BurçlarGenel

3 Mayıs 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs 2016 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Kendinizi yenileme ihtiyacı içindesiniz. İlginç ve özgür fikirler üreterek duygusal enerjinizi ortaya dökeceksiniz. Bireyselliğinizi belirginleştirecek çalışmalar içine girebilir ve bu konuda çevre desteği isteyebilirsiniz. Aile ilişkinizde yoğunluk söz konusu. Onların sorunlarıyla ilgileneceksiniz

3 Mayıs 2016 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirmek istiyorsanız, çevresel ilişkilerinize destek almalısınız. Başkalarının problemlerini çözme konusunda ilginç fikirler üretiyorsunuz. Ortak iş yaptığınız kişilerin bencil davranışları sizi rahatsız edecektir. Düşüncelerinizi saklamadan, direk bir şekilde ifade etmelisiniz.

3 Mayıs 2016 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Toplumsal ilişkilerinizi gözden geçirme zamanı geldi. Karşılıklı çıkarların olumsuzluklara neden olmaması için; bugün her konuda esnekli arıyorsunuz. İstediğiniz başarıyı sağlamak için denetim duygusundan uzak kalmalısınız. Görüşeceğiniz insanların düşünceleri sizi olumlu etkileyecek.

3 Mayıs 2016 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Ay ortak su grubu burcunuz Balık’ta ilerlerken; duygusal inatçılığınız ortaya çıkarıyor. Fikirlerinizdeki ani değişimler, kararlı götürdüğünüz konularda çelişkiler yaşamanıza neden olabilir. Bugün, ideallerinizi savunurken yanlış saplantılardan kendinizi korumalısınız. Üzerinde çalıştığınız konuda daha sabırlı olun.

3 Mayıs 2016 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Kazançlar konusunda ilginç fikirler üretebilir, iş yaptığınız partnerlerinizin değişik düşüncelerinden yararlanabilirsiniz. Elinize geçecek olan fırsatları planlı bir şekilde uygulamak isteyeceksiniz. Günün şartlarını lehinize çevirmek için, her türlü donanıma sahipsiniz. Çevrenize fikirlerini kabul ettirme konusunda ısrarcısınız.

3 Mayıs 2016 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Aklınıza gelen her türlü projeyi çevresel şartlarla bağdaştırmasını iyi biliyorsunuz. Ay, karşı burcunuzda ilerliyor. Partnerinizle olan duygusal iletişiminizde yoğunluk var. İhtiyacınız olan duygusal gereksinimleriniz doğrultusunda olumlu adımlar var. Toplumsal yaşamınızda aktif hareketlenmeler var.

3 Mayıs 2016 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

İşlerinizle ilgili pürüzlere hiç kimseyi karıştırmak istemiyor ve kendi bireyselliğinize önem veriyorsunuz. Bugün, karşı tarafın önerilerine uyum sağlamak istemeyebilirsiniz. Onların düşünceleri sizin için geçici bir doping tesiri yapıyor. Fakat, sonuç olarak kendi bildiğinizden şaşmayan bir yapınız var.

3 Mayıs 2016 Salı AKREP Burç Yorumu:

Güneş, karşıt burcunuzda ilerlerken, girişimcilik konusunda son derece rahat ve olumlusunuz. Karşılıklı görüşmelerde gücünüzü ortaya koyacak ve ikna etme konusunda başarılı bir performans çizeceksiniz. Aşk ilişkilerinizde ilginç gelişmeler gündeme gelecek. Organizasyon çalışmalarınızı ortaya koyuyorsunuz.

3 Mayıs 2016 Salı YAY Burç Yorumu:

Kendinizi değiştirmek için gerekli çabalarınız olumlu sonuç veriyor. Yaratıcılığınızla, gündemi meşgul edecek çalışmaların içinde bulunacaksınız. Üstlerinizin size güvenmesi sonucunda, daha aktif bir tempo içinde olacaksınız. Seyahatlerinizin gündem kazanacağı bir gün. Hazırlıklarınızı yapmalısınız.

3 Mayıs 2016 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Çevrenizi olumlu görüşlerinizle etkileyeceğiniz bir gün. Bulunacağınız ortamlarda sizden etkilenecek kişilerin, daha sonra iletişime geçmeleri muhtemel. Girişimci ruhunuzu dengelemeniz gerekebilir. Özel fikirlerinizi kendinize saklamalı ve sonuçlarını görmeden gelecek olaylara ön hazırlık yapmalısınız..

3 Mayıs 2016 Salı KOVA Burç Yorumu:

Ruhunuzun derinliklerinde sakladığınız duygular sizi rahatsız edebilir. Bazen, her şeyi farklı algılıyor, çevrenize bunu hissettirmek istemiyorsunuz. Sonunda sizin haklı çıkmanız zaman kaybetmenize neden olabilir. Olaylara anında müdahale etmelisiniz. Bugün, tanışacağınız kişiler siz ilginç bir elektrik verecektir.

3 Mayıs 2016 Salı BALIK Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerliyor. Tavırlarınızda incelik ve nezaket hakim. Partnerinizle her konuda düşünce paslaşmaları içinde olacaksınız. Bugün, olanaklarınızı gözden geçirerek, yeni bir çaba içinde olacaksınız. Yoğun bir tempo içine girerken, bazı iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Duygusal gerilimlerden uzak kalmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı