duygusal yönleriniz daha fazla ortaya çıkarıyor. Fakat bugün her zamankinden çok daha fazla kuşkucu ve alıngansınız. Özellikle katıldığınız davetlerde çevrenizden duymak istediğiniz sözlerin dışında bir şey işitmek istemediğiniz için, mesafeli davranmayı tercih edeceksiniz. Kırılganlığınızı dışa yansıtmak istemiyorsunuz.

30 Kasım 2016 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Enerjinizi üst düzeyde yaşayacağınız bir gün. Bugün verdiğiniz sözleri hatırlatanlara kızabilir ve tepkisel davranabilirsiniz. Oysa özel dostlarınız sizi yanlarında görmekten mutlu olmalarına rağmen, Merkür’ün beşinci evinizdeki geri hareketi, yapılan şakaları yanlış anlamanıza neden oluyor.

30 Kasım 2016 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Zihinsel aktivitenizin yüksek olması nedeniyle bugün kavarama yeteneğiniz oldukça güçlü. Fakat yönetici gezegeniniz Merkür, ailevi konularınızda sorunlar çıkarabilir. Sevdiklerinizle nedensiz tartışmalar yaşamak istemiyorsanız, olaylara yorum getirmeyin. Düşüncelerinizde haklı olduğunuz savundukça onlarda sizinle inatlaşabiliyorlar.

30 Kasım 2016 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün somut olaylara daha çok fazla zaman ayırmaktan yanasınız. Çünkü olayların maneviyatından çok maddi yönleriyle ilgileneceksiniz. Çok çalışmanızın karşılığını alamadığınız zaman oldukça mutsuz ve istikrarsız olabiliyorsunuz. Adalet duygunuz çok gelişmiş olduğu için haksızlıklar karşısında isyankar olmanız doğal.

30 Kasım 2016 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ve romantik olmanız partnerinize karşı sıcak duygular beslemenize neden oluyor. Bugün küçük sürprizlere hazır olun. Çevrenizdeki kişilerin size karşı farklı duyguları var ve hiç beklemediğiniz anda ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızın bozulmasından hoşlanmıyorsanız, temkinli olmalısınız.

30 Kasım 2016 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Güneş burcunuzda ilerlerken enerjik yönlerinizi körüklüyor. Yenilgiye tahammül edemediğiniz kesin. Bugün sizinle yarışmak isteyenler olacaktır. Araştırmacı yönlerinizin güçlü olmasından dolayı, her şeyi önceden sezinleyip önleminizi almanız yüzünden, çevrenizin şaşkın bakışları altında izleniyorsunuz.

30 Kasım 2016 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Arkadaş çevrenizin akıllı ve mantıklı olmasından hoşlanıyorsunuz. Bugün girdiğiniz topluluklarda gizli duygulara hedef olacaksınız. Karşınızdaki kişilerin yaratıcı yönleri ilginizi çekebilir fakat sonradan duygularınız değişmesi söz konusu. Hatalara yol açmak istemiyorsanız, kendinize düşünme payı tanıyın.

30 Kasım 2016 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Mesleki hırslarınızla kişisel duygularınız arasında çelişki yaşamaktan siz de yoruldunuz. Bugün toplumsal yönlerinizin ağır basması yüzünden önemsiz konular bile ön plana çıkarıyorsunuz. Savunduğunuz fikirlerinizin onay görmesi umurunuzda bile değil. Siz sadece, kendi bildiğiniz yolda ilerlemek istiyorsunuz.

30 Kasım 2016 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Duygusal izler taşıdığınız olaylar yüzünden aklınız karışabilir. Derin bir anlayışa sahip olduğunuz için her şeyi gözünüzde çok fazla abartmanıza rağmen bugün duygularınızdan ödün vermek istemiyorsunuz. Kafanızda gizli planlarınız varken, çevrenize bunu hissettirmemeniz büyük bir başarı.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı