BurçlarGenel

3 Kasım 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 3 Kasım 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 Kasım 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Kasım 2016 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:
Değişim sizin için elzem gibi görülebilir, fakat duygusal konularda takıntılarınızdan kurtulamıyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, size bazı konularda kararsızlıklar ve gizem sunuyor. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.

3 Kasım 2016 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:
Mars karşıt evinizde ilerlerken, Yay’da bulunan yönetici gezgeniniz Venüs, bireysel yönlerinizin ortaya çıkmasına neden oluyor. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.

3 Kasım 2016 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür karşıt ilerlerken, ortaklık ve duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut getiriyor. Olayları çok çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla birlikte alacağınız destekleri çok iyi kombine ediyorsunuz. Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.

3 Kasım 2016 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:
Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz. Jüpiter sosyal ilişkilerinizde olumlu bir tablo yaratıyor. Şans sizden yana. Küçük fırsatlar, daha büyük açılımlara neden olacaktır. Tutucu tarafınız ortaya çıkarken, olayları fazla irdeliyorsunuz.

3 Kasım 2016 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:
Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün.

3 Kasım 2016 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:
Jüpiter yakın çevre ilişkilerinize destek veriyor. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz.

3 Kasım 2016 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:
Yönetici gezgeniniz Venüs, aşkta daha özgürce davranmanıza neden oluyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşünceleriniz çevreniz tarafından takdir görecek. Bugün birçok ortama katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

3 Kasım 2016 Perşembe AKREP Burç Yorumu:
Jüpiter burcunuzda ilerlerken, partnerinizle aranızda duygusal yönlerinizi abartacaksınız. Saklamaya çalıştığınız konuların sizi baskı altına almasından dolayı canınız sıkılmış olabilir. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacak, alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı yeniden belirleyeceksiniz.

3 Kasım 2016 Perşembe YAY Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür burucunuzda ilerliyor. Bugün güzelliklere ve özgürlüğünüze her zamankinden daha fazla özen göstereceksiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde birtakım engelleri aşacaksınız. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz.

3 Kasım 2016 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Fakat siz ne yaparsanız yapın, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaktır. Bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi
yararlanabilirsiniz.

3 Kasım 2016 Perşembe KOVA Baurç Yorumu:
Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Kariyerinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olacak. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranmak zorunda kalıyorsunuz.

3 Kasım 2016 Perşembe BALIK Burç Yorumu:
Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı