BurçlarGenel

3 Ocak 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Ocak 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, romantik tarafınız bugün çok güçlü. Dikkat etmeniz gereken şey, her zaman ayaklarınızı yerde tutmaktır. Dürüst ve istikrarlı olmaya özen gösterin. Bu iki kavram olmadan bir ilişki kurmak zor olacaktır. İnsanlar eğlenceli olabilir. Sizi eğlendirmelerine izin verin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün görevlerinize odaklanın. Zamanın hızla akıp geçtiğini fark etmelisiniz. Sevgi ve romantizmi bir yerlerde denklemin içine yerleştirdiğinizden de emin olun. İlk başta bu konuda biraz zorlanabilirsiniz, ancak bunun yaşamınızda daha rahat hissetmeniz gereken bir alan olduğunu unutmayın. Gün içinde yapacağınız birkaç telefon görüşmesi yapın; işlerin daha erken bitmesine yardımcı olabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün iki farklı taraf sizi etkileyebilir. İşlerin planına uymanız, görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz için ayarlamalar yapılması gerektiğinin farkında olun. Sevdiğiniz bir kişi sizi bugün sizi bir konu hakkında rahatsız edebilir, ona yardım ederken kendi sorumluluklarınızı unutmayın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün karşılaştığınız insanlar veya durumlarla ilgili olarak gerginlik yaşayabilirsiniz. Bazıları yalnızca eğlence isterken, istikrar ve disipline de ciddi bir ihtiyaç olacaktır. Arada kaldığınızı hissedebilirsiniz. En kötüsü, siz dahil hiçbir tarafın ödün vermek istememesidir. Olayları çok ciddiye almamaya çalışın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün her zamankinden daha fazla enerji harcayabilirsiniz. Ciddi bir iyileştirmeye ihtiyacınız var gibi görünüyor. Bu teknoloji, kıyafet, otomobil ve hatta gözlük için bile geçerli olabilir! Bir araştırmanın ardından hangi seçeneğin sizin için en iyisi olduğuna karar verin. Hemen tüketme dürtüsüne direnin, alışveriş konusunda akıllıca davranın.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün eski alışkanlıklarınızdan bazılarını bırakmaya karar verebilirsiniz. Çünkü, şu anki yaşam tarzınıza çok uymuyorlar. Bugün artan ağrılarınız, sizi gereken değişiklikleri yapmaya itecektir. Kendinize ulaşılabilir hedefler koyun, bu değişikliklerin korktuğunuz kadar zor olmadığını göreceksiniz. Size hayatta tutku ve amaç veren şeylere sıkı sıkıya sarılın. Bunlar sağlıklı yaşamın anahtarı.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sözlerinizi nasıl kullandığınıza dikkat etmezseniz gerginlik artabilir. Bazı kişilerin sizi bir şekilde itmeye ve aşağı çekmeye çalıştığını unutmayın. Amaçlarınızı karşılamayan eski yöntemler ve geleneksel yapıları bir kenara bırakın. Kendi yolunuzdan ilerleyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kendinizi, etrafta olup biten tüm sıkıntılardan ve çatışmalardan izole edilmiş bir balonun içinde yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Çevrenizde neler olup bittiğine bir göz atın. Bir konuda duvara tosladığınızda, tekrar ayağa kalkıp yola devam edecek güce sahipsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bu aralar ihtiyacını olan tek şey sabır! Size yakın birinin ilişkinizde frene basması bir sarsıntıya neden olabilir. Daha fazla istikrar ihtiyacı duyabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sınırlarınızı biraz olsun genişletin. Yakında doğru yönü bulacaksınız!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kaynaklarınız ve enerjiniz azalıyor gibi görünebilir. Ne yazık ki, tutuşan her yangını söndürmeniz mümkün değil. Bu gün için en iyi stratejiniz öncelik sırasına koymak ve ödün vermeye hazır olmak. Bir konuda başarılı olmak için bazen gururu ikinci plana atmanız gerekebilir.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, son zamanlarda oldukça üretkensiniz. Perspektifinizi kaybetmeden ve eğlenceyi hayatınızdan çıkarmadan önce, hızlı bir sosyal geziye çıkın. En yakınlarınızla sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirin, onlara ne kadar değer verdiğinizi bilmelerini sağlayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hedefinize giden yolda ilerlerken biraz gerginlik hissedebilirsiniz. Görev hissi ve kısıtlamalar sizi mutsuz ediyor olabilir. Cesur olun ve sizin için anlamlı olan şeyler üzerinde inançla çalışın. Karşılaşabileceğiniz engellere karşı benzersiz bir saldırı planı oluşturun.

03.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı