BurçlarGenel

3 Mart 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Cuma günü geçmiş günlerdeki gerilimli durumları ve çatışmaları bir kenara itebilmeyi başaracaklar. İnsan ilişkilerinizde kendinizi sürekli bir sürtüşme halinde buluyorsunuz. Aslında insanlarla iyi geçinmeyi önemsiyorsunuz ve onlarla birlikte vakit geçirmekten de hoşlanıyorsunuz sevgili Koç Burçları. Buna rağmen hoşunuza gitmeyen bir durumla karşılaştığınızda kesinlikle tepkilerinizi kontrol edemeyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün bu konuda kendinize çeki düzen vereceksiniz. Sevdiklerinizle birlik olmanın ve onların hislerini paylaşmanın öneminin yükseldiği bir gün olacaktır. Aşk yaşantınızda ise bu kadar ılımlı olmayabilirsiniz sevgili Koç Burçları. Çünkü istediklerinizin gerçekleşmesi konusunda oldukça hırslı hissediyorsunuz. Tavrınızın bu şekilde olması ise karşınızdaki kişinin sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Sevginizin ne kadar güçlü olduğunu göstermeniz bu konuya çözüm getirecektir. 3 Mart 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Cuma günü insan ilişkilerinde olumsuz tavırlarının karşılığını göreceklerdir. Kendinizi herkesten haklı görüyorsunuz ve eğer sizin istediğiniz bir şey olmuyorsa bu durumda her şeyi yapmaya hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz sevgili Boğa Burçları. Ancak sizin gibi düşünen biriyle karşılaştığınız zaman da çatışma kaçınılmaz oluyor. Bu şekilde hiçbir yere varamadığınızın farkına varacaksınız ve bu ısrarcılığınızdan vazgeçeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Uzlaşma noktasında aslında kendi isteklerinizden çok fazla şey kaybetmediğinizi aksine var olanlara yeni şeyler katıldığını göreceksiniz. Geleceğinizle ilgili çalışmalarınızı hiçbir zaman kesmiyorsunuz sevgili Boğa Burçları. Ancak bugün karşınıza çıkan etkiler sayesinde artık kendinizi aşmanız gerektiğini düşüneceksiniz ve farklı yanlarınızı keşfetmek adına uğraşacaksınız. Kararlarınızı verirken duygusal davranmamalısınız çünkü mantığınızı kullanmanız gereken bir pozisyonda kalacaksınız. 3 Mart 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 3 Mart 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Cuma günü yanlarında bir insan olmasının ne kadar kıymetli olmasını anlayacaklar. Oldukça fazla arkadaşınız var ve sürekli sosyal ortamlarda insanlarla paylaşımlarda bulunuyorsunuz. Ancak bunun size yeterli gelmediğini ve tam olarak hiç kimsenin duygularınıza dokunamadığını düşünüyorsunuz. Bu nedenle sizi seven ve anlayan başka insanların anlamadığı şeyleri bir çırpıda çözen birine ihtiyaç duyuyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Size bu konuda istediğinizi verecek kişi sevgiliniz olacaktır. Bu sayede onunla ne kadar güçlü bir bağınızın olduğunu bir kez daha anlamış olacaksınız. Ortak sorumluluklarınız üzerine çözüm yollarını deneyerek karara varacaksınız. Sorunlarınızın çözümünde her zaman geçmişin izlerini taşıyorsunuz ve yeni şeyler denemekten çekiniyorsunuz sevgili İkizler Burçları. Bugün bu nedenle yıllardır ne kadar vakit kaybettiğinizi anlayacaksınız. 3 Mart 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Cuma günü olumlu etkiler altında olsanız da kafanızın karışık olması ihtimali oldukça yüksektir. Yapmak istedikleriniz konusunda sürekli gelgitler yaşıyorsunuz ve karar verme konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Duygularınızın ve mantığınızın sürekli farklı şeyler söylüyor olması aslında sizi çok yoruyor. Ancak siz buna akıllıca bir çözüm bulmayı başaracaksınız ve duygularınızı bastırmadan mantıklı bir şekilde hareket etmenin yolunu bulacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün mekânsal değişimlerin söz konusu olması nedeniyle kendinizi her şeye hazırlıklı bir konumda bulundurmalısınız. Temkinli olmak sizin için bir yaşam tarzıdır buna rağmen bugün dikkatinizi toplamanızı engelleyecek birçok etkiyle karşılaşacağınızı da unutmamalısınız sevgili Yengeç Burçları. Aile hayatınızdaki sorumluluklarınızın üstesinden gelmek için vakit konusunda planlama yapmalısınız. Düşünceleriniz iyi oldukça her şey yoluna girecektir. 3 Mart 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cuma günü zincirlerinden kurtulmak için çaba gösterseler de aslında bunu istemediklerini fark edecekler. Hayatın sizi sürüklediği yeri sürekli sorguluyorsunuz ve kendiniz için düşlediğiniz hayata kavuşamadığınızı düşünüyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Bu nedenle de sürekli bir şeyleri değiştirmenin peşinde koşuyorsunuz. Ancak durup düşündüğünüzde şunu fark edeceksiniz ki aslında peşinden koştuğunuz hayaller yalnızca hayal kaldıkları zaman güzel olmaya devam edecekler sevgili burclar.net okuyucuları. Siz o hayallere ulaşmayı o kadar da istemiyorsunuz. Aslında şartlarınızın düşündüğünüz gibi kötü olmadığını anlayacaksınız ve sırf yenilik yapmak uğruna kendinizi tehlikeye atmayacaksınız sevgili Akrep Burçları. Bugüne dek yaşadıklarınız sayesinde hayatın sizi getirdiği noktada birçok tecrübe elde ettiniz ve bunu birilerine aktarmanın gerekliliğini hissediyorsunuz. Birilerine yardımcı olabildiğiniz için kendinizi iyi hissedeceksiniz. 3 Mart 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Cuma günü ev ve aile hayatı konusunda sıkıntılı anlar yaşayabilirler. Sürekli çatışma halinde olmanın sizi ne kadar yorduğunu hissedeceksiniz ve buna bir son vermek için tavrınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Artık kimin haklı kimin haksız olduğunun bir öneminin kalmadığını düşüneceksiniz. Önemli olan tek şeyin huzurunuz olduğunu biliyorsunuz ve bunun için susmanız gerekiyorsa susacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınızda hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çok büyük sorunlarınız olmasa da ufak tefek sorunların üstesinden gelmek yerine onları bastırıyorsunuz. Birbirinizin hatalarını örtmeniz olumlu olsa da sorunları örtmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. İş ortaklıklarınızla ilgili maddi dengesizlikler üzerine ayrıntılı bir planlama yapmanız gerekecektir. Bu konuda tecrübeli meslektaşlarınızın yardımını almanız alacağınız riski azaltmak adına uygun olacaktır. 3 Mart 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Cuma günü maddi açıdan sıkıntılı bir güne adım atabilirler. sorumluluklarınız nedeniyle üzerinizde büyük bir yük hissediyorsunuz. Parasal sıkıntıların elbette çözüleceğini biliyorsunuz ancak bu esnada alacağınız yaraların da çok büyük olmaması için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Bu durum hayatınızın her alanını etkileyeceğinden kendinizi korumaya dikkat etmelisiniz. Aşk yaşantınızda birlikte karar vermeniz konularda ortak bir karara varamıyor oluşunuz sizi duygusal anlamda da etkileyecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Davranışların hissedilen sevgiye dair bir gösterge olduğunu düşündüğünüz için sürekli içinizi kemiren bir rahatsızlık hissiyle yaşamaya çalışıyorsunuz. Bu noktada sevdiğiniz kişinin size karşı olan tavrını bir kenara bırakıp onun sizin hayatınızdaki yeri üzerine düşünmelisiniz. Bunu yaparken duygularınızın sesini dinlemelisiniz ancak karar aşamasında aklınıza güvenmelisiniz. 3 Mart 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Cuma günü iş günlerinin sonu olması sizi rahatlatsa da iş hayatınızda gözünüze batan birçok şeyin üstesinden nasıl geleceğiniz üzerine düşüneceksiniz. Kendinizi engellenmiş hissediyorsunuz ve istediğiniz şekilde hareket edebilmeniz için de gerekli finansal desteğe ulaşamıyorsunuz. İş ortamınızda istediğiniz gibi hareket edebiliyor olsanız bu konuda şansınız yükselebilir diye düşünüyorsunuz ancak bu noktada sizi engelleyen otoritelerle karşılaşıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Yanlış bir yoldan doğru bir sona varmanız mümkün değildir. Bu durumda bulunduğunuz yerin ve birlikte olduğunuz insanların doğru olup olmadığını gözden geçirmeniz sizin için ufuk açıcı olacaktır. Canınızı sıkan günlük problemlerinizden sıyrılabilmek için onları görmezden gelmeyi tercih etseniz de onlarla savaşarak tamamen ortadan kalkmalarını sağlamalısınız sevgili Akrep Burçları. Tüm bunların yanında aşk hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi size güç verecektir. 3 Mart 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Cuma günü hayata dair düşüncelerinde oldukça pozitif olacaklar. Her ne kadar şartlarınız sizi zorluyor ve üzüyor olsa da siz kendinizi toplamayı ve güçlü bir şekilde ayağa kalkmayı oldukça iyi biliyorsunuz sevgili Yay Burçları. İnsanların sizin hakkınızda söylediklerini dikkate almıyorsunuz ve yalnızca yüzeysel ilişkiler kurmakla yetiniyorsunuz. Hayatınıza genel olarak baktığınızda hiçbir şeyin yerli yerinde durmadığını fark edeceksiniz ve sağlam bir düzen oluşturmak adına bugün ciddi bir şekilde harekete geçeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İnsanların sizi yönlendirdiği yerlere savrulmaktansa kendi kararlarınızı vermek için mücadele edeceksiniz. Bu tavrınızın sizi insanlardan tamamen uzaklaştırmaması gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız. Her daim insanların fikrine ve yakınlığına ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız sevgili Yay Burçları. Akşam saatlerinde sevdiğiniz kişiyle kalabalık bir ortama keyifli vakit geçirebilirsiniz. 3 Mart 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cuma günü haftanın yorgunluğuyla birlikte hayatın zorunluluklarından bıktıklarını hissedebilirler. Tüm bu içinde bulunduğunuz şartların değişmesi için bugünden tezi yok harekete geçmek istiyorsunuz. Ancak bu konuda gerçekçi davranmanız gerektiğini unutmamalısınız. Yenilenme ve tazelik duygusunu arzuluyorsunuz fakat bu konuda nasıl hareket edeceğinize dair bir fikir edinmiş değilsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları iyice gözden geçirmeden harekete geçmeye kalkıyorsunuz ki bu durumda zarar görmeden devam etmeniz çok düşük bir ihtimaldir sevgili burclar.net okuyucuları. Değişim konusunda acele etmemelisiniz ve kendinize uzun vadeli bir plan hazırlamalısınız. Aşk yaşantınızda huzursuz bir dönem içinde olabilirsiniz. Her ne kadar haklı olsanız da küçük sorunları çok fazla ciddiye almamanız gerektiğini de unutmamalısınız sevgili Oğlak Burçları. Sizin sinirlerinizi yıpratan insanlara daha az tepki göstermeniz yine size fayda sağlayacaktır. 3 Mart 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Cuma günü beklenmedik iş yoğunluğu nedeniyle kendilerini baskı altında hissedebilirler. Ertesi gün bu sıkıntılardan kurtulacağınız düşüncesiyle iş konusundaki baskılara dayanmaya çalışacaksınız. Ancak hayatınızın kaçamadığınız noktalarında da süren bu sıkıntılarla baş edebilmeniz size oldukça zorlayıcı gelecektir. Bugün kendi değerlerinizle diğer insanların size dayattıkları arasında kendinizi sıkışmış hissedeceksiniz. Hayatınızda birçok şeyin henüz yerine oturmadığını düşünmenize neden olacak birçok şeyle karşılaşıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunları belli bir düzene oturtmak için yapabileceğiniz neler olduğunu düşünürken önceliği kendi kişisel gelişiminize vermeniz gerektiğini düşüneceksiniz.  Hayatın yoğunluğu içinde ertelediğiniz şeylere dönüp yeniden bir bakış atacaksınız sevgili Kova Burçları. Bu durum da sizin ruhsal sağlığınız açısından olumlu gelişmelere yol açacaktır. 3 Mart 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 3 Mart 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Cuma gününe duygusal sorunların gölgesinde başlayabilirler. İlişkinizde dışarıdan görünmeyen birçok sorun olduğunun farkındasınız. Ancak bunların sizin ilişkinize zarar verecek nitelikte olmadıklarını düşünüyorsunuz sevgili Balık Burçları. Yine de sizi etkileyen ve sizin dışınızda gelişen olaylara artık bir müdahalede bulunmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Gelecek planlarınızı hızlandırabilmek için başka türlü davranmanızın mümkün olmadığını bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İş yaşantınızda ortak çalışmalardan çok fazla hazzetmiyorsunuz. Ancak maddi sorunlarınızın sizi sıkıştırdığını gördüğünüzde başka şansınızın kalmadığını da anlayacaksınız. Parasal konularla ilgili en ufak bir sorunda endişeleniyorsunuz sevgili Balık Burçları. Eğer daha rahat ve sakin olabilirseniz ilerleyen günlerde istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız. Gün sonuna doğru size ihtiyaç duyan bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz. 3 Mart 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı