BurçlarGenel

29 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

29 Temmuz 2016 Cuma KOÇ Burç Yorumu:
İdeallerinizin sınırı yok. Bugün, sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetlerde boy göstereceğiniz bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz. Dostlarınızın değişik teklifleri karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

29 Temmuz 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:
Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Ay burcunuzda ilerlerken, manevi duygularınızın ön planda olacağı mistik çalışmalar içinde olabilirsiniz. Ruhsal yönünüz güçleniyor.

29 Temmuz 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:
Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermekten vazgeçin. Bugün, yakınlarınızın da bulunacağı ortamlarda değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. Onlar, bazı beklentileri için, yardımınızı isteyecekler. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.

29 Temmuz 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen, farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Karşılıklı mantık savaşları vereceğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz.

29 Temmuz 2016 Cuma ASLAN Burç Yorumu:
Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Yapmanız gereken önemli olayları düşünmeli, ve yalnız kalıp, iç sesinizi dinlemeye özen göstermelisiniz. Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var.

29 Temmuz 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:
Güneş ve Satürn etkisiyle yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bugün bazı konuları kendinize göre gizleme gereği duyacaksınız. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, bilinçaltınızı etkilerken, güven duygusuna olan ihtiyacınızın artmasına neden oluyor.

29 Temmuz 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:
Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Risk alma konusunda acele etmemelisiniz.

29 Temmuz 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:
Cinsel duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün.

29 Temmuz 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:
İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Maddeyle aranızda duygusal bir bağ oluşturuyorsunuz. Beklentilerinizin cevabı size olumlu gelecektir. Bugün özellikle sır saklama eğilimindesiniz.

29 Temmuz 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:
Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

29 Temmuz 2016 Cuma KOVA Burç Yorumu:
Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

29 Temmuz 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:
Ay’ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizi özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı