BurçlarGenel

30 Haziran 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde düşüncelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermek yerine duygularınızın götürdüğü yere gitmeye çalışacaksınız. Kendinizi duygusal biri olarak görmeseniz de bazı konularda engelleyemediğiniz dürtülerinizin ön plana çıkması bazı alışılmadık hareketler yapmanıza neden oluyor. Sizinle ilgili ön yargıları olan insanlara karşı daha ılımlı yaklaşmaya ve kendinizi sevdirmeye çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak neticede siz yine kendinizi yok yere yormuş ve sıkıntıya sokmuş olacaksınız. Bu nedenle de insanların sizinle ilgili olumlu ya da olumsuz düşüncelerinin olmasına çok fazla takılmamalı ve kendi bildiğiniz doğrultuda ilerlemeye çalışmalısınız sevgili Koç Burçları. Birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız ve size bir şeyler kattığını düşündüğünüz insanlarla daha yakın olmak bugün içerisinde sizi mutlu edecek önemli unsurlardandır. 30 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde parasal konularda kendinizi çok fazla rahatsız hissedebilirsiniz. Aslında istediğiniz şekilde paraya erişim sağlayabilecek olmanıza rağmen düşüncelerinizin gelecek uzun günleri kapsamasından dolayı temkinli davranmaya çalışıyorsunuz. Ancak temkinli olmaya çalışırken kendinize hayatı zehir etmemeye dikkat etmelisiniz. Yapmak istediklerinizi engelleyerek geleceğinizle ilgili sorumlu davranmış olduğunuzu düşünseniz de aslında bu şekilde gelecekte yapacağınız birçok güzel işin önünü tıkamış oluyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Daha az endişelenmek ve daha çok plan yapmak için kendinize bir yol çizmeye başlamalısınız. Bu konuda size yardımcı olacak insanlara karşı da daha kibar bir şekilde yaklaşmanız sizin için önemli bir aşama olacaktır sevgili Boğa Burçları. Düşüncelerinizin önemsenmesini ve toplum içerisinde kabul görmeyi önemseyeceksiniz. 30 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde yeni adımlar atmak adına çok hevesli olabilirsiniz. Bu konuda kendinize olan güveninizin sizin için oldukça kolaylaştırıcı bir yanı olacaktır sevgili İkizler Burçları. Sürekli insanların sizi izlediğini ve örnek aldığını düşünüyorsunuz. Bu nedenle de bir iş yaparken en mükemmelini yapmaya gayret ediyorsunuz. Tatil yapmak ve dinlenmek konusunda kesinlikle çok fazla bir hevesiniz olmuyor sevgili burclar.net okuyucuları. Sizin için önemli olan aklınıza koyduğunuz işleri bitirmek ve insanların takdirini kazanmaktır. Toplum içerisinde kendinizi var edebilmek için her anlamda çok çalışıyorsunuz. Bunun yanında oldukça çekingen davranışlarınızın olması insanların sizi anlamakta güçlük çekmesine neden oluyor sevgili İkizler Burçları. Bugün akşam saatlerinde bu etkileri üzerinizden atacağınız bir gelişme yaşayabilir ve kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Akılcı yaklaşımlarınızla insanların ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz. 30 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayat koşullarınız ve bunlarla ilgili güvenlik konularında fazlasıyla hassas davranacaksınız. Öncelikle kendinizi güvence altına almak için iletişimde olduğunuz insanlarla hararetli tartışmalar içinde bulunabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Bu tartışmaların verimli bir sonuca ulaşabilmesi için kendinizi çok fazla hırpalayacaksınız ve uzlaşma konularını genişletebilmek için çeşitli çözüm yolları sunacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Mantıklı bir şekilde ilerlediğiniz koşulda yanılmanız ve insanların size zarar vermesi çok mümkün değildir. Kendinize güvenmeli ve attığınız adımların sonuçlarından emin olmasanız da hız kaybetmeden devam etmeyi bilmelisiniz. Tüm bunların yanında bugün içerisinde başka insanlara yardımcı olabilmek için elinizden gelen ne varsa yapmak için çaba göstereceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Toplu bir yardım etkinliğine katılmayı düşünebilirsiniz. 30 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayatınızın her alanındaki isyankâr tavrınızla ilgili bazı sorunlar yaşadığınızı görebilirsiniz. İnsanların size yaklaşımları ve sizin onlara verdiğiniz tepkiler doğrultusunda kendinize belirlemiş olduğunuz bir yaşam tarzınız olabilir sevgili Aslan Burçları. Ancak bu gidişatı bozacak etkilerin de bulunabileceğini daha önceden göz önünde bulundurmuş olmalısınız. Aksi halde karşınıza çıkan her gelişme sizi savunmasız bırakacak bir sürprize dönüşecektir sevgili burclar.net okuyucuları. İçinizde herkese karşı gelebileceğinizi söyleyen bir güç olduğunu düşünmenize rağmen bu konuda kendinize çok fazla güvenmemeniz kendi çıkarlarınız açısından en doğrusu olacaktır. Başka insanların sizinle ilgili yargılarına odaklanmaktansa hedefinize odaklanmak sizin için en kısa yol gösterici olacaktır sevgili Aslan Burçları. Mutluluğunuza erişebilmek için küçük güzelliklerin farkına varmalısınız. 30 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde bağımsızlık ve yeni adımlar atma konusunda oldukça hevesli birtakım girişimlerde bulunabilirler. Çevrenizdeki insanlara bakarak onların sahip olduğu ancak sizin hala sahip olamadığınız ve özendiğiniz şeyleri gözlemleyeceksiniz. İstediklerinizin gerçekleşmemesi konusunda oldukça hassas bir yapıya sahip olduğunuz için bazı şeylerin içinize oturduğunu hissediyor olabilirsiniz. Öncelikle başka insanların sahip olduğu şeyleri gerçekten siz de isteyip istemediğinizi sorgulamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Uzaktan gördüğünüzde gözünüze hoş görünen birçok şey aslında sizi yanıltıyor olabilir. Bunların yanında aşk hayatınızla ilgili sizi rahatsız eden bir şeyler varsa bunu açık bir şekilde konuşmayı denemeniz işe yaramayabilir sevgili Başak Burçları. Bu noktada verimli vakit geçirmeye ve olumlu yaklaşımlarda bulunmaya çalışarak olayları kendi akışına bırakmalısınız. 30 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde aşk yaşantınızdaki fikir çatışmalarının artık ciddi boyutlara ulaştığını düşünebilirsiniz. Bu konuda birtakım ciddi girişimlerde bulunmak sizin için oldukça büyük önem arz edecektir sevgili Terazi Burçları. Kendi duygularınızdan emin olsanız da karşı tarafın duygularından emin olmadığınız sürece elinizin kolunuzun bağlı olduğunu hissedebilirsiniz. Mantık çerçevesinde ilerlemeye çalışırken sizi bu yoldan çevirecek birçok etken olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalı ve sorunlarınızı nihai bir çözüme kavuşturana kadar aklın ışığından ayrılmamalısınız. Bütün bu stres yaratacak gelişmelerin ardından kısa bir seyahatle ilgili planlar yapabilirsiniz. Bu planları yapmak dahi sizi rahatlatacaktır sevgili Terazi Burçları. Ancak bu konuda maddi sınırlarınızın farkında olarak hareket etmeye çalışmalısınız. Olumsuzluklara odaklanarak kendinizi üzmemelisiniz. 30 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayallerinizin ve prensiplerinizin peşinden ayrılmadan toplum içerisinde var olmaya nasıl devam edebileceğini üzerine düşüneceksiniz. Sizden yapamayacağınız şeylerin istendiğini düşünüyorsunuz. Bazen insanlar sınırlarını bilmiyorlar ve hiç hakları olmadığı halde sizi zorluyorlar sevgili Akrep Burçları. Bu noktada çoğu zaman nasıl karşı koyacağınızı bilemiyor olsanız da bir şekilde tepki vermeniz gerektiğinin farkındasınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınız sizin için önemli bir alandır ve bununla ilgili meseleleri diğer gündem maddelerinizle karıştırmak istemezsiniz. Ancak bazen ilerlemenizin önüne geçen ve aranızdaki bütün bağlantıları etkileyen maddi olanaksızlıklar sizi zorlayabilir sevgili Akrep Burçları. Eğitim hayatınızla ilgili başarılarınız konusunda size güvenen insanlara karşı biraz daha ılımlı bir şekilde yaklaşmayı düşünebilirsiniz. 30 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma günü içerisinde kendinizle ilgili yolları belirleme konusunda her zamankinden çok daha hassas davranabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili düşüncelerinizi netleştirmeye çalıştıkça karşınıza daha da karmaşık sorunlar çıktığını düşünebilirsiniz. Ancak eğer biraz daha sabırlı olmayı başarabilirseniz istediğiniz şekilde cevaplar alabileceğiniz bir pozisyona gelebileceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İlişkinizin içindeki bazı sorunlar öylesine kökleşmiştir ki artık ilişkinizin sorunlu bir şekilde ilerliyor olması bile size normalmiş gibi görünebilir. Bu duygusal sorunlarınızın üstesinden gelmeye çalışırken bir yandan da gündelik hayatın koşturmacalarıyla ilgilenmek size iyi gelecektir. Toplum içinde sizi rahatsız eden veya hoşlanmadığınız kişiler varsa bu kişilerden uzak durmayı tercih edeceksiniz sevgili Yay Burçları. Huzurunuzun kaçmaması için büyük özen göstereceksiniz. 30 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde işlerinizi yetiştirme derdinde olacaksınız. Bugün içerisinde halletmeye çalıştığınız birçok şeyin aslında yapılacak işlerinizle ilgili bir başlangıç olduğunun farkına varmalısınız sevgili Oğlak Burçları. Kendinizi çok fazla yormadan ve planlı bir şekilde hareket ederseniz yapılacak yeni işlerinize de enerjinizin kalmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız işler üzerine ince ince düşünmek ve karar almadan önce uzun bir karar sürecinden geçmek istersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu kez o kadar uzun vaktinizin olmayacağının farkında olmalı ve sizden beklentileri olan insanlara karşı mahcup olmamak için tutamayacağınız sözler vermemeye çalışmalısınız. Dostlarınızla ilgili kendinizi her zamanki gibi rahat hissetmeyebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Sizin iyiliğinizi düşündüklerinden ve yanınızda olduklarından emin olamamak sizi rahatsız edecektir. 30 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde toplum içerisindeki varlığınızı ve insanların size ifade ettiği şeyleri sorgulayabilirsiniz. Eğer kendinizi yetersiz gördüğünüz konular varsa bunlar üzerine düşünmek ve kendinizi geliştirmek için bir fırsat bulmayı umacağınız bir gün olacaktır. Her zaman kendinizi geliştirmeye olan hevesiniz bazen hırslı bir yapının ortaya çıkmasına neden olabiliyor sevgili Kova Burçları. Geleceğinizi etkileyen meselelerle ilgili çok hırslı davrandığınız takdirde istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Olumlu şeyler düşünerek adım atmanın öneminin farkında olmalısınız. Seçtiğiniz yollarla ilgili çelişkileriniz varsa bu konuda hislerinize güvenmeli ve size kendinizi kötü hissettiren hiçbir şeyi yapmamayı kural edinmelisiniz sevgili Kova Burçları. İkili ilişkilerinizde karşı tarafa biraz daha anlayışlı olmak ve olaylara bakış açınızı farklılaştırmak işinizi kolaylaştırabilir. 30 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 30 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cuma gününde hayatınızdaki insanların sizinle ilgili yargılarının düşünceleriniz üzerindeki etkisini düşüneceksiniz. Kendinizde yapmayı düşündüğünüz değişikliklerin önündeki en büyük engelin sürekli etrafınızda olan bu insanlar olduğunu düşünebilirsiniz sevgili Balık Burçları. Duygusal olarak içinizden geçenleri çevrenizdeki insanlara açmakta zorlanırsınız. Aynı zamanda bunları anlatmak zorunda kalmaktan çok fazla hoşlanmazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak içerisinde bulunduğunuz durum göz önünde bulundurulduğunda bunun sizin için rahatlatıcı olabileceğini fark etmeye çalışmalısınız. Aile yaşantınızla ilgili düşüncelerinizi netleştirecek mekânsal değişimler veya birtakım hareketlilikler söz konusu olabilir sevgili Balık Burçları. Değişimden çok fazla hoşlanmıyor olsanız da bugün sizi heyecanlandıran birkaç şeye tutunarak ayakta durmaya çalışacaksınız. 30 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı