BurçlarGenel

29 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Burç yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Koç Burçları, bu Pazartesi gününde yaşamın ve içinde bulunduğunuz ortam koşullarının üzerinizdeki etkisini düşünerek vaktinizin büyük bir kısmını geçirebilirsiniz. Yeni bir haftaya başlarken yapılması gereken birçok iş vardır sevgili Koç Burçları. Ancak sizin için içinde bulunduğunuz ruhsal sorunların içinden çıkma işi elbette ki çok daha büyük bir önem arz eder. Küçük bir çevrede bulunmayı ve insanlardan uzak durmayı sevmezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Sürekli yeni insanlarla tanışmak ve bu şekilde de kendinizi geliştirmek ve yeni bilgiler edinmek istersiniz. Her tanıştığınız insanın size hayatın farklı bir yüzünü gösterdiğini düşünürsünüz. Hayatınızda bazı zorlukların üstesinden gelebildiğiniz için kendinize olan güveniniz tamdır sevgili Koç Burçları. Ancak bazen öyle bir noktaya gelirsiniz ki içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanın artık sizinle ve sizin yaptıklarınızla bir ilgisi kalmadığını düşünürsünüz. 29 Ağustos 2016 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde içerisinde bulunacağınız toplulukların ilgisini çekme konusunda fazlasıyla başarılı olacaksınız. Hem görünümünüz hem de bilgi birikiminiz insanları kendinize hayran bırakmanız için yeterli olacaktır. Bu sizin için oldukça önemli bir şeydir zira kendinizi geliştirmek adına fazlasıyla çaba gösterirsiniz sevgili Boğa Burçları. Bunun yanı sıra insanların size karşı sevecen tavırlarını hissetmek de yalnız olduğunuz zamanlarınızı hatırlayarak ne kadar boşuna üzüldüğünüzü anlamanızı sağlayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Aklınızda kendiniz için oluşturduğunuz belli bir çizgi vardır ve bunun dışında kalan hiçbir şeyin hayatınıza girmesine izin vermezsiniz. Bu şekilde aslında sizin için iyi olabilecek birçok fırsatı kaçırdığınızı çoğu zaman fark edemezsiniz sevgili Boğa Burçları. Kendinizi iyi bir şekilde ifade edebileceğiniz bir sanatsal alan bulmak ruhsal anlamda sizi besleyecektir. 29 Ağustos 2016 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde çalışma yaşantınızdaki birçok işin yeniden karşınıza çıkması gününüzün yoğun bir şekilde geçeceğinin sinyallerini size gösterir. Kendinize yaptığınız işle ilgili çok güvenirsiniz. Zira her zaman çok fazla çalışır ve bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için elinizden geleni yaparsınız. Siz bu şekilde çalışırken etrafınızda bazı insanların yalnızca konuşup dedikodu yaptıklarını fark edersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ellerinden hiçbir iş gelmeyen insanların iş yapmak yerine sürekli insanları kötülediklerini bilirsiniz ve bunu çok fazla önemsemezsiniz. Ancak sizinle ilgili doğru olmayan şeyler söylendiğini duyduğunuzdaysa öyle bir tepki verirsiniz ki bir daha sizin adınızı bile anmaktan çekinirler. Gün içerisinde böylesine çok sorunla uğraştıktan sonra sevdiğiniz kişinin yanına gidip sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissetmek istersiniz sevgili İkizler Burçları. Bu sayede her şeyi unutur ve iyileşirsiniz. 29 Ağustos 2016 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde yeni bir iş gününe başlamanın sıkıntısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Etrafınızda size yapmanız gereken işlerle ilgili emirler yağdıran birisi varsa işe dair hiçbir motivasyonunuz kalmaz ve hiçbir şey de yapmazsınız. Siz sorunlarınızı çözerken çok aceleci bir tavır takınmazsınız. Eğer birinin davranışları sizi rahatsız ediyorsa bunu ona açık bir şekilde söylemek yerine karşınızdaki insanı uzun süre boyunca rahatsız ederek size nasıl hissettirdiğini ve tam olarak neyi yanlış yaptığını ona davranışlarınızla anlatmayı tercih edersiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bunu çok samimi olmadığınız günlük işler içerisinde bir arada bulunmak zorunda olduğunuz insanlar üzerinde denersiniz. Ancak sevgilinizle bir sorununuz olduğunda konuşma yolunu tercih etmeniz en doğrusu olacaktır sevgili Yengeç Burçları. Zira akılcı bir şekilde düşünmeden her iki tarafı da memnun edecek bir sonuca ulaşamazsınız. 29 Ağustos 2016 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumusonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, yeni bir haftaya başladığımız bu Pazartesi gününde karşınıza ilişkiniz ve iş yaşantınızla ilgili sorunlar çıkabilir. Bunlarla ilgili oldukça duygusal tepkiler vermeye meyilli olduğunuz için kendinizi diğer insanlardan uzak tutmayı tercih edebilirsiniz. Başınıza gelen kötü olaylarla ilgili çok abartılı davrandığınız zamanlar olabilir. Özellikle işinizle ilgili hoşunuza gitmeyen bir mesele olduğunda hemen başka bir işe yönelmeyi düşünür ve her şeyi ardınızda bırakmak istersiniz. Ancak aslında sizin böyle ufak sorunları çözecek gücünüz fazlasıyla vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Önemli olan içinizdeki bu güce ulaşabilmek için dikkatli bir şekilde hareket etmeye çalışmaktır. Eğer sakin olabilir ve mantığınızın sesini dinleyerek hareket ederseniz karşınızda hiçbir kötü güç duramayacaktır sevgili Aslan Burçları. Gün sonuna doğru sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bir sorun üzerine saygı ve sevgi çerçevesinde bir tartışma yürütürsünüz. 29 Ağustos 2016 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde sizi sınırlayan etkenlerle bir kez daha yüz yüze gelmek sizi fazlasıyla rahatsız edecektir. İçinizde her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşebileceğine dair bir inanç vardır. Bunun için kendinizle ilgili bazı tespitlerinizi göz önünde bulundurarak yanlış gördüğünüz meseleler üzerine çalışmayı düşünebilirsiniz. İş yaşantınızla ilgili düzeltilmesi gereken şeyler elbette ki sizden başka insanlara da bağlıdır sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak siz payınıza düşenleri yaptıktan sonra geri kalanı için de elinizden geleni yapmaya devam edersiniz. Bazı noktalarda insanlar sizin çok fazla tepki gösterdiğinizi düşünse de siz hayata daha farklı bir pencereden bakarsınız. İstediklerinizi elde edemedikten sonra bir şeylerle ilgilenmenin hiçbir anlamı yoktur diye düşünürsünüz sevgili Başak Burçları. Gün sonundaki hesaplamalarınız maddi işlerinizle ilgili ufak tefek düzenlemeler yapmanız gerektiğini gösterir. 29 Ağustos 2016 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları,  içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde yeniden bir rutine başlamak sizin için oldukça sıkıcı bir durumdur. Sonu baştan belli günlere kesinlikle tahammülünüz yoktur. Bu nedenle sürekli yenilenmek ve size heyecan dolu dakikalar yaşatacak etkinlikler yapmak için elinizdeki bütün fırsatları kullanırsınız. Çevrenizdeki insanların sizinle ilgili düşündüklerini hiçbir zaman önemsememeyi öğrenmişsinizdir. Çünkü bunları önemsediğiniz zaman kendinizi yok yere kısıtladığınızı hisseder ve içinizdeki duygulara tam olarak ulaşamazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Bu durumların yanı sıra aşk yaşantınızdaki meselelerin de üstesinden gelmek için sorunları ve sorunlara neden olan olayları görmezden gelmeye çalışırsınız. Ancak bunun duygusal bir meselede işe yaramayacağının farkına kısa süre içerisinde varacaksınız. Eğer karşınızdaki insanı gerçekten önemsiyorsanız ilişkinizi düzeltmek adına yapmanız gerekenlerden geri durmayacaksınız. 29 Ağustos 2016 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününe duygusal anlamda sizi çok etkileyecek bir olayla başlayabilirsiniz. Elbette ki bugün içerisinde yapmak istediklerinizi daha önceden planlamışsınızdır. Ancak içinde bulunduğunuz bu ruh hali her şeyin bir anda iptal olmasına neden olmuştur sevgili Akrep Burçları. Sevdiğiniz bir kişinin sizi üzecek sözleri veya sizin hayallerinizin önüne engel koyan aileniz nedeniyle bu şekilde hissediyor olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Öncelikle derin bir üzüntü içerisinde olsanız da daha sonra bundan kendinizi kurtarmanın bir yolunu bulabileceksiniz. Hiç kimse için üzülmeye değmeyeceğini anladığınız anda özgürleşeceksiniz. Herkesin bir hayatı var ve bunu nasıl yaşayacağını da kişi ancak kendisi belirleyebilir diye düşünürsünüz sevgili Akrep Burçları. Bu duygular içerisinde bugün bulunduğunuz her ortamda hakkınızı oldukça güçlü bir şekilde savunabilmek için mücadele edeceksiniz. 29 Ağustos 2016 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Yay Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; Yay Burçları, bu Pazartesi günü içerisinde sizi engelleyen ve hoşunuza gitmeyen unsurlar daha fazla gözünüze batmaya başlayabilir. Hafta sonu tatilinin ardından yeni bir haftaya başlamak her zaman zordur. Bütün haftanın yükü adeta bir tek günde toplanmış gibi hissedersiniz. Kendinizi adapte edebilmek bazen tüm gününüzü alır. Bu zorluğun yanı sıra iş ortamınızda fikirlerinizi kabul ettirmekle ilgili bazı sorunlarınız olabilir. Sizin yapmak istedikleriniz aslında herkes için fayda sağlayabilecek şeylerdir. Ancak işinizin maddi boyutları diğer insanların buna karşı çıkma nedeni olabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Kendinize yapmak istediklerinizle ilgili bir finansman bulabilirseniz sorunlarınız ortadan kalkabilir elbette. Bu meseleyle işinizi hallettikten sonra aşk hayatınızdaki tavrınız ön plana çıkacaktır. Sevdiğiniz biri varsa ona karşı açılma konusundaki hevesiniz gözlerden kaçmayacaktır. Bugün yapacağınız hareketlerin olumlu sonuçlanma ihtimali ise yüksektir. 29 Ağustos 2016 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününe hayata dair bazı kırgınlıklarla başlayabilirsiniz. Size kendinizi kötü hissettiren şeyleri bir bir ortaya dökmenize neden olacak son damla ise gün içerisinde gerçekleşebilir. Yeni bir haftaya başlarken iş ortamınızda tutunmak size zor gelebilir. Çevrenizdeki insanların dünyadan kopukluğu, sizinse iş ortamına bir türlü adapte olamamanız oldukça sinir bozucu etkenlerdir sevgili burclar.net okuyucuları. Gün içerisinde hiç kimseyle konuşup dertleşemediğiniz içinse kendinizi yalnız ve çaresiz hissedersiniz. Tüm bu etkenlerin kalıcı olduğunu ve bunları değiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz zamanlar olabilir. Bugün mücadele edecek gücünüz kalmadıysa kendinizi memnun etmek adına mutluluğu maddi harcamalarda arayabilirsiniz. Eğer psikolojinizin düzelmesine yardımcı olacaksa bu iyi bir seçim olabilir sevgili Oğlak Burçları. Ancak çok fazla para harcayıp yeni bir sorun ortaya çıkarmamaya da dikkat etmelisiniz. 29 Ağustos 2016 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, yeni bir haftaya başladığımız bu Pazartesi gününde kendinizle ilgili planlarınızı ön plana çıkararak toplumdan ayrı bir ilerleyişi seçeceksiniz. Etrafınızda gördüğünüz herkesin birbirini taklit ettiğini ve birbirinden hiç farkı olmayan hayatlar yaşadığını gözlemliyorsunuz. Bunun sizin için oldukça anlamsız bir durum olması kendi yaşantınızla ilgili seçimleri yaparken oldukça etkili bir unsur olarak karşınıza çıkıyor. Hayatınızda çok olmasa da sevdiğiniz dostlarınız vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Onun dışında da yaşam tarzlarını onaylamasanız da insanlarla iyi ilişkileri içinde bulunmaya çalışırsınız. Bu sayede bir şeye ihtiyacınız olduğunda yardımınıza koşacak bir sürü insan vardır. Herkes sizin düşüncelerinize ve projelerinize saygıyla ve ilgiyle yaklaşır. Bununla ilgili oldukça memnun edici bir sonuçla karşılaşabilirsiniz sevgili Kova Burçları. Gün sonu için maddiyatla ilgili planlarınızı netleştirmek önemlidir. 29 Ağustos 2016 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 29 Ağustos 2016 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazartesi gününde hayatınızla ilgili bir yenilenme sürecine girebilirsiniz. Sabitlikten ve size güven veren unsurlardan vazgeçmeniz sizin için zorlayıcı olsa da hayatın sizi buna zorunlu tuttuğunu bilecek ve buna boyun eğeceksiniz sevgili Balık Burçları. Aynı zamanda değişimin size keyif veren bir yanı da vardır. Olabileceklerle ilgili hayaller kurmak ve kendinizi çok farklı konumlarda düşünmek işin en keyifli yanlarındandır sevgili burclar.net okuyucuları. Hayallerinizde her şey yerli yerinde olsa da elbette ki gerçeklik buna uygun şekilde gelişmeyebilir. Ancak bunu da kabul edersiniz zira hayaller yalnızca sizin eğlenmeniz içindir. Gün içerisinde vakit bulabildiğiniz ölçüde dostlarınızla bir arada olmayı istersiniz. Onların da sizi sevdiğini ve yanınızda bulunmaktan keyif aldıklarını hissedeceksiniz sevgili Balık Burçları. Gelecek günlerle ilgili sizi endişelendiren bazı etkenler akşam saatlerinde aklınızı kurcalayabilir. 29 Ağustos 2016 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı