BurçlarGenel

28 Şubat 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde ruhsal açıdan oldukça zenginleştiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durum öncelikle kendinizi tanımanıza yardımcı olacak, sonrasında ise dış dünya ile olan mücadelenizde başarılı olmanız için size son derece iyi bir şekilde destek olacaktır. Diğer bir taraftan bu durum size zorluklar karşısında sabretme ve dayanma gücü de verecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Buna ek olarak bugün gün içerisinde Koç Burçları’na has sabırsızlığınızın ve tez canlılığınızın da biraz törpülendiğini hissedeceksiniz. Böylece hayatın size getirdiği karmaşık ve zorlu olayları ele alma konusunda da her zamankine göre daha başarılı olacaksınız. Tüm bu durumlar bugün iç dünyanızla her zamankine göre biraz daha fazla ilgilenmenize sebebiyet verecektir. Bugün iç dünyanızla kuracağınız temas sırasında en çok önem vermeniz gereken duygunun sevgi olduğunu unutmamalısınız. 28 Şubat 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, eğer soyut konularla ilgilenen biri iseniz bu Salı günü sizin için son derece verimli bir gün olacaktır. Çünkü bugün ilham alabileceğiniz ve esinlenebileceğiniz pek çok şey yakalayabilirsiniz ve sezgilerinizin kuvvetlendiğini hissedebilirsiniz. Bu durum sayesinde ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı olarak son derece olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ve hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına bu gelişmelerden faydalanabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bu iyimser havanın dozunu iyi ayarlamaya özen göstermelisiniz. Çünkü sadece hayallere tutunarak her konuda başarılı olmanız maalesef mümkün değildir. Bu hayatta belirli konularda somut başarılar elde etmek için var gücünüzle çalışmalı ve çaba sarf etmelisiniz. Bunu yanı sıra kurduğunuz hayallerin de gerçekleştirilebilecek düzeyde mantıklı ve makul hayaller olmasına dikkat etmelisiniz sevgili Boğa Burçları. 28 Şubat 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde eğer toplumla ve insanlarla birebir iletişimde bulunmanızı ve yakından ilgilenmenizi gerektiren bir işte çalışıyorsanız başarılı olma olasılığınız son derece yüksek olacaktır. Eğer bu enerjiden olumlu bir şekilde faydalanmaya ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız tam olarak nasıl bir yol izlemek istediğinizi zihninizde tam anlamıyla oturtmanız ve kendinize ideal bir hedef belirlemeniz gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette büyük düşünmenizde hiçbir sakınca yoktur; ancak bu büyük düşüncelerinizi sağlam temeller üzerine oturtmanız da kaçınılmaz bir gerekliliktir. Başarılı olmak için elbette kendinize güvenmeniz gerekmektedir; ancak kendinize olan bu güveninizin kibre dönüşmesine de engel olmanız gerekmektedir. Bir hayal kurarken yeteneklerinizi göz önünde bulundurun ve yeteneklerinizi kullanarak o hayalinizi gerçekleştirmeyi hedefleyim. 28 Şubat 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde hayatın bilinmeyen yönleri dikkatinizi oldukça çekecektir. Bunun yanı sıra bugün maddi konularda son derece dikkatli olmalısınız. Çünkü bugün itibariyle hiç beklemediğiniz anlarda hiç beklemediğiniz kaynaklardan elinize para geçebilir ve bu para hiç beklemediğiniz anlarda hiç beklemediğiniz şekilde elinizden kaçabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Dolayısıyla bugün kendisi ile para konulu ilişkiler içerisinde olduğunuz kişilerle aranızdaki ilişkilerde mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Ancak eğer evliyseniz eşinizin geliri zaman zaman sizin için son derece iyi bir kurtarıcı görevi görebilir. Diğer bir taraftan bugün sezgileriniz son derece kuvvetli olacaktır. Yaşanacak olayları daha önceden tahmin etmek konusunda bugün son derece başarılı olacaksınız. Ancak bu sezginizi parasal konularda da kullanmalı, hesaplarınız konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. 28 Şubat 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde romantik ilişkiniz ve evliliğiniz ile alakalı hayalleriniz son derece zenginleşecektir. Eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa ruh eşinizi arıyor olabilirsiniz veya eğer şu anda halihazırda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişi ile ilgili evlilik hayalleri kuruyor olabilirsiniz. Ancak eğer süregelmekte olan romantik ilişkinizde birtakım ufak tefek problemler varsa bu problemlerin elbette ciddi bir şekilde ele alınması gerekmektedir sevgili burclar.net okuyucuları. Çünkü bugün itibariyle seçimlerinizi ne kadar bilinçli bir şekilde yaparsanız huzur bulmanız ve mutlu olmanız da o kadar mümkün olacaktır. Çünkü romantik ilişkiniz konusunda veya sevdiğiniz kişi ile ilgili evlilik hayalleriniz konusundaki hevesliliğiniz romantik ilişkinizdeki sorunları görmezden gelmenize ve bu sorunların büyümesine yol açabilir. 28 Şubat 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı günü sizin için çalışma hayatınız, sağlığınız, işlerinizin gidişatı ve günlük hayatınızın temposu içerisinde uğraş verdiğiniz çeşitli konular açısından son derece verimli bir şekilde geçecek bir gün olacaktır. Eğer bir sanat dalı ile uğraşıyorsanız veya soyut birtakım meselelerle haşır neşir olduğunuz bir işle meşgulseniz bugün itibariyle yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı bu alanlarda kullanarak çevrenizde bulunan insanlara faydalı olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Buna paralel olarak çevrenizde bulunan ve yardımınıza ihtiyacı olabilecek kişilere yardım etme isteğiniz de son derece fazla olacaktır. Ancak çevrenizde bulunan diğer insanlara yardımcı olmaya çalışırken kendi sağlığınızı ihmal etmemelisiniz sevgili Terazi Burçları. Yaptırmanız gereken sağlık kontrolleriniz varsa bu kontrolleri ihmal etmemelisiniz. Ancak aşırı miktarda ilaç kullanmamaya da dikkat etmelisiniz. 28 Şubat 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde uzun süredir devam etmekte olan romantik ilişkinizle veya yeni başlamakta olan romantik ilişkinizle ilgili konularda son derece hevesli olacaksınız. Ancak bu hevesli halinizin sizi acil kararlar almaya yönlendirmemesi için dikkatli olmalısınız. Eğer evliyseniz ve çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu konuda da fazla aceleci olmamanızda fayda var sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan bugün itibariyle sanatsal konularda da yeteneklerinizi açığa çıkarmanız son derece kolay olacaktır. Bugünden itibaren soyut konular ilginizi her zamankine göre daha fazla çekebilir, kendinizi yazı yoluyla ifade etme konusunda daha başarılı olabilirsiniz veya tasarım çalışmalarına odaklanarak ortaya etkili işler çıkarabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak bugün itibariyle sevdiklerinize olan bağlığınızda büyük bir artış meydana gelebilir. Bu durum romantik paylaşımlarda bulunmanızı sağlayabilir. 28 Şubat 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde eviniz içerisindeki aile hayatınız ve güvence duygunuzla alakalı konularda idealleriniz sizin için son derece önemli olacaktır ve hayallerinizdekine uygun bir dünya yaratma isteğiniz son derece fazla olacaktır. Bugün özellikle geleceğe yönelik yatırımlarda bulunma konusunda son derece yaratıcı fikirler üretebilirsiniz ve sıra dışı yollar deneyebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunu yaparken diğer bir taraftan da mümkün olduğunca gerçekçi olmanız gerekmektedir. Çünkü size ilk etapta son derece olumlu görünen bir durumun daha sonradan sizin için sakıncalı olabileceği ortaya çıkabilir. Dolayısıyla attığınız adımların farkında olarak ilerlemenizde oldukça büyük fayda vardır. Böylece diğer bir taraftan da tam olarak ne istediğinizi daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz ve buna bağlı olarak da gereksiz risklerin altına girmemiş olursunuz. 28 Şubat 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı günü itibariyle sezgileriniz son derece kuvvetlenecek, ideallerinizin peşinden koşma isteğiniz ve hevesiniz hızla yükselecek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürme arzunuz her zamankine göre daha fazla olacaktır. Tüm bu durumlar bugün itibariyle hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyor olabileceğiniz anlamına geliyor olabilir. Dolayısıyla eğer böyle bir isteğiniz varsa bugün üzerinizde etkili olacak olan enerjileri mümkün olduğunca iyi bir şekilde değerlendirmeye gayret etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bunu başarabilirseniz moraliniz de son derece yüksek olacaktır ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksinizdir. İç dünyanızda hissedeceğiniz bu rahatlık, çevrenizde bulunan insanlara da yansıyacaktır. Şefkat duygunuz ve empati yeteneğiniz her zamankine göre daha fazla olacağı için paylaşımda bulunduğunuz kişileri de oldukça rahatlatabilirsiniz. 28 Şubat 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde yeteneklerinizi ortaya çıkararak ve geliştirerek bugüne kadar elde etmiş olduğunuz birikiminizi maddi gelire dönüştürebilirsiniz. Bu gibi bir durum içerisinde hayallerinizdeki dünyayı gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı yönlerinizi açığa çıkarabilirsiniz ve bu durumun size sağlayacağı olanaklara bağlı olarak birtakım yeni kazanımlar elde edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket edebilirseniz hiç aklınızda olmayan kaynaklardan gelebilecek olan kaynaklardan faydalanabilirsiniz. Ancak yeterince dikkatli davranmamanız durumunda birtakım hayal kırıklıkları yaşamanız da söz konusu olabilir sevgili Kova Burçları. Özellikle eğer birtakım maddi yatırımlarda bulunacaksanız içerisinde bulunduğunuz durumları ve karşınıza çıkabilecek olan fırsatları son derece iyi bir şekilde değerlendirmeye gayret etmelisiniz. 28 Şubat 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 28 Şubat 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde kendinize olan inancınız ve güveniniz son derece yükselecektir. Bu sayede hem kendinize hem de tüm dünyaya her zamankine göre daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Bugüne kadar hayat size çok adil davranmamış olabilir; ancak bugün itibariyle siz de şansınızın döndüğünü hissedeceksiniz ve bundan sonra hayata daha olumlu düşüncelerle yaklaşacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Artık yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi tüm dünyaya sergilemeye hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu düşüncenin size abartılı gelmesine hiç gerek yok; zira sizin içinizdeki potansiyel, size bunu yapma gücünü verecek kadar büyüktür. Bugüne kadar gelebilmek için geçmişte birtakım sıkıntılar çekmiş ve zorlu süreçlerden geçmiş olabilirsiniz; ancak bugün itibariyle geçmişte sarf etmiş olduğunuz tüm bu çabalarınızın karşılığını almaya başladığınızı görebilirsiniz. 28 Şubat 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı