BurçlarGenel

29 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

29 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Günün güzel haberi sana. Koçlar için her şeyin farklı halini ve beklentisini sağlamak ve senin için ön plana çıkarmak istiyorum. Güzel olanı, ayrıntılı olanı ve yenilikçi olanı takip etmek, ortaya çıkarmak ve bize sunmak için her şeyi yapmak gerekiyor. Biraz kendini düşünürsen enerjini odaklayabilirsin.

29 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)
Boğa için kariyer konusu gündemde bu sıralar ve her şeyin kendi içinde bir yeniliği olduğunu düşünürsek alternatif yaklaşımlar sana da uğrayabilir. Kendinle ilgili aklına gelen ne kadar güzel şey var ise yapmaya başla ve bunu da ancak kendi güzel düşüncelerin ile ortaya çıkarabilirsin.

29 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)
Kariyer hedeflerinle ilgili bir şeyler yapabilirsin. Bu beklentiler seninle ilgili daha rahat, daha verimli ve estetik bir dil yaratacak. Sevgiyi ve beklentiyi seninle büyütmek, senin için ortaya çıkarmak istiyoruz. Bu yüzden bütün düzenin ihtiyaçlarına seninle ulaşmak ve sana dokunmak adına her şeyi yapmak durumunda olan birileri olabilir.

29 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)
Yengeçler için aşk konusu gündemde bu sıralar. Aşkla ilgili beklentiler var farkında mısın bilmiyorum. Senin için neler yapıldığını ve nelerin ön plana çıkarılacağını her zaman incelemen gerekiyor. Süreçlerin büyümesi, güçlenmesi ve insanlara bir artı sağlanması gibi bütün durumlarda, karşı bir beklenti oluşturulabilir.

29 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)
Aslan burcunun her aşamada bir ayrıntı çıkardığına ne diyorsunuz? Şöyle düşünün. İnsanlara daha yakından ulaşmak, onlarla ilgili daha yakından bir seviyeye dokunmak. Aslan burcu biraz daha duygusal şu günlerde ve bu günlerin keşfini ancak siz çıkarabilir ve toparlayabilirsiniz.

29 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)
Kalitenin ve beklentilerin üzerinde insanların daha rahat ve ayrıntılı bir konuya ulaşması için keyifli bir süreç vardır. Başak burçlarında durum değişken. Bazı anları ve yoğunlukları kullanmak için senin de ihtiyaçlarına çözüm sunduğumuzu söyleyebiliriz.

29 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)
Burçların içerisinden gerçekten farklı bir anlama ulaşmak istiyor iseniz bu anlamı daha rahat ve daha ayrıntılı olarak ortaya çıkarabilirsiniz. Terazi konusuna gelince, gerçekten farklı bir dil üzerinde ilerlemek ve duygusallığını kullanmak senin işin.

29 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Akrep burcu ve aşk birlikte iken gayet iyi gidiyor. Bu yüzden her şeyden ziyade insanın kendisiyle ilgili iletişimini ortaya çıkarmak gerekli diyebiliriz. Akrepler de bunu iyi başarıyor bu konuda.

29 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-29 Ocak)

Bazı şeylerin anlamını ancak yokluğunda anlarsın. Yaylar için de durum böyle. Bir arkadaşınla aran kötü ve şu sıralar seni arıyor gibi. Bakalım neler göreceğiz.

29 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 29 Ocak)

İlişkilerde özellikle aşk konusu senin gündeminde biraz bak etrafına göreceksin. Bunun için çevrenden bir beklentiye girme senin de aktif olman gerekiyor bazen.

29 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları ( 229 Ocak- 18 Şubat)

Kova için değişen ve yenilenen güzellikleri ortaya çıkarmak gerekiyor. Daha çok iletişim bölümünde iyi olacak gibisin. Girişimlerin sürsün ve kendini keşfetmeye devam et.

2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)Balık burcu ile ilgili her aşamayı ilerletebilir ve ön plana çıkarabilirsin. Günün son burcu sensin belki ama günün son insanı sen olmayacaksın. Bu yüzden seni arayacaklar. Bakalım enerjini nasıl toparlayacaksın. Biraz duygusallık olacak gibi bugün.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı