BurçlarGenel

28 Haziran 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

28 Haziran 2016 Salı KOÇ Burç Yorumu:
Yalnız siz bulunduğunuz ortama mantıklı çözümler getirebilirsiniz. Fakat uygulamaya geçtiğiniz anda, hata üstüne hata yapıyorsunuz. Benlik egonuz çok güçlü. Planladığınız işleri, iyi bir örgütlemeyle başarabilirsiniz. Çevrenize de şans verin. Enerjinizin yüksek oluşu, aşk ilişkilerinizi yanlış etkileyebiliyor. Olaylara mantıklı yaklaşmalısınız.

28 Haziran 2016 Salı BOĞA Burç Yorumu:
Çalıştığınız yerdeki iş akışında, her bir adımı aşırı bir şekilde dikkatli ve titiz götürüyorsunuz. Hatasız bir iş için uygun bir tarz fakat günün hızla değişen şartlarında biraz daha çabuk davranmak da kaçınılmaz bir gereksinim. Bugün bulunduğunuz ortamın şartları konusunda, fazla irdeleyici olmak size zaman kaybettirebilir.

28 Haziran 2016 Salı İKİZLER Burç Yorumu:
Gitmeyi çok istediğiniz halde fırsat bulamadığınız için gitmekten vazgeçtiğiniz yakın bir arkadaşınızdan alacağınız haber sizi mutlu edecek. Bu tür küçük şeylerle bile enerjik olabiliyor ve taze bir güçle hayata sarılabiliyorsunuz. Bugün sezgilerinizin mantıkla örtüştürmeyi başarmalısınız.

28 Haziran 2016 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:
Sizin için önemli olan bir işin istenilen şartlarda çıkarılmasıdır. Bu nedenle beraber iş yaptığınız insanlara karşı hareketlerinizde, kendinizden bir şeyler verme pahasına itinalı davranıyorsunuz. Bugün derin duygusallığınızdan çok, anaçlık hisleriniz baskın. Partnerinize karşı fazla duyarlı davranıyorsunuz.

28 Haziran 2016 Salı ASLAN Burç Yorumu:
Yapılması gereken görevler konusunda, kendinizden emin bir şekilde duygularınızı ortaya koyuyorsunuz. Kendisini sizin kadar iyi ifade edene az rastlanır. Görsel işlerle uğraşmayı çok sevdiğinizi için yeteneğinizi istediğiniz gibi sergileyebileceğinizi bir gün. Aşkta gerçekten iyi niyetlisiniz. Anlaşılmaya ihtiyacınız var.

28 Haziran 2016 Salı BAŞAK Burç Yorumu:
Beraber iş yaptığınız arkadaşınızı daha planlı çalışmaya yöneltin. Çok çalışan akıllı bir kişi olarak, çevrenizden de aynı duyarlılığı beklemelisiniz. Bugün veriminizi daha da artıracak yöntemler bulacaksınız. Azimli gününüz. Duygusal yaşantınızda çok hassassınız. Bir o kadar da çevrenizle çok ilgileniyorsunuz.

28 Haziran 2016 Salı TERAZİ Burç Yorumu:
Tartışmaktan hoşlanmadığınız bir gün. Yönetici gezegeniniz Venüs Yengeç burcunda ilerlemekte ve sizi daha çekici ve cazip kılmaktadır. Bugün, duygu derinliğiniz bir hayli fazla. Kusursuz ve dengeli enerjinizi bugün yanlış bir şekilde kullanabilirsiniz. Yakıcı duygular size zarar veriyor. Dengelerinizi bozmamalısınız.

28 Haziran 2016 Salı AKREP Burç Yorumu:
Detay ve taktiklerden nefret ediyorsunuz. Siz zaten ilk bakışta konunun özünü gördüğünüz için gereksiz ayrıntılar canınızı sıkıyor. Çevrenize güvenmelisiniz. Her şeyi kendiniz yapma gibi bir alışkanlığınızdan artık vazgeçmeli, yakıcı duygularınızın esiri olmamalısınız. Venüs Gezegeni sizi çekici kılarken kıskançlık duygularınızı da ön plana çıkarıyor.

28 Haziran 2016 Salı YAY Burç Yorumu:
İş yaşantınızda herkesten daha fazla performans sergiliyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin tepkisine aldırmamalısınız. Bugün, aşkta hiç kolay biri değilsiniz. Sevimli ve çekici yapınız sayesinde, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici bir tavır sergiliyorsunuz. Parterinizle aranızda olabilecek tartışmalardan uzak kalmalısınız.

28 Haziran 2016 Salı OĞLAK Burç Yorumu:
Simgeniz gibi inatçı yönleriniz sizi yine çıkmazlara sürüklüyor. Mükemmeliyetçi yapınız sayesinde başarıyı kolay yakalıyorsunuz. Bugün, duygusal anlamda romantizme ihtiyacınız var. Partnerinize isteklerinizi açıkça söylemelisiniz. Aranızdaki sorunlara fazla duyarlı yaklaşıyor olmanız, ilişkinizi sizi olumsuz etkiliyor.

28 Haziran 2016 Salı KOVA Burç Yorumu:
Sahiplenme duygunuz olmadığı için işyerinizde seveniniz olduğu kadar tenkit edenleriniz de var. Bugün iletişim konusunda sorunlar yaşıyorsunuz. İlişkilerinizde yakın davranışlardan nefret ettiğiniz için, çevrenizdeki kişiler, sizi soğuk olarak nitelendirebilirler. Bugün aynı anda bir çok zincirleme işler sizi bekliyor. Zamanınızı iyi değerlendirin.

28 Haziran 2016 Salı BALIK Burç Yorumu:
Ay’ın bulunduğu konum sizi herkesten farklı kılıyor. Reddedilme duygusuna tahammülünüz yok. Karşınızdaki kişi, sizin değerini bilmek zorunda. Yoksa hemen karamsarlığa kapılıyorsunuz. Bugünlerde iyi bir terapiste ihtiyacınız var. Uzun süredir biriktirdiğiniz duygular sizi rahatsız ediyor. Eski arkadaşlarınızı aramalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı