BurçlarGenel

3 Haziran 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

3 Haziran 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

İş ve sorumluluklarını büyük bir ciddiyetle üstlenen Koç Burçları , hobilerine karşı da aynı ciddiyetle yaklaşıyor. Çalışmalarınızda daha ileri gitmek , daha iyisini yapmak , daha farklı şeyler yapabilmek sizlerin özelliği. Bu gün de hobiniz hakkında daha fazla bilgiler almak , bir farklılık getirmek amacıyla bilgi alışverişleri yapabilirsiniz. Ay’ın konumundan dolayı bu gün dileklerinizde ısrarcı olabilirsiniz,belki de gerçekleşir.
Partnerinizle konuşmak yaşanan bazı aksilikleri düzeltebilir.Bu gün birlikte konuşarak geçirmeyi tercih edebilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık mavi.

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün Ay’ın konumu itibarıyle hedefleriniz , kazançlarınız , kariyeriniz , çalıştığınız sektör , konularını etkiliyor. Hedeflerinizi ulaşmak için izlediğiniz yollar, kazançlarınızı nasıl kullandığınız, sektörünüzdeki başarılarınız konusunda yeni bakış açıları geliştirmenize bu konulara daha farklı bakış açısı ile bakıp , yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Aileniz ile fikir çatışmalarınız olabilir.
Aşk yaşamınızda mutlu olabilmenin , sizin de biraz değişmeniz ile alakalı olduğunu artık anladınız, iç sesinizi dinleyin ve değişime başlayın.
Uğurlu renginiz koyu sarı .

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Ay’ın konumu ,burcunuzdaki Güneş ile uyum sağlıyor ve içinizdeki enerjiyi yükselterek hedefleriniz için umutlarınızı arttırıyor.
Bir iş veya projeye katılmanız için teklif alabilirsiniz ,daha önceki deneyimlerinizden yola çıkarak , aynı sistemi devam ettirmeniz
başarınızı yükseltecek. Proje çalışmalarınızda yeni yöntemler denemek için uygun bir gün değil .İletişim konusunda hareketli bir gündesiniz
aileniz ile birlikte günü geçirebilirsiniz. Sizden yaşça büyük bir kadının baskısını üzerinizde hissetmeniz enerjinizi düşürmesin.
İlişkisi olan İkizler ilişkilerini bir üst seviyeye taşımak için girişimde bulunabilirler.
Uğurlu renginiz açık yeşil.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Günün enerjileri Ay ve Güneşin uyumlu açısı ile , sizleri duygusal anlamda güçlendiriyor. Ruh haliniz değişiyor,iç sesinizi dinleyerek
kendinizi daha iyi anlamaya ve bazı düşüncelerinizden ve hissettiklerinizden kurtulmaya karar verebilirsiniz. Bu durumunuz , tavırlarınız çevreniz tarafından yanlış anlaşılabilir , sizler kararlarını uygulayan kişilersiniz, kimsenin sizleri etkisi altına almasına izin vermeyip yolunuz da ilerleyeceksiniz.
Partneriniz ile birlikte ortak bazı kararlar alabilir ve bunu aileniz ile konuşabilirsiniz.
Uğurlu renginiz açık turuncu.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ay Güneş Merkür uyumlu açıları , sosyal yaşamınıza hereket getirirken, güçlü bağlantılar ile iletişim kurmanıza , projelerinizin , çalışma hayatınızın , yaptığınız işin başarılı sonuçlanmasına destek veriyor. Arkadaşlık sizler için ön plana çıkıyor ve arkadaşlarınız sizlerde destekleriniz esirgemiyorlar.
Yakın çevrenizden birisine karşı duygularınızın farklı olduğunu hissedebilirsiniz. Duygularınız karışabilir , fakat kapıları kapamak da istemiyorsunuz.
Uğurlu renginiz lacivert.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Güneş Merkür ve Ay uyumlu açıları sizlerin hayatlarınızı toparlamanıza , düzenlemenize , hedeflerinize odaklanmanıza destek veriyor.
Çevrenizden bazı kişilere karşı güven problemi yaşayabilirsiniz. Eski konular gündeme gelebilir, akrabalarınız ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Akşam üzeri bu olumsuz durum dağılıyor , yerini sakin , ding,n güzel bir akşama bırakıyor .
Aşkta yaşadığınız bir kaç olaydan dolayı yaşadığınız pişmanlıkları bir daha yaşamamak için, adımlarınızı çok dikkatli atıyorsunuz.
Uğurlu renginiz kiremit rengi.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Merkür ve Satürn’ün oluşturduğu açının burcunuza etkisi ile fikirlerine karşı çıkabilir , projelerini kabul etmeyebilirler, sabah saatlerinde
bazı gerginlikler yaşanabilir.İletişimde yanlış anlamalar , reddedişler yaşanabilir. Günün ilerleyensaatlerinde arkadaşlarınızın desteği ile yaşadığınız olumsuzlukları çözüyorsunuz . Huzurlu güzel bir akşam sizi bekliyor.
İlişkinizin nereye gittiğini sorguluyorsunuz , bunu partnerinizle de konuşacaksınız.
Uğurlu renginiz gümüş rengi.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Ay Güneş Merkür üçlüsünün uyumlu açıları duygularınızı ifade etmenizde , kendinizi anlatmanızda , iç dünyanızı yazıya dökmenize güçlü
destek verir. Fikirlerinizi çevrenize anlatırken takındığınız tavrı değişmeniz gerektiğini böylelikle sonuç alabileceğinizi düşünüyorsunuz.
Ailenize , kişisel meselelerinize , gelecek planlarınıza olumlu etkiler alacağınız bu günün enerjilerini doğru kullanabilirseniz ,
başarılı sonuçlar alabilirsiniz.
İlişkisi olan Akrep burçları partnerleri hakkında bazı bilgiler elde edebilirler.
Uğurlu renginiz mürdüm.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Ay Güneş ve Merkür üçlüsünün olumlu açılarından verdiği enerji ile bu gün sizler için hareketli bir gün olabilir , iletişim , bağlantılar,
konuşmalar , öylesine yoğundur ki bir çok şeye odaklanamazsınız .Siz kendi yolunuzda düşünme ve yeniden üretme şansı veren fırsatları yakalamaya çalışın.Evinizde bazı değişiklikler yapabilir , taşınabilir veya dekoratif çözümlerle evinizi tamamen değiştirebilirsiniz.
İlişkisi olan Yay burçları partnerleri ile birlikte kısa bir geziye çıkabilirler.
Uğurlu renginiz Beyaz.

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Güneş Ay ve Merkür üçlüsünün uyumlu açıları ile farklı aktivitelere katılabilir ,yeni gruplarla ortak çalışmalar yapabilirsiniz.Aşırı yoğun çalışmalardan sonra biraz rahatlamak için arkadaşlarınız ile eğlenceli ortamlara katılabilir , yeni projeleriniz için enerji toplayabilirsiniz. Eski bir dostunuzun desteği hala sizinle.
İlişkisi olan Oğlak burçlarının partnerleri ile daha fazla zaman geçirmeleri ilişkilerinin sağlığı açısından önemlidir.
Uğurlu renginiz koyu bordo.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Duygusal enerjinizi kanalize etmek, özellikle de yaratıcı faaliyetler, Ay, Güneş ve Merkür uyumlu enerjisi ile bugün pek çok konuyu ele alacaksınız ve hepsinin önemi büyük olacak. İletişim konularında sözleriniz ile ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz, konuşmalarınız bazılarını kızdırabilir ve sonunda pişmanlık yaşayabilirsiniz. Sözlerinizde özenli olmanız sonradan sorun çıkmasını engeller.
Bu gün partneriniz ile aranıza hiç kimseyi sokmayacaksınız , üçüncü kişilerin ilişkinize mudahelesine izin vermeyeceksiniz.
Uğurlu renginiz gece mavisi.

 

 

 

 

3 Haziran 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Güneş ile uyum içinde olan Ay , aile etkinlikleri, konuşmaları veya ev çevresinde çalışmak için iyi bir enerji olabilir. Pozitif enerjiniz
ile girişimde bulunduğunuz olaylarda insanlardan soğuk tavırlar görebilirsiniz. Enerjinizi sizi anlamayan insanlar için harcamayın .
Bir aile üyesi küçük bir hastalık sebebi ile sizden yardım isteyebilir veonu tedavi etmek zorunda kalabilirsiniz.
İlişkiniz tamamen karışık bir hal aldı. Partneriniz ile birbirinizi anlamaktan uzaksınız. Bu gün onun hakkında bazı konuların iç yüzünü
öğrenerek bazı kararlar alacaksın.
Uğurlu rengin camel rengi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı