BurçlarGenel

30 Aralık 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

30 Aralık 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart – 20 Nisan)

Finansal anlamda zorlanma, arkadaşlarınız yüzünden zor duruma düşme, arkadaşlıklar yüzünden kriz ortamının oluşmasına işaret etmekte. Kriz çözücü ve çözüm odaklı olmaya özen göstermelisiniz. Parasal konular yüzünden kimsenin kalbini kırmayın. İletişim kazaları yaşanabilir veya iletişim araçlarınız bozulabilir..

BOĞA BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan – 23 Mayıs)

İşinizi yaparken fikirsel olarak baskıcı olmaktan kaçınmalısınız. Yapıcı olmalı, kriz yaratmak yerine kriz çözücü şeklinde davranmanızda yarar var. Aile içi iletişimde gereksiz yere inat, baskı, sert eleştirilerden de uzak durmanızda fayda var. Ev içi iletişim sisteminde sorunlar meydana gelebilir.

İKİZLER BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs – 23 Haziran)

Aile bireylerinizle veya evde birlikte yaşadığınız kimselerle fikir tartışmalarından uzak durmakta yarar var. Kriz yaratan taraf yerine kriz çözücü tarafta olmaya özen göstermeli, kişiliğiniz, kimliğiniz, sizi siz yapan değerleri acımasızca bu hafta eleştirmemeye özen gösterin, kendinize haksızlık yapmayın.

YENGEÇ BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran – 23 Temmuz)

Fikirlerinizi projelerinizi bir süreliğine kendinize saklamanızda,etrafınızda ki insanlara anlatmamanızda yarar var. Fikirleriniz düşünceleriniz çalınabilir. Yeni bir kitaba başlamak, yeni bir web projesine başlamak için ideal bir hafta olabilecek sizler için. Komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın çevrenizle aynı fikirde buluşmak zor olabilir ve fikir tartışmaları neticesinde gerginlikler olabilir.

ASLAN BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bazı sizden saklanmış gizli konular önünüze düşebilir. Önemli fikirlerinizi bu hafta herkese anlatmayın, fikirleriniz düşünceleriniz çalınabilir, başkaları tarafından kullanılabilir. Hoşunuza gitmeyecek bir takım dedikodular duyabilir ve üzülebilirsiniz. Her söylenene inanmayın, size gelen bilgilerin kaynağının güvenilir olup olmadığını kontrol edin.

BAŞAK BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sert, zorba, acımasız, eleştirel olmamaya özen gösterin. Üstlerinizle gereksiz tartışmalardan kaçının, sınırları zorlamayın. Farklı fikir ve görüşlere de açık olmaya çalışın ve kimsenin iş yerinde kalbini kırmayın. İş yerinizde her önünüze gelene sırlarınızı vermeyin, gereksiz dedikodular yapmayın.

TERAZİ BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 22 Ekim)

Psikolojik olarak zorlanmaya, kronik rahatsızlıkların yeniden nüks etmesine, belli bir konuya ve kişiye kafanıza takmaya, mali anlamda kriz durumlarına işaret etmekte. Bu hafta aslında biraz daha hayatı anlamaya, inançlara, felsefeye yönelik konular okumak, araştırmak için gayet güzel bir hafta. Olası çıkacağınız seyahatlerde biletinize, bavulunuza falanda dikkat edin, başkası ile karışmasın

AKREP BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim – 22 Kasım)

Parasal konularda genel anlamda olumlu bir hava hakim olmakla beraber, siz yine de içinize sinmeyeceği durumlarda kimseye kefil olmayın veya borç vermeyin. Mali anlamda, ödemeler, borçlar, krediler konusunda krizler oluşabilir, bu konularda fazlaca inatçı davranma eğiliminde olabilir, bankacınızla, muhasebecinizle gereksiz tartışmalar içine girebilirsiniz.

YAY BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

İş anlamında, birlikte çalıştığınız kişiler veya müşterilerle iletişim konularında problemler söz konusu olabilir. Baskıcı iletişim kurmanızdan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Müşterilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız iletişimde veya olası sorun anlarında kriz yaratıcı olmak yerine çözüm odaklı yaklaşmaya özen gösterin, işinizle ilgili konuları zihninizde takıntı düzeyine taşımamaya özen gösterin.

OĞLAK BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık – 20 Ocak)

Para ile ilgili konular için kendinizi risk almaya daha yatkın hissedecek olsanız da aslında pek tavsiye etmiyorum, bu hafta şansınızı gereksiz yere çok fazla zorlamamakta yarar var. Para meselelerinde krizler yaratmak yerine kriz çözücü bir şekilde davranın, çözüm odaklı olun ve finansal konuları takıntı haline getirmemeye özen gösterin.

KOVA BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak – 19 Şubat)

Dostlarınız, arkadaşlarınızla iletişimde baskıcı, manipülatif, eleştirel olmamaya özen gösterin. Sizlere bir takım eleştiriler geliyorsa bunları dinlemeye çalışın ve haklılık payı olup olamayacağını bir düşünün. Dostlarınızla aranızda iletişim kazaları meydana gelebilir. Finansal konularla ilgili krizler yaratmak yerine kriz çözücü noktada olmaya gayret gösterin

BALIK BURCU 30 Aralık 2018 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat – 20 Mart)

Hem ikili ilişkiler hem de aile içi ilişkilerinde krizler yaratmak yerine kriz çözen noktada olmaya özen gösterin. Olayları ve konuları gereksiz yere büyütmemeye, aile –ev içinde meydana gelen konuları takıntı düzeyine taşımamaya özen gösterin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı