BurçlarGenel

3 Ekim 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

3 Ekim 2016 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
İlişkilerinizde uyum aradığınız bir gün. Sıcak ve yaratıcı yönlerinizi içinizde saklıyor ve partnerinizden sizi keşfetmesini bekliyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın geri hareket etmektedir. Parasal konularda dikkatli davranmalı ve finans konularını yeniden gözden geçirmelisiniz. Duygusal ilişkinizin keyfini çıkarmaya bakın.

3 Ekim 2016 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:
Mars burcunuzda geri hareketine bakıyor. Kendinizle ilgili yeni atılımlar yapmak istemeniz son derece doğal. Çünkü bulunduğunuz şartlardan sıkıldınız ve daha fazlasının hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru kullanmalı ve var olan şartlarınızı yeniden düzenlemelisiniz. Beklentilerinize mola vermekte fayda var.

3 Ekim 2016 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Size ters gelen bir şey, sabırlı olmak. Fakat düşüncelerinizi tekrar mantık süzgecinden geçirmenizde fayda var. Ay kombinasyon burcunuz Terazi’de ilerlerken, aşk yaşantınızla ilgili olumlu gelişmeler mevcut. Partnerinizle birlikte katılacağınız toplantılarda duygu birliği ederek, aynı düşünceler içinde olmanız beraberliğinizi güçlendiriyor.

3 Ekim 2016 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Enerjinizin sizi motive ettiği bir gün içindesiniz. Ay, aile ve evle ilgili duygusal birlik içinde olmanıza rağmen, kendinize zaman ayıramamaktan yakınıyorsunuz. Mars’ın arkadaşlık evinizdeki geri hareketi, bazı görmek istemediğiniz fırsatları dostlarınız sayesinde size sunacaktır. İnatçı olduğunuz zaman çok şey kaybediyorsunuz. Finans konularında zorlanabilirsiniz.

3 Ekim 2016 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
Gücünün farkında olmanıza rağmen, temkinli olmanızda yarar var. Kariyerinizle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Tepe evinize Mars’ın geri hareketi, yapmayı düşündüğünüz konularda enerjinizi kısıtlayabilir veya önünüze bazı engeller çıkarabilir. Siz, sadece emin olduğunuz konularda konuştuğunuz için, olayları çabuk bertaraf edeceksiniz.

3 Ekim 2016 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Beklediğiniz teklifler konusunda ısrarcı yaklaşımlarınızın çevrenizi ve sizi zor durumda bırakması canınızı sıkabilir. Enerjinizin düşük olduğu bir zaman süreci içindesiniz. İdealleriniz konusunda daha fazla ısrar etmek yerine bulunduğunuz şartları güzelleştirmenin yolunu bulmalısınız. Maddi konularda sorunlar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz.

3 Ekim 2016 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Ay ve Jüpiter burcunuzda ilerlerken, size olumlu uyumlar sağlıyor. Birlikteliğinizde sizinle ilgili önemli değişimler söz konusu olacak. Dostlarınızdan alacağınız desteğin size sunacağı artıları birleştirecek ve yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Güven duygunuzun ve güzel duygularınızı kişiliğinizde birleştirebiliyorsunuz.

3 Ekim 2016 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Karşıt burcunuzda Mars gezegeni geri hareketine başlamasıyla, ilişkinizi yeniden irdelemeniz konusunda size bazı fırsatlar sunmaktadır. Karşılıklı konuşmalarınızda birbirinizi kırmamalı ve kapasitenizin üstünde konuların çözümüne girmemelisiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermediğiniz için, aranızdaki pürüzlerin çıkmasını önleyemiyorsunuz.

3 Ekim 2016 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
Çevrenizden ilginç teklifler alabilirsiniz. Bugün yapılması gereken öyle çok işiniz var ki, onları doğru bir planla oturtmalısınız. İyi niyetli ve ilginç dost teklifleri arasında kalabilirsiniz. Tercih hakkınızı kullanırken, duygularınızdan çok akılcı olmaya çalışmanız, sizin farklı yönleriniz de ortaya koyacaktır. Bir arkadaşınızın evlilik törenine katılabilirsiniz..

3 Ekim 2016 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Sosyal ilişkilerinizde yaratıcı ve yapıcı tavırlarınızla ilgi odağı olmanıza rağmen, sizin her şeyi ayrıntılı bir şekilde planlamanız kolay bir şey değil. Bugün geri giden Mars sayesinde, kaçırdığınız fırsatların karşınıza çıkmasıyla aklınız karışabilir. Olumsuzlukların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyecek kadar mantıklı davranacaksınız.

3 Ekim 2016 Pazartesi KOVA  Burç Yorumu:
Özgürlüğünüzü en iyi şekilde yaşayan bir kişi olarak, yaşantınızla ilgili yeni bir arayış içine girmiş bulunuyorsunuz.Ele aldığınız konularda çabuk tatmin sağladığınız için, yenilikler konusunda aceleci tavırlar sergiliyorsunuz. Bugün seyahat planları içinde olabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

3 Ekim 2016 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
Duygularınızda yaşadığınız karmaşalardan kurtulmak istiyorsanız, yeniliklere daha cesur bir şekilde bakmalısınız. Bugün sezgilerinizin yanılmadığını görmek, sizi olumlu etkileyecektir. Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığını görmek, sizi olumlu bir şekilde rahatlatacaktır. Kendinize olan güveniniz artıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı