BurçlarGenel

29 Haziran 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Perşembe gününde duygusal anlamda kendinizi insanlardan fazlasıyla uzak hissedeceksiniz. Ne yaşıyorsanız kendi içinizde gizli saklı bir yerlerde tutacaksınız ve hislerinizi hiç kimseye belli etmemeyi önemseyeceksiniz. Ancak siz her ne kadar gizleseniz de sizi yakından tanıyan ve önemseyen kişiler halinizden tavrınızdan bir değişiklik olduğunu anlayacaklar sevgili Koç Burçları. Sizse kimsenin yardımını istemediğiniz için kendinizi daha da geriye çekmek ve belki de hırçın tavırlar sergilemeyi seçeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatınızın odağında tuttuğunuz konu her ne ise onunla ilgili kendinizi daha fazla geliştirmek ister ve bu konudaki hırsınıza yenik düşersiniz. Sizinle birlikte olan kişilere ise bu konuda çok fazla söz hakkı tanımaz ve kendi bildiğiniz yoldan gitmeyi tercih edersiniz sevgili Koç Burçları. Gün sonuna doğru aklınızda soru işareti oluşturan bazı konuları açıklığa kavuşturmaya çalışırsınız. 29 Haziran 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Perşembe gününde ev yaşantınız ve iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmak adına çalışmalar yapmak üzere uğraşabilirsiniz. Parasal anlamda ne kadar sıkıntıda olursanız olun sizin için bu bir huzursuzluk kaynağı değildir. Daha çok manevi şeylere değer verirsiniz ve en büyük zenginliğin evinizdeki ve içinizdeki huzur olduğunu düşünürsünüz. Bu nedenle de maddi sorunlar meydana çıktığı zaman çok fazla kafanıza takmaz ve her şeyin kısa süre içerisinde hallolacağına inanırsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk yaşantınızda bazı sorunların belirmesi ve birlikte alınacak önemli kararların olması sizi gerecektir. Fikirlerinizi açık bir şekilde beyan etmekten çekinebilirsiniz ve bu durumda da sevdiğiniz kişinin sizden istediklerini yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bu sizi çok mutlu etmeyecekse önceden sesinizi çıkarmadığınız için üzülürsünüz sevgili Boğa Burçları. Dolayısıyla karar verirken daha etraflıca düşünmeyi önemsemelisiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Perşembe gününde ev yaşantınızdaki düzeni fazlasıyla önemseyeceksiniz. Kafanızda kendinize has bir düzen oluşturmuşsunuzdur ve bunun bozulması sinirlerinizi çok fazla gerecektir. Bu nedenle sizin düzeninize müdahalede bulunacak kişilere karşı çok sert tepkiler verebilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce biraz düşünmeli ve karşınızdaki kişinin asıl niyetinin farkında olmalısınız sevgili İkizler Burçları. Aksi halde geri dönülmez hatalar yapabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İş yaşamınızda da aynı şekilde bildiğiniz yollardan ilerlemeye çalışırsınız. İşi bilmeyen yeni insanlar varsa bu konuda size engel olmaya veya işinize dair size akıl vermeye çalışabilirler. Bunun fazlasıyla küstah bir tavır olduğunu düşünürsünüz ve çalışma ortamınızdaki huzurunuzun tamamen kaçtığını anlarsınız sevgili İkizler Burçları. Ancak bu meseleyi kafanıza fazla takmamalı ve kendinizi sizi rahatlatacak başka bir alana yönlendirmeye çalışmalısınız. 29 Haziran 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Perşembe gününde insanlarla olan ilişkileriniz ve onların size karşı tavırları gününüzü büyük ölçüde etkileyecektir. Siz yardımcı olmaya fazlasıyla hazır bir durumdasınızdır ve insanlar da sizin bu tavrınızın farkında oldukları için başları sıkıştığı anda size koşarlar. Bu anlamda gün içerisinde biraz vakit kaybedecek olsanız da ilerleyen saatlerde istediğiniz koşullarda çalışmaya devam edebileceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Özellikle aklınızdaki projelerinizi değerlendirmek için sakin bir zaman dilimine ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bunun yanında yapacaklarınızın sizi fazlasıyla korkutuyor olması hareket etmenizi engelleyebilir. Elinizde olan şeylerden memnun olmasanız da onları da kaybetmek sizi endişelendiriyor sevgili Yengeç Burçları. Ancak yapmak istediklerinizi engellerseniz ve hiçbir zaman denemezseniz de ileride şansınızı bile denemediğinize pişman olabilir ve zamanı geri döndürmek isteyebilirsiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Perşembe gününde sizi rahatsız eden birçok konuyu masaya yatırmaya çalışabilirsiniz. Sizin için birçok doğru ön plandadır. Ancak başka insanlar sizin doğrularınızı anlamamakta ısrarcı olurlar. Bu nedenle de kendinizi dışlanmış hissedersiniz ve hayatta ne yapıyorsanız yalnız olduğunuzu düşünürsünüz. Topluluk içerisinde insanlar sürekli kendinizden ve yaptıklarınızdan bahsettiğiniz için sizin kendinizi beğenmiş olduğunuzu düşünebilirler sevgili burclar.net okuyucuları. Aslında bunun nedeni sizin yalnızlığınızdır. Elbette ki hiç kimseyle bunu anlatacak kadar samimi olmadığınız için de derdinizi söyleyemezsiniz. Ailenizle ilgili meseleler gün içerisinde sizin için can sıkıcı sonuçların doğmasına neden olabilir. Özgürlüğünüzün kısıtlanması ve size sınırlar çizilmesi hususunda elinizden gelen her şekilde karşı gelmeye çalışacaksınız. Aşk yaşantınızda aradığınızı bulmaya çalışırken çok yorulduğunuzu ve insanlara güveninizi kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Perşembe gününde aşk hayatındaki diyaloglar oldukça büyük önem kazanabilir. Kendinizi sevdiğiniz kişinin size karşı tavırlarını çözümlemeye çalışırken bulursanız bu durumda biraz suçlu hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden bu kadar uzaklaştığınızı fark etmek kendinizi kötü hissetmenize neden olacaktır. Bu nedenle açık bir şekilde konuşmak ve sorunların üstesinden gelmek sizin için daha büyük önem kazanacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bunların çözümlenmesinin ardından karşınıza yeni sorunlar çıkabilir. Gelecek planlarınızla ilgili ne yönde ilerlemek istediğinizi düşünebilir ve bu noktada kendi arzularınızı algılamaya çalışabilirsiniz. Toplumun baskısıyla bir şeyleri yapmaya zorlanıp zorlanmadığınızı çözümlemeye çalışırken bazı şeylerin aslında sizin isteklerinizle hiç ilgisi olmadığını anlayabilirsiniz. Gün sonuna doğru bedensel aktivitelerin yoruculuğu sağlığınız açısından olumsuzluklara yol açabilir. Sakin bir şekilde dinlenmeye çalışmalısınız. 29 Haziran 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Perşembe gününde parasal konulardaki hırslarınızın her şeyin önüne geçmesi mümkün olabilir. Bu nedenle kendinizi diğer bütün olaylardan soyutlayabilir ve başarılı olmak uğruna gece gündüz çalışabilirsiniz. Hayatınızı ne şekilde geçirmek istediğinizle ilgili bir karar almış durumdaysanız bunun için ilk adımlarınızı bugün atmaya başlayacaksınız. Ancak eğer hala kararsız olduğunuz noktalar varsa harekete geçme konusunda çok acele etmemeniz gerektiğini bilmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Maddi yatırımlarınızın önünü tıkayan etkilere karşı kendinizi çaresiz hissedebilir ve çalışmalarınızı durdurmaya çalışabilirsiniz. Ancak bu noktada size güç verecek bir dostunuz gözünüzü açacak ve sabırla ilerlemenizi sağlayacaktır. Gün sonunda aşk yaşantınızdaki huzurunuza tekrar kavuşmak için şansınızı deneyeceksiniz sevgili Terazi Burçları. Sevdiğiniz kişinin size karşı olan hislerinin her şeyi yoluna sokacağını düşüneceksiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Perşembe gününde hayatın akışında sizi zorlayan etkiler üzerine düşünecek ve bunların yoluna girmesi için yapabileceklerinizi gözden geçireceksiniz. Eğer hoşunuza gitmeyen bir şeyler fark ederseniz bunu derhal düzeltmek için girişimde bulunursunuz ve başarılı olamadığınız zamanda da kendinizi başarısız hissedersiniz sevgili Akrep Burçları. Bir şeyi hayal edebiliyorsanız onu başaramamanız diye bir durumun söz konusu olmaması gerekir sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak aslında bu şekilde davranarak kendinizi yok yere sıkıntıya soktuğunuzun farkına varmalısınız. Siz olayları akışına bırakmayı ve her şeyin yoluna girmesi için hayata biraz zaman tanımayı biraz daha önemsemelisiniz. Aşk yaşantınız sizin için olumsuz birçok anıyla dolu olabilir. Bunların sizi daha fazla üzmesini istemez ve geçmişe bir sünger çekersiniz sevgili Akrep Burçları. İyiyi de kötüyü de unutmak ve tertemiz bir sayfa açmak size iyi hissettirecektir. 29 Haziran 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Perşembe gününde hayatınızda sizi heyecanlandıran ne varsa her şeyi çok daha yoğun bir şekilde yaşayacaksınız. Özellikle halledilmesi gereken sorunlar üzerine kendinizi her zamankinden çok daha çaresiz ve yalnız hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizde her şey çözülmüş olsa da pratiğe döktüğünüzde hiçbir şeyin üstesinde gelemeyeceğinizi düşünür ve endişelenirsiniz sevgili Yay Burçları. Aşk yaşantınızla ilgili duygusal olarak kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişinin sizin hislerinizi anlamasını sağlamak için çok fazla çaba gösterdiğinizi düşünür ve bunda bir yanlışlık olduğunu ifade edersiniz. Bu şekilde anlaşılacağınızı ve sorunlarınızın çözüleceğini sansanız da aslında hep aynı kalacak etkileri bugün fark edecek olmak sizi bir anlamda özgürleştirecektir sevgili Yay Burçları. Gelecekle ilgili planlarınızda sabırlı davranmış olmanızın meyvelerini bugün akşam saatlerinde almaya başlayabilirsiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Perşembe gününde aşk yaşantınızda bir güç savaşının içinde olduğunuzu düşünebilir ve kendi arzularınızı ön plana çıkarmak için mücadele edebilirsiniz. Sizinle aynı dili konuşmadığını düşündüğünüz biriyle birlikteyseniz her şeyin çok daha zor olması kaçınılmazdır. Ancak bir şekilde kendinizi anlatmayı başarabilirseniz sizin de karşı tarafta yanlış anladığınız noktalar olduğunu hissedebilirsiniz. Bu durumda da bir özeleştiri yapmak ve her şeyi yoluna koymak adına daha fazla çabalamak sizin için önemli olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Toplumsal yaşamın size koyduğu sınırlar sizi korkutmuyor aksine bunlar değişim için çabalamanızın fitilini ateşliyor. Hayatta bir değişim yaratmadıktan sonra yaşamanın çok fazla bir anlamı olmadığını düşünebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Ancak bununla ilgili çalışmalar yaparken kendinize zarar vermemeye ve geleceğinizi daha ciddi bir şekilde düşünmeye önem vermelisiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Perşembe gününde etrafınızdaki insanların davranışlarından ve sizin dışınızda gelişen olaylardan fazlasıyla rahatsız olursunuz. Günün bir kısmında bunlara maruz kalmak zorundasınızdır. Ancak neticede bunların etkisinden kurtulduğunuzda kendinizi bu rahatsız kaldığınız zamanların etkisinden kurtarmak için de zamana ihtiyaç duyarsınız sevgili Kova Burçları. Bugün içerisinde çevrenizdekileri düşünmekten çok kendinizle ilgili bazı olumlu işler yapmayı önemsemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer her gününüz aynı geçiyorsa ve bir günden bir güne kendinizi geliştirmek adına hiçbir şey yapmıyorsanız bu konuda bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Geleceğinizle ilgili yaptığınız planların birçok noktasında eksiklikler olduğunu görebilirsiniz sevgili Kova Burçları. Bu noktada geçmiş deneyimlerinizden yararlanmayı ve bu şekilde önünüzü daha rahat bir şekilde görebilmeyi denemelisiniz. 29 Haziran 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 29 Haziran 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Perşembe gününde hayatınızı üzerine kurguladığınız ne varsa bunların sizin için önemlerini tekrar sorgulama gereği duyabilirsiniz. Kendinizi bağladığınız ve inandığınız ne varsa bunların artık size anlamsız geldiğini düşünebilirsiniz. Bu şekilde düşünmenizin nedeni hayattaki birçok şeyden sıkılmış olmanızdır. Gerçekten işlevini yitirmiş ve size bir anlam ifade etmeyen meseleler varsa bunları hayatınızdan çıkarmayı düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak içinde bulunduğunuz ruh halinden dolayı sizi sinirlendiren ve daha sonradan özleyeceğiniz şeyler üzerine daha fazla düşünmeniz gerekecektir. Aşk yaşantınızda da aynı şekilde kafa karıştırıcı bir durumun içinde kalmış olabilirsiniz. Her ne kadar insanlara anlatıp onlardan akıl isteseniz de ilişki dinamiklerinizin yalnızca sizin anlayabileceğiniz bir şekilde olduğunu düşünürsünüz. Bu nedenle de kimsenin size akıl vermesinin mümkün olmadığını anlarsınız. 29 Haziran 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı