BurçlarGenel

29 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

29 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, son günlerde aşk hayatınızda bazı inişler ve çıkışlar yaşanıyor olabilir. Birisi sizden, ilişkinizde oynamaya alışık olduğunuzdan başka bir rol oynamanızı istiyor. Bugün, bu baskılar üzerinde düşünmek için zaman ayırmalısınız. Önümüzdeki birkaç ay boyunca bu soruların cevaplarına ihtiyacınız olacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizle gurur duyma fırsatı bulabilirsiniz. Ama bu durumun kontrolünüzden çıkmasına izin vermeyin. Bu narsisizme sık sık izin vermeniz iyi değildir. Gün boyu söylediğiniz her şey geçerli olacak ve insanlar size geri bildirimlerde bulunacak. Bir kereliğine, yıldızlar size kendi egonuza hitap etme fırsatı veriyor, bundan yararlanın!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün bilinciniz seyahat ediyor ve etrafınızdaki olayların ayrıntılarını daha az umursuyorsunuz.  Uzun yürüyüşler ve yalnız kalma üzerine düşünülmüş harika fikirleriniz var. Bir süredir aklınızda olan yaratıcı fikirleri bugün tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bu fikirler, yaşamınızda yeni bir yer bulabilirler.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün insanlara dikkat edin. İtaatsiz ve hasara yol açan insanlar kesinlikle rol model değildir, ancak toplumdaki pozisyonları önemlidir. Onlardan, kurallara uyma ve işlerin daha iyi olmasını sağlama hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Ritmi yakalayana kadar onlarla yürümeye devam edin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bazen sevdiğimiz insanlar bize duymak istemediğimiz şeyler söyler ve buna dürüstlük denir. Bu nedenle, bugün danıştığınız kişileri suçlamayın; onlar güvendiğiniz insanlar. Tavsiyeleri hoşunuza gitmeyebilir, yalnızca size yardım etmeye çalışıyorlar.

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendiniz için yeni bir şey almak isteyebilirsiniz, ancak alışverişe başlamadan önce bekleyin. En azından şu an, herhangi bir harcamadan kaçınmanız daha iyi olacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, farkında olmayabilirsiniz ancak biri üzerinde çok fazla güce ve etkiye sahipsiniz. Bütün ipleri ele almak ve bir kuklacı gibi davranmak yerine, mükemmel, risksiz fırsat görene kadar bekleyin. Bu konuda kontrolden çıkmak büyük bir hata olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, son birkaç gün içinde, farkına varmadan çevrenize çok fazla mahkum oldunuz. Nasıl hissettiğinize ve başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuza dair netlik artıyor. Bu netlik gün ilerledikçe de artacaktır. Fikirleriniz, herkesin dikkatini ve coşkusunu çekecek, bu yüzden konuşun. Herkesin ne istediğinizi anlaması ve bunu gerçekleştirmenize yardımcı olması işinizi kolaylaştıracak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kişisel yaşamınıza biraz zaman ayırmalısınız. Aile üyelerinizden veya arkadaşlarınızdan birinin sizinle konuşması gerekebilir, söylediklerini dikkatlice dinlemelisiniz. Konunun derinine inmek için tüm enerjinizi kullanacaksınız. Yol boyunca bazı gizli hazineler keşfedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün hayatınızı netleştirmek için iyi bir gün. Son zamanlarda, kafanız karıştığında yeni bir şey yapmanın faydasız olduğunu anlamış olabilirsiniz. Bu durumdan çıkmak için gereken şeyin kendinize iyi bakmak, daha iyi beslenmek, daha fazla uyumak veya tatil yapmak olduğunu anlıyorsunuz.

 

KOVA BURCU

Sevgili Koçlar, güne hızlı, üretken bir başlangıç yapıyorsunuz. Bunu bir başarı olarak kabul edin ve ardından kendinizi ödüllendirmek için rahatlayın. Büyük bir sıçrama yapmak cazip gelse de, yeni projelere başlamaktan kaçının. Öğleden sonra veya akşam dinlenmek ve keyif yapmak için fırsat yakalayabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hoşlandığınız kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Hatta bu hoşlanma aşka dönüşebilir. Ruh halinize ve içinizden geçen her şeye çok dikkat edin. Her şey bugün doğru enerjiyi ortaya koymakla ilgili. Bu yüzden, arzu ettiğiniz görüntüyü yansıtın. Dışarıya ne yansıtırsanız, nihayetinde size on kat geri dönecektir. İçinizde derinlerde pozitif enerji var ve parlamasını izin verme zamanı geldi.

29.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı