BurçlarGenel

28 Mayıs 2017 Pazar Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde hayallerinizin ve arzularınızın sizin için ne ifade ettiği üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmek için neler yapabileceğinizi düşünürken bir yandan da sizi siz yapan unsurların ardından kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi düşünürsünüz. Daha önceden planladığınız ve bugün sonuçlarını elde etmeyi umduğunuz bazı şeyler olumsuz şekilde sonuçlanabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Böyle bir durumla karşılaştığınızda sinirlenip her şeyden vazgeçmeyi düşünebilirsiniz. Ancak bu durumda umutsuzluğa kapılmamalısınız. Bazen doğru yolda gidiyor olsanız da sırf sınanmanız için karşınıza onlarca engel çıkar. Siz yılmadan aynı yolda devam ettiğiniz sürece önünüzde hiçbir şeyin duramayacağını bilmelisiniz. Tüm bunların yanında bedensel faktörler de canınızı sıkabilir sevgili Koç Burçları. Eğer beslenmenize dikkat etmezseniz bununla ilgili bazı sorunlar gününüzü zehir edebilir. 28 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde romantik ilişkiler konusunda kafanız oldukça dolu olacaktır. Bazı zamanlarda karşınızdaki kişinin sizden tam olarak ne istediğini bilemiyorsunuz. Sanki farklı iki dil konuşuyormuşsunuz hissiyatına kapıldığınız çok fazla oluyor. Bu durumda da içinde bulunduğunuz durumu çok fazla belli etmemeye ve karşınızdakini anladığınızı ifade etmeye çalışıyorsunuz. Ancak neticede bu meseleler daha sonra karşınıza çıktığı zaman neyle karşı karşıya olduğunuzun farkına varamıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Sizi tatmin eden şeylerin yanında sizi zorlayan unsurların da varlığı bazı zamanlarda olumsuz düşüncelere kapılmanıza neden olabilir. Gün sonuna doğru kafanızda hala cevap bulamamış sorular varsa sizi rahatlatacak şeylerle ilgilenmeyi denemelisiniz. İnsanların sizinle aynı doğrultuda düşünmüyor olmaları sizi anlayamadıkları anlamına gelmez. Bu nedenle paylaşımda bulunmaktan kaçmamalısınız. 28 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde işinizle ilgili gelişmeler sizin için vakit kaybına neden olabilir. Dinlenmek, kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmak isteseniz de elinizde olmayan nedenlerden ötürü sürekli olarak meşgul bir haldesiniz. Bu nedenle de sevdiklerinizle olan iletişiminizin üyk ölçüde koptuğunu fark edebilir ve kendinizi sosyal hayattan dışlanmış hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşabileceğiniz insanlardan uzaklaşmış olmak sizi fazlasıyla üzecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Elbette ki bu durumu düzeltmek yine sizin elinizdedir. İçerisinde bulunduğunuz şartları göstererek durumunuzu açıklayabilirsiniz. Ancak bu hiçbir zaman için sizin davranışlarınızın sebebi olarak gösterilemez. Ailenizle olan ilişkinizin boyutları ve sınırları konusunda bazı soru işaretleri kafanızda belirebilir sevgili İkizler Burçları. Onların size sürekli ihtiyaç duyduklarını hissedebilirsiniz. Bu konuda gerçekçi olmaya çalışmalısınız. 28 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde işlerinizi ikiye bölebilirsiniz. Öncelikle sizin için çok önemli olmayan ancak yapmadan rahata erişemeyeceğiniz işlerinizi halletmek istersiniz. Böylelikle kafanız rahat bir şekilde sizin için önem arz eden ve üzerinde yoğunlaşmanız gereken işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi etkileyen meselelerin bugün karşınıza çıkmasını kesinlikle istemezsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle sizi tanıyan insanlarla birlikte vakit geçirmek istemeyebilirsiniz. Düşüncelerinizi arka plana atarak yapmak istediklerinize yoğunlaşacaksınız. Bu davranışınız bir anlamda sizin için iyi olacaktır. Bunun yanında kalabalık ortamlarda bulunmak ve yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir. Kendinizi açmanız ve rahatlamanız için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Ancak insanların size yaklaşmasına izin vermelisiniz ve iletişime açık olmaya çalışmalısınız. 28 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde parasal meselelerin düzenlenmesi bakımından oldukça önemli bir gündür. Kendinizi güvence altına alabilmek için yaptıklarınızı tekrar gözden geçirebilir ve bazı büyük hatalar yaptığınızı fark edebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Bu nedenle de kendinizi her zamankinden çok daha sağlam bir konuma getirmek için yeni planlara ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan bazılarının sizinle ilgili hiç de hoş olmayan planları olduğunu fark edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer ki size zarar vermeye çalışan birileri olduğunu düşünüyorsanız bu konuda bir an önce harekete geçmeli ve dişlerinizi göstermelisiniz sevgili Aslan Burçları. Elde ettiklerinizi ve bu uğurda verdiğiniz emekleri düşünerek kimsenin size haksızlık yapmasına müsaade etmeyeceksiniz. Sevdiğiniz dostlarınızın sizinle ilgili olumlu düşünceleri olmadığını fark edebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 28 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde hayatınızı tamamlayan unsurlar üzerine iki kere düşünmeniz gerekebilir. Rutininizden çok şikâyetçi değilsiniz ancak o rutin içerisinde elbette sizin için daha ağır basan bazı noktalar bulunuyor sevgili Başak Burçları. İşiniz ve para meselesinin dışında bir de aşk hayatınızla ilgili konular gündemde olabilir. Dolayısıyla kendinizi iyi hissedebilmeniz için en başta duygusal meseleler gelir sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişinin size karşı olan davranışlarından memnun olmadığınızı düşünebilir ve bu konuda bazı değişikler arzulayabilirsiniz. Siz müdahale etmeden herhangi bir gelişme olmayacağınız fark ettiyseniz bu konuda bazı beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Sosyal ortamınızdaki insanların size yaklaşımlarıyla ilgili kendinizi rahat hissetmeyeceksiniz sevgili Başak Burçları. Buna da müdahalede bulunmayı düşünebilir ancak daha çok vazgeçebilirsiniz. 28 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde duygusal olan ve gerçekçi olan arasındaki mesafenin sizi ne kadar rahatsız ettiğini anlayabilirsiniz. Düşüncelerinizin ve hayallerinizin ulaşılmaz şeyler olduğunu düşünmüyorsunuz. Buna rağmen hiçbir şeye ulaşamıyor oluşunuz bugün size bunu sorgulatacaktır sevgili Terazi Burçları. Bazı konularda beklentilerinizin çok yüksek olduğu doğru olabilir. Ancak bir sorun yaşadığınız zaman sanki bu sorun hayatınızın bütün alanlarını etkiliyormuş gibi davranmamalısınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sizinle birlikte olan ve sizinle birlikte hareket etmek isteyen insanlara karşı kırıcı tavırlarda bulunmamaya dikkat etmeli ve birilerinin size yardım etmesine izin vermelisiniz sevgili Terazi Burçları. Sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir ancak seçtiğiniz ortam konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Sizi anlayacak ve acılarınızı paylaşacak insanlara ihtiyacınız olacaktır. 28 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde etrafınızdaki insanların size karşı oluşturduğu tepkilerden fazlasıyla rahatsız olabilirsiniz. Sürekli bir şekilde her hareketinizin izlendiği ve olumsuz bir şekilde eleştirildiğini hissediyorsunuz. Bu konuda sesinizi çıkardığınız anda da bu kişilerin yaptıkları şeyleri reddedeceklerine eminsinizdir. Bu nedenle kendinize başka çıkış yolları bulmaya çalışacaksınız. En başta elbette ki bu insanlardan uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer bu konuda yapabileceğiniz çok fazla bir şey yoksa da yakın bir şekilde iletişim kurmaktan kaçınmaya çalışabilirsiniz. Bunun dışındaki işlerinizle ilgilenebilmek için daha fazla vakte ihtiyaç duyduğunuzu düşüneceksiniz. Sevgilinizle ilgilenmek için ruhsal olarak kendinizi yeterli hissetmeyebilirsiniz sevgili Akrep Burçları. Bu olumsuz hisleriniz nedeniyle de elinizde olmadan hırçınlaşabilirsiniz. 28 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde üzerinizden büyük yükler atmak isteyeceksiniz. Sizinle birlikte büyüyen gelişen hayatınızın size yüklediği birçok sorumluluk bulunmaktadır. Siz bu sorumluluklardan kaçan bir kişiliğe sahip olmasanız da zaman zaman kendiniz olmak için yeterli vakte sahip olamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu nedenle de kısıtlanmış ve özgürlüğünüz elinizden alınmış gibi hissediyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Gün ortasında insanların oldukça kalabalık olduğu ortamlarda bulunmanız gerekebilir. İçinde bulunduğunuz ruh hali sizi biraz sabırsız ve tahammülsüz bir hale getirmiş olabilir. Bu nedenle kendinizi daha kötü durumlara sokmamak adına insanlardan uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizden beklentileri doğrultusunda bazı işler yapmaya çalışabilirsiniz sevgili Yay Burçları. Ancak kendinizi zorlayarak yapıyorsanız bununla ilgili eleştiri alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. 28 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 27 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Cumartesi günü eğitiminizle ilgili alanlarda araştırma yapmak ve yeni bir yönde ilerlemek için oldukça uygun bir gün olacaktır. İçinizdeki potansiyeli kullanamıyor olduğunuzu düşünmek uzun zamandır sizi rahatsız ediyordu. Bununla ilgili bir fırsat karşınıza çıktığı anda kendinizi çok şanslı hissedecek ve hemen kendinizi göstermek için bir yarışa gireceksiniz sevgili Oğlak Burçları. İnsanların sizin düşüncelerinizin ve çalışma tarzınızın ne kadar değerli ve önemli olduğunu anlayabilmesinin toplum açısından da önemli olduğunu düşünebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Yapacağınız işlerin bütün insanlara faydalı olması için uğraşıyorsunuz. Kendin halinizde bir hayat yaşamaktansa başka insanların hayatlarına dokunarak onları değiştirmek için uğraşıyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Sizi hayal kırıklığına uğratmış insanlarla tanışmış olsanız da insanlığa olan inancınızı yitirmemiş olmanız oldukça takdire şayandır. 27 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 28 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Pazar gününde aşk hayatınızdaki sorunlar gününüzün istediğiniz gibi geçmemesine neden olabilir. Sevgilinizle çoğu zaman aynı dilden konuşamadığınızı hissediyorsunuz. Onun size karşı olan bazı sert tavırları sizi çileden çıkarsa da neticede içinizdeki merhamet duygusu harekete geçiyor ve her şeyi unutmuş gibi davranıyorsunuz. Ancak siz böyle davrandıkça bir noktada bu durum size ağır gelecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle de kendi ruhsal durumunuzu da korumayı önemsemeli ve kendinizi açıklamak adına daha fazla çaba harcamalısınız. Meseleler büyümesin diye sustuğunuz zaman karşı taraf kendisini haklı zannediyor olabilir. Bu nedenle de davranışlarınızın size neler getireceği üzerine daha derin bir şekilde düşünmeniz gerekecektir sevgili Balık Burçları. Aile hayatınızla ilgili can sıkıcı gelişmeler yeni adımlar atma konusundaki hevesinizi yok edebilir. 28 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı