BurçlarGenel

29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
29 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu gün üstünüzde var olan sorumlulukları bie kenara bırakarak ,sizi gerçekten ilgilendiren veya ilham veren şeyleri yapmayı tercih edebilirsiniz.
Sinirlerinizin yıprandığını hissediyorsunuz , bu çok normal yöneticiniz Mars geri hareketinde ve bir Ay tutulması yaşadık . Bir ekip çalışmasına veya
ilgilendiğiniz konuda bir arkadaşınız ile ilerlemeye karar verebilirsiniz. Sosyal yaşamınızı biraz sessize alarak , ruhunuzu dinlendiren şeylerle ilgilenmek
size iyi gelecek.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu gün günün ilk yarısında , kendinizi huzursuz hissedebilir, yaptığınız her şeyin eleştrildiği hissine kapılabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile bir araya gelmeniz ve üzerinizdeki negatif enerjinin kaybolmasına sebep olabilir. Ailenizde bazı kişilerle sorun yaşıyorsanız , önümüzdeki günlerde bunu çözüme ulaştırabilir , aradaki ilişkiyi düzeltebilirsiniz.Beyninizin bugün çok keskin olduğunu göreceksiniz ve yaşamdaki amacınızla ilgili daha geniş bir netlik hissiniz var.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar İkizler Burcu Günlük Yorumu

Başkalarına olan yükümlülükleriniz çok , ama siz , bu günlerde en çok keyif aldığınız yer olan huzur ve sükunet için can atıyorsunuz . eylemleri hakkında bilinçli kararlar vermeden hayatlarını yürütür. Bu tuzağa düşmeyin.Başkalarının senin için karar vermesine izin verme. Kaderinizin kontrolünü elinize alın.Herkesin olumsuz olarak gördüğü müthiş fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu muazzam bir armağan; Bu yüzden boşa gitmesine izin vermeyin – özellikle bugün.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Günün ilk yarısında, iletişim kurmada bazı problemler olabilir .Konsantrasyon gerektiren görevler şimdilik şimdilik çok iyi olmayabilir. Bugün var olan gerginliğe fazla kapılmayın.
Bu stresli durumlara devam ederseniz, sadece daha fazlasını oluşturmayı başaracaksınız. Bir kişi ile yaşadığınız gerilim ikiniz de yıpratıyor , bir süre olayları akışa bırakıp ,üstüne gitmemeyi deneyin . Zaman içinde sizinle aynı fikre sahip olabilir .

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde, kendinizi yanlış ifade etme eğilimi yüksek, ancak günün ilerleyen saatlerinde önemli ölçüde azalacak.Zihniniz böyle bir günde biraz daha kırılgan olabilir, bu yüzden normalden daha duyarlı davranabilirsiniz .Geleceğinizden ödün vermeden anın tadını çıkarmaya çalışın .Kendi kaderinizi çizmek ve temel kararlar vermek için istekli olabilirsiniz.
Planlarınızı daraltma ve önceliklerinizi detaylı bir şekilde değerlendirme fırsatınız var .

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Başak Burcu Günlük Yorumu

Kendi yaşamınızla ilgili kararlar söz konusu olduğunda kesinlikle en son söz sizin , ama başkalarının fikirleri, sizin istediğiniz veya ihtiyacınız olan şeyle daha iyi iletişim kurmanız için size yardımcı olabilir. Evinizi veya kişisel hayatınızı düzenlemeye şu günlerde biraz dikkat gösterilebilir. Bu gün başka fikirleri dinlemek , farklı fikirleri anlamaya çalışmak için,
güzel bir gün. Kararlarınızı aldığınız bilgileri kullanarak ve çok iyi düşünerek veriniz.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi biraz yavaşlattığınız zaman, şefkat ve paylaşım yoluyla sevginizi gerçek yollarla ifade edebileceksiniz. Bildiğiniz şeylere sadık kalmak ve her şeyi yolunda tutmak için, sadece şu an için veya içgüdülerinize tekrar güvenebileceğiniz zamana kadar , bilmediğiniz konularda içinizden sorgulamalar yapmayın .Bu gün izleyici olmak ve bazı konularda bilgi toplamak , sizler için daha uygundur.Dikkat gerektiren şeyleri elde etmek için bir kısayol veya kolay bir seçenek aramamaya çalışın.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün birbiriyle çelişen istekler var: Bir tanesi tanıdıklarla birlikte günü geçirmek , diğeri ise yeni olanı kucaklamak ve sonuçları da iyi veya kötü kabullenmek.Günün duygusal bir şekilde geçirilmesi , bugün ihtiyacınız olan şeydir. Birinin belirli bir meseleyi ele alma biçimiyle aynı fikirde olmayabilirsiniz, ancak onların bir şeyler yapmasına izin vermek akıllıca olacaktır.
Gülümseyin , başkalarıyla aynı fikirde olmasanız da bu zamanda uzlaşmanın pek çok faydası vardır.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Savaşçı tutumunuzun çevrenizdekileri nasıl etkilediğinin farkında bile olmayabilirsiniz. Bu durum, durum hakkında biraz daha fazla veri elde etmek için başkalarının bakış açısından şeyleri görmek için iyi bir gün.
Hayatın tüm cevaplarını almayabilirsin ama denemek için iyi bir iş çıkartabilirsin. Cevapsız görünen şey sizi büyüleyebilir ve başkalarının yapmadığı ya da vazgeçmediği durumlarda cevaplar veya çözümler bulmaya
kararlı olabilirsiniz. Seyahat etme isteğiniz varsa, bunu yapmak moralinizi artırabilir ve size enerji dolu hissetmenizi sağlayabilir.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Şu an hayatınızda hareket eden enerjileri ayarlama yeteneğinizin olduğunu keşfedeceksiniz.Bugün erken saatlerde duygusal ya da finansal bir risk almak ve onu güvenli bir şekilde uygulamak isteyeceksiniz. Kararlarınızda
acele etmemeniz sizin lehinize olacaktır. İş hayatınızda çok fazla çabaladığınızı ama hakkınız olanın verilmediğini düşünüyorsunuz . Sakin ve pozitif enerjinizi yükselterek devam ettiğinizde , istediğiniz sonuca ulaştığınızı
göreceksiniz.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Yorumu

Bu gün bazı karışıklar mümkün , duygularınız çok güçlü , sabah saatlerinde bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.Yardıma ihtiyacınız varsa sevdiklerinizden yardım isteme konusunda çekimser olmayın .Yeni fikirlere olan ilginiz bugün her zamankinden daha güçlü .İnsanların söylediklerini dinleyin ve tanıştığınız her kişiden öğrenebileceğiniz şeyler olacağını unutmayın.Bir takım projesinin bir parçası olarak ya da belki de sosyalleşerek katılımda büyük memnuniyet bulabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bir kişi ile ileride çok iyi arkadaş olabilirsiniz.

 

 

 

29 Temmuz 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Yorumu

Meditasyon için mükemmel bir zaman ve hayatınızdaki son olayları yansıtmak için. Ay, güneş haritanızdaki bir döngünün sonuna geliyor ve sizlere yoğun günler için hazırlık yapmak için daha fazla dinlenme ve zaman ayırmaya davet ediyor.
Zihinsel berraklığın bugün şaşırtıcı,belirli durumları tek başınıza bırakırsanız, en az bir istenen gelişmenin veya sonucun ortaya çıktığı bir zaman olabilir.Bazı fedakârlıkların yapılması gerekebilir – örneğin yaşamındaki değerini yitirmiş bir şeye izin vermek gibi. Duygusal olarak, kendini yeniden şarj etmelisin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı