BurçlarGenel

29 Ekim 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 29 Ekim 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

29 Ekim 2016 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Bugün düşüncelerinizi disiplinli bir şekilde çevrenize yansıtma özelliğiniz var. Ay ve Merkür’den olumlu etkiler almaktasınız. Bazen düşüncelerinizi gizlediğiniz için çevrenizde merak konusu olmanız rağmen içtenliğinizi bilenler için, güven teşkil ediyorsunuz. Finans konularının gündemi meşgul ettiği bir gün yaşayacaksınız.

29 Ekim 2016 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Ay’ın sizin gibi bir toprak grubu olan Başak’ta ilerlemesi, sizin için güzel bir zemin oluşturuyor. Ayrıntılardan kurtulmak istemediğiniz için olayların farklı yönlerini görmekten hoşlanıyorsunuz. Çevrenizle tartışmak yerine bildiğiniz konularda daha fazla bilgi sahibi olmayı yeğliyor, sessiz ve derinden gidiyorsunuz.

29 Ekim 2016 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün yönetici gezegeniniz Merkür, düşüncelerinizde daha ağır ve temkinli bir tablo çiziyor. Akılınıza taktığınız konuların size hiçbir faydası olmayacak. Bugün eski aktif halinize dönmek için yeni bir performans peşinde olacaksınız. Ailenizin teklifleri karşısında, işbirliği içine girmeniz mümkün. Geleneksel değilsiniz ama çevrenizi dinlemeyi seviyorsunuz.

29 Ekim 2016 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Kendinizi iyi hissetmeniz için çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz. Duygusal bir konuşma yapmanız sizin özlemli olduğunuz konuları da beraberinde getirecek. Askıda kalan işlerinizle ilgilenmek için, elinize fırsat geçiyor. Bugün çoğul fikirler içinde kalmanız mümkün.

29 Ekim 2016 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Bugün sabit düşünceler içinde olmanız, yüzünden çevresel ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenize ters düşmek istemediğiniz için, tercih yapmanız gerekiyorsa, sevdiklerinizin yanında olmayı yeğleyeceksiniz. Derin bir araştırma yeteneğine sahip olduğunuz için yeni konulara da ilgi duyuyorsunuz.

29 Ekim 2016 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, daha duygusal ve romantik ilişkiler içindesiniz. Aklınız oldukça karışık ve sürekli değişim gösteriyorsunuz. Bugün olması gereken olayların dışında cereyan edecek olan çevresel sorunlar bazı kişilerin kafasını karıştıracak İçsel huzursuzluğunuzu yenerek, kendinizi işinize vermelisiniz.

29 Ekim 2016 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Maddi konuların kafanızı meşgul etmesinden rahatsız olabilirsiniz. Bugün elinizden geldiği kadar finans konularıyla ilgileneceksiniz. Bir an önce bitmesi gereken işleriniz var ve sizi engelleyen pürüzleri ortadan kaldırmayı düşünüyorsunuz. Merkür gezegeni aklınıza takılan konuları anında yaşama geçirmenizi sağlıyor.

29 Ekim 2016 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
Çevrenizde tutucu kişilerle iş yapmak hoşunuza gidiyor. Siz yeniliği sevmenize rağmen, güvenebileceğiniz kişilerin alışkanlıklarına bağlı geleneksel olmasından hoşlanıyorsunuz. Çünkü böyle zamanlarda serüvenci arkadaşlarınızı çevrenizde görmeniz mümkün olmuyor. Maddi konularda ruhsal bir güvene ihtiyacınız var.

29 Ekim 2016 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
İçtenliğe önem vermenize rağmen bazen size hiç uymayan bir kişilik sergiliyor ve bulunduğunuz ortamlarda sır olmayı yeğliyorsunuz. Bugün katıldığınız davetlerde felsefi konuşmalar ilginizi çekecek ve sizi oyalayacak farklı kişilerle tanışacaksınız. Mesleğinizde titiz ve önlemci davranmak isteyişinize bazıları tepki gösterebilirler.

29 Ekim 2016 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Etkileyici bir dış görünüşünü olmasına rağmen, içsel çekingenliğinizi çevrenize hissettirmek istemiyorsunuz. Bugün yolculuk planları yapıyorsunuz. Fakat her zamanki gibi disiplinli hareket etme gereği duyacak ve yapacaklarınızı detaylı bir şekilde organize edeceksiniz. Bu özelliğiniz yüzünden her şeyi ağır yaşıyorsunuz.

29 Ekim 2016 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Duygularla mantığınızı ayırt edebileceğiniz bir gün içindesiniz. Çevrenize zarif bir görüntü çizerken, her şeyi dikkatlice izliyorsunuz. Tartışmalardan kaçınacağınız bir gün. İletişim içinde olacağınız kişilerle ortak bir kazanç tablosu oluşturabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili değişim söz konusu. Fikirleriniz değişiyor.

29 Ekim 2016 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Duygu alış verişi içinde olacağınız bir gün içindesiniz. Gireceğiniz toplantılarda ve sosyal yaşantınızda akıl ve mantık karmaşası yaşamak istemediğiniz için dinlemeyi yeğlerken, karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Yeni ilişkileri konusunda temkinli hareket etmenizi, isabetli bir davranış olarak nitelendirebiliriz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı